Bosch Servisi

Midea Klima Servisi (0850) 811 17 78

Midea Klima Servisi özel servis alanında hem bireysel hem de kurumsal firmalara hizmet vererek her geçen gün büyümektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan Servis, verdiği hizmete garanti vermektedir. Sektörün getirdiği yenilikleri takip eden ve hizmet anlayışını her geçen gün ileri taşıyan firmamız bu çerçevede personeline eğitimler vermektedir.

Midea Servis

( Özel Bağımsız Tamir Servisidir. )

İşinde profesyonel ve uzman olan çalışanlarımız sayesinde uluslar arası niteliklere de uygun bir biçimde Midea servisi olarak hizmet vermekteyiz. Klimalarımız montajında, onarımında ve bakım işlerini harika bir biçimde yapmak konusunda gayet iddialıyız.

Midea Klima Servisi

Midea Klima Servisi Artık klimalar iç mekanların vazgeçilmezi olmuş durumdalar. Klimalar genellikle yaz mevsiminde evlerimizde, ofislerimizde ve diğer iç mekanlarda temiz ve serin bir havayı bizlere sağlarlar. Klimanız la alakalı her ne sebepten olursa olsun bir arıza ile karşılaşırsanız firmamızla iletişime geçmeniz durumunda size en iyi hizmeti sağlayacağımıza eminiz. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan klimalar türlü sebeplerle arıza verebilmektedir. Bu durumun doğal  bir sonucu olarak soğutucu özelliğini yerine getiremez. Klimanızın çalışmamasının nedenlerinden bazıları şunlar olabilir;

  • Klimanızın soğutucu özelliği olan gazın bitmiş olması
  • Kompresör kayışında olabilecek olan gevşeklik
  • Eğer klimanızın radyatöründeki pervanelerde sorun varsa klimanız kesinlikle sıkıntılı bir biçimde çalışır.

Midea Klima Onarımları

Midea Klima Onarımları Servis olarak biz üstte bahsedilen arızaların ve sorunların bir an evvel giderebileceğimiz den oldukça eminiz.  Bu sayılan arızaların yanı sıra başka herhangi bir sorunun çözümü içinde firmamıza başvurabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve hizmette kusursuzluk firmamız için çok önemli bir noktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımızla günün 24 saati haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Midea Klima Servis Firmamıza günün istediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz.

Midea Klima Bakımları

Midea Klima Bakımları servis hizmetlerinin karşılığında firmamız için en önemli unsurun müşteri memnuniyeti olduğunu ve her koşulda sizlere hizmet etmenin gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. Tecrübeli ve iş disiplinine bağlı personelimizle sıkıntılarınızı daha iyi çözebilmek için durmadan çabalamaktayız.

Midea Klima Montaj

Midea Klima Montaj Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra Midea servisi olarak bizler tüm bütçelere uygun fiyat politikamızla siz müşterilerimizin bütçesini de düşünüyoruz. Klimanızın bakım, montaj ve tamir işlerinde aynı arızaların tekrarlanmayacağını garanti ediyoruz. Aynı sorun bir daha tekrarlanmayacağı için sorun tek seferde ve bir kez ücret ödemekle çözülmüş olacaktır.

Midea Klimalarda Hizmet Verdiklerimiz

Midea Inverter Klima, Midea Split Klima, Midea Ofis Tipi Klima, Midea Ev Tipi Klima, Midea Kanal Tipi Klima, Midea Tavan Kliması, Midea Multi Klima, Midea Kanallı Klima, Midea Ticari Klima, Midea Split tip klimalar, Midea Paket tip klimalar, Midea Duvar tipi, Midea Yer-tavan tipi, Midea Salon tipi, Midea Kanal/Gizli tavan tipi, Midea Kaset tipi,

Midea Çatı Tipi Paket Klimalar, Midea Duvar Tipi Mono Split Klimalar, Midea Duvar Tipi Multi Split Klimalar, Midea Portatif (Mobil) Klimalar, Midea Heat Pump VRF Sistemleri, Midea Heat Recovery VRF Sistemleri, Midea Hava Soğutmalı VRF Klima, Midea Su Soğutmalı VRF Klima, Midea VRF Klima Keşif, Midea VRF Klima Bakımı, Midea VRF Klima Montajı, Midea Chiller, Midea Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

2 Yorumlar

  1. İLHAN

    Trabzon da servisiniz var mı? midea klima internet üzerinden satın alırsam montajını kim yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi