Anasayfa / Klima / Mitsubishi Electric Klima Servisi 444 1 840
Mitsubishi Electric Klima Servisi

Mitsubishi Electric Klima Servisi 444 1 840

Mitsubishi Electric Klima Servisi Hizmetimiz Alanında uzman ve profesyonel hizmet veren ekip arkadaşlarımız ile Mitsubishi electric servis olarak size uluslararası kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Mitsubishi Electric Klima Servisleri Ev / ofis tipi klimalarınızın, vrf merkezi sistemlerinizin ve ticari klimalarınızın montaj, tamir, bakım ve onarım işlemleri için hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Electric Klima Servisi

(Bağımsız Özel Servis)

Günümüzde klimalar hem soğutucu hem de ısıtıcı olarak ev ve çalışma alanlarında oldukça fazlaca kullanılmaktadır. Yaz aylarında serinleme konforunu yaşarken kış aylarında ise sizlere sıcacık bir yaşam alanı sunmaktadırlar. Klimanızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda; Mitsubishi Electric Klima Servis firmamızla iletişime geçtiniz anda hızlı ve kaliteli hizmetimizle sorunlarınızı gidermek için tam vaktinde yanınızda oluyoruz. Böylelikle yaşamınızdaki konforu tekrar sağlamayı hedefliyoruz.

Mitsubishi Electric Klima Bakım

Yaz aylarının da başlaması üzerine klimalarımızı her alanda kullanmaya başladık. Ev ve ofislerimizin serinlemesi yaşam kalitemizi artırdığı için klimalarımız bu aylarda sürekli çalışmaktadır.  Bazı durumlarda klimalarımız arıza durumuna geçmektedir. Mitsubishi Electric Klima Servisi Bu durumda klima soğutma veya ısıtma işlemlerini gerçekleştiremeyecektir. Bazı klima sorunlarınızın neden meydana geldiği ve çözümleri ile ilgili bilgileri aşağıda sıralayalım:

  • Klima sadece ısıtıyor ya da soğutuyor: Bunun birkaç nedeni olabilir; iç ünite kartı arızalanmıştır, 4 yollu vana arızası, 4 yollu vana bobini arızası veya üniteler arası bağlantı kablolarında oluşan arıza ve kopmalardır.
  • Klima çalışıyor ama ısıtma ve soğutma işlemi gerçekleşmiyor: iç ya da dış ünite arasındaki hava akımını engelleyen bir sorun vardır, iç ünite filtreleri kirlenmiş, tesisat borularında kaçak, 4 kollu vanada kaçak oluşmuş olabilir.

Mitsubishi Electric Klima Arıza

Mitsubishi Electric Servisi olarak kaliteli hizmet anlayışımız, eğitimli ve güler yüzlü teknik kadromuz ile yukarıda belirtilen sorunlar ve bunların dışında oluşabilecek her türlü arızanın kısa zamanda çözüme ulaştırılarak, sorunların giderilmesi konusunda iddialıyız. Ayrıca Mitsubishi electric klimaların montaj, bakım, onarım ve orijinal parça değişimiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Electric Klima Montaj

Mitsubishi Electric Klima Servisi hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimaların tekrar eden sorunlarla karşılaşma olasılığınız yoktur. Böylece sizi tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Mitsubishi Electric Klima Servisi Böylece sizin bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız.

Mitsubishi Electric Klima Hizmetlerimiz

Mitsubishi Electric Inverter Klima, Mitsubishi Electric Split Klima, Mitsubishi Electric Ofis Tipi Klima, Mitsubishi Electric Ev Tipi Klima, Mitsubishi Electric Kanal Tipi Klima, Mitsubishi Electric Tavan Kliması, Mitsubishi Electric Multi Klima, Mitsubishi Electric Kanallı Klima, Mitsubishi Electric Ticari Klima, Mitsubishi Electric Split tip klimalar,

Mitsubishi Electric Paket tip klimalar, Mitsubishi Electric Duvar tipi, Mitsubishi Electric Yer-tavan tipi, Mitsubishi Electric Salon tipi, Mitsubishi Electric Kanal/Gizli tavan tipi, Mitsubishi Electric Kaset tipi, Mitsubishi Electric Çatı Tipi Paket Klimalar, Mitsubishi Electric Duvar Tipi Mono Split Klimalar, Mitsubishi Electric Duvar Tipi Multi Split Klimalar,

Mitsubishi Electric Portatif (Mobil) Klimalar, Mitsubishi Electric Heat Pump VRF Sistemleri, Mitsubishi Electric Heat Recovery VRF Sistemleri, Mitsubishi Electric Hava Soğutmalı VRF Klima, Mitsubishi Electric Su Soğutmalı VRF Klima, Mitsubishi Electric VRF Klima Keşif, Mitsubishi Electric VRF Klima Bakımı, Mitsubishi Electric VRF Klima Montajı, Mitsubishi Electric Chiller, Mitsubishi Electric Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !