Ev / Beyaz Eşya / LG Servisi 444 1 840
LG Servisi

LG Servisi 444 1 840

LG Servisi beyaz eşya klima elektronik ürünlerde dünya standartlarında, yüksek teknolojide cihazlar üreten LG markası ürünlerinin tümüne yüksek kalitede kurulum, montaj, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. LG ürün yelpazesi geniş olan bir markadır.

LG Servisi

Tüm Ürünlere özel servis olarak hizmet veren bağımsız bir firmayız.

Beyaz eşya, klima, televizyon, ses sistemi, cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayarı, monitör, projeksiyon gibi elektronik ürünler LG servis tarafından en hızlı bir şekilde onarılmaktadır, Kullandığınız cihazlar dünyanın en kaliteli markalarından birinin ürettiği ürünler bile olsa bozulabilir.

LG Klima Servisi

Bu durumda bizim için önemli olan güvenilir ve kaliteli hizmete ulaşabilmektir. LG servis güvencesi altında garantili hizmet alırsınız. LG servis hizmetleri için çağrı merkezine ulaşmanız yeterlidir. İnternet veya telefonla ulaşabileceğiniz servisimiz garanti kapsamındaki ürünlerinizi ve garantili yedek parça kullanımı ile size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

LG Servis Bakım ve Onarım Hizmetleri

LG Buzdolapları en sık rastlanan sorunlar; soğutmama, ısınma, kapı contalarının ısınması, buzluğun dondurmaması, ana kart arızası vb.

LG Çamaşır makineleri en sık görülen sorunlar; program düğmeler indeki arızalar(takılma, dönmeme), suyu almama veya atmama sorunları, hafıza takılması, kart arızaları vb.

LG Bulaşık makinaları rastlanan bazı sorunlar; programın takılması, su almama, yıkama programlarının başlamaması, çok gürültülü çalışma vb.

LG Fırınlarda rastlanan bazı sorunlar; ısınmama, ocakların alev almaması, çakmak ateşleme sorunları, fırın lambasının yanmaması, eşit pişirmeme vb.

LG Televizyonlarda rastlanan bazı sorunlar; kapandıktan sonra açılmama, sinyal yok yazısının sürekli gözükmesi, açılmasının uzun zaman alması vb.

Beyaz eşyalarınızda bunlar gibi sorunlarla karşılaştığınızda ve diğer cihazlarınızın sorunlarında LG servis 7/24 hizmetinizde.

LG Klima Servisi Klimalar yıllık bakımlarını ihmal etmeyin. Yaz öncesi mutlaka toz ve polen filtrelerini temizletin. Yaz boyunca yaşam alanlarınızda sağlıklı nefes almak için klimanız yapılacak temizlik ve bakımlar için LG servis hizmetinizde.

LG Servis Çağrı Merkezi

LG servis hizmetleri olarak tüm sorunlarınızı en kısa zamanda en kaliteli şekilde kurulum, montaj, bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. LG Klima Servis Güler yüzlü, uzman personelimiz çağrı merkezi ile kısa ve uzun vadede en hesaplı çözümler üretiyoruz.

Bursa İstanbul Kocaeli Antalya Lg Özel Bağımsız Teknik Servisleri

Doğru ve güvenilir hizmet cihazlarınızın ömrü, çalışma performansı, enerji kullanımı açısından ve sizin güvenliğiniz açısından önemlidir. LG servis olarak en çok önemsediğimiz konu ise kullanıcıların hizmetlerimizden memnun kalmasıdır.

Bumu Aradığın ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi