Anasayfa / İstanbul / Maltepe Westinghouse Servisi 444 1 840
Westinghouse İstanbul Servisleri

Maltepe Westinghouse Servisi 444 1 840

Maltepe Westinghouse Servisi Merkez teknik olarak biz tüketicilerimizin tüm isteklerinin hayata geçmesi için yeni projelere imza attık. Bölgesel servis ekiplerimizi semtler halinde dağıttık, hızlı servis hizmeti adıyla bir araya topladık. Hizmet kalitemizi en yüksek seviyelerde tutmayı sağladık.

Maltepe Westinghouse Servisi

“Tüketicilerimizin mutluluğu her şeyin üzerindedir.” cümlesini  Elemanlarımızın tümüne aşıladık. Ayriyeten her çalışanımıza senelik seminerler uygulayarak siz değerli tüketicilerimize sundukları hizmet kalitesinin kapasitesini arttırdık.  Beyaz eşya klima ve kombi onarımı çapında yaptığımız her işle adımızı markalaştırmayı başardık, Özel servis olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Aydınevler Westinghouse Servisi

Aydınevler Westinghouse Servisi Merkez teknik servis ailesi  olarak bizler, siz saygıdeğer tüketicilerimize problem yaratan ürünlerinizin problemlerinin kesin çözüme kavuşması için kurulduk. Tüm arıza onarım işlemleri atölyemizde  yada cihazın kendi yerinde yapılmaktadır.

Cevizli Westinghouse Servisi

Cevizli Westinghouse Servisi bilgi almak, iletişim kurmak, hizmet Kayıt işlerinizi yapmak için genel merkez numaramızı arayabilir yada irtibat numaralarımızdan deneyimli müşteri temsilcilerimizle iletişim kurarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Merkez teknik servis ailesi tüketicilerimize mutlu ve huzur dolu günler diler. Müşterilerimizin isteklerini karşılamak servisimiz için gerçekten önemlidir.

Gülsuyu Westinghouse Servisi

Gülsuyu Westinghouse Servisi Bununla birlikte tüketicilerimizin cihazlarının en kısa sürede ve en hızlı servis hizmetini alabilmesi üzerine Türkiye geneline servis destek hizmeti sunmaktayız.

Beyaz eşya klima ve kombi gibi cihazlarınızda ortaya çıkan her türlü tamir işleminde siz değerli tüketicilerimize destek vermek üzere 7/24 hazır beklemekteyiz.

İdealtepe Westinghouse Servisi

İdealtepe Westinghouse Servisi 20 seneye yakın süredir hizmet sektörünün alt başlıklarından olan servis sektöründe faaliyet sunan  firmamız tüketicilerimizin artan hizmet gereksinimini karşılamak üzere kesintisiz bir süratlen çalışmaktadır. Firmamızda etkinlik sunan tüm teknikerlerimiz ve çalışanlarımız işlerinin mesleki eğitimlerini bitirmiş ve siz saygıdeğer tüketicilerimize en kaliteli servisi sağlamak üzere çalışmaktadır.

Küçükyalı Westinghouse Servisi

Küçükyalı Westinghouse Servisi Ekonomik fiyat ve hızlı servis hizmetini bir arada sunan servisimiz hizmet dalında birinci servis olmayı başarmıştır. Siz müstakbel tüketicilerim izinde ilk tercihi olmak üzere kesintisiz hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak sizlerinde hakkı arayın ve mutlu tüketicilerimiz arasında yerinizi alın.

Zümrütevler Westinghouse Servisi

Zümrütevler Westinghouse Servisi Beyaz eşya klima ve kombi servisi olarak, İstekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyor olduğumuzu sölemek ve isteklerinizin bizler için önem arz ettiğini belirtmek isteriz. Ürünlerinizin onarım bakım, montaj gibi sorunlarıyla ilgilenmekteyiz. Klimaların yaşamının uzaması için senelik periyodik bakımlarını askıya almadan yaptırmanızı teklif ederiz. Böylece klimaların yeniymiş gibi verimli ve arızasız değerlendirmeniz olası olacaktır ve elektirik faturalarımızdan tutum sağlamış olursunuz.

Elektrik faturalarımızdan nasıl mı tutum sağlamış bulunursunuz? bakımları yapılmadan etkinlik sağlaması beklenen klimalar muayyen bir müddet süre ardından hava süzgeçler indeki ve içerisinde biriken tozdan ötürü zoraki çaba harcamaya başlar yani çok fazla elektrik kullanır bu vaziyette sıhhatinizi de negatif yönde tesir eder. Aynı zamanda iklimlere cihazınız (klimanız) soğuk esinti beraberinde ortama tozda iletmeye başlar.

Maltepe Westinghouse Servisi

Bunun benzeri hallerin önüne  geçebilmek yönünden iklimlere cihazlarının bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Günlük yaşantınızın bütününde çalıştırdığınız ev aletlerimizin bozulmasının daimi olmaması uğruna işinin bilir kişisi onarımını yapmalıdır.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi