Ev / Klima / Mitsubishi Electric Klima Yaz Kış Ayarları
Mitsubishi Electric Klima Yaz Kış Ayarları

Mitsubishi Electric Klima Yaz Kış Ayarları

Mitsubishi Electric Klima Yaz Kış Ayarları (Isıtma Soğutma)

Mitsubishi Electric Klima Yaz Ayarı

ON / OFF zamanlayıcısı, klimanın açılmasını veya kapatılmasını veya hem açık hem de kapalı olmasını istediğiniz günün saatini ayarlamanızı sağlar.

Mitsubishi Electric Klima Kış Ayarı

Bu, haftanın günlerini kullanmayan basit bir zamanlayıcıdır. Haftanın belirli günleri için zaman ayarlamak ve kapatmak isterseniz, lütfen Kullanım Kılavuzunda “Haftalık Zamanlayıcı Çalışması” bölümüne bakın .

Mitsubishi Electric Klima Yaz Kış Ayarları

Başlamadan önce, uzaktan kumandadaki saatin doğru olduğundan emin olun. Aksi takdirde, Kullanım Kılavuzunda“Geçerli saati ayarlama” konusuna bakın .

Klimayı açınız.

Uzaktan kumanda modu sembolleri

Modlar Otomatik, Soğuk, Kuru ve Isıdır. Otomatik, ısıtma ve soğutma için genellikle en iyi moddur. SICAKLIK + ve – tuşlarına basarak sıcaklığı ayarlayın. Şimdi klima zamanlayıcı ayarına hazır.

Program ON zamanlayıcı

Klimanın belirli bir saatte açılmasını ayarlamak için, sabah 7:30 deyin, zamanlayıcı düğmesine basın.

Sembol üzerinde Mitsubishi Electric klima zamanlayıcısıZamanlayıcı açık sembolü yanıp sönmeye başlayacaktır. Süreyi ayarlamak için artırma ve azaltma düğmelerine basın. Saatin 24 saatlik bir ekran kullanacağını unutmayın. Başlatma zamanlayıcısı ayarını kaydetmek için, yanıp sönmeyi kesmek için semboldeki zamanlayıcı için 10 saniye bekleyin. Şimdi klima programlanan zamanda açılır.

Program kapalı zamanlayıcı

Klimanın kapanacağı saati ayarlamak için, saat 9:00 da, zamanlayıcı kapatma düğmesine basın.

Mitsubishi Electric klima zamanlayıcı kapalı sembolüZamanlayıcı kapalı sembolü yanıp sönmeye başlayacaktır. Süreyi ayarlamak için artırma ve azaltma düğmelerine basın.

Bitiş zamanlayıcısı ayarını kaydetmek için, yanıp sönmeyi kesmek için zamanlayıcı kapalı sembolü için 10 saniye bekleyin. Şimdi klima programlanan zamanlarda açılır ve kapanır.

air con zamanlayıcı uzaktan kumandası nasıl ayarlanır

Hem ON zamanlayıcısını hem de KAPALI zamanlayıcıyı ayarladıysanız, yukarıdaki gibi bir şey görünecektir.

Zamanlayıcı iptal et

Zamanlayıcıları iptal etmek için, açma zamanlayıcısını iptal etmek için zamanlayıcıyı açın ve kapatma zamanlayıcısını iptal etmek için zamanlayıcı kapalı düğmesine basın.

Ekran saate geri döner.

Eğer klima zaten açıksa ve ünitenin hangi saatte kapanacağını ayarlamak isterseniz, yani yatağa giderken, kapatma zamanlayıcısı düğmesine basın ve sadece ünitenin kapanacağı zamanı ayarlayın.

Klima, kapalı zamanlayıcı için ayarladığınız süreye kadar çalışmaya devam edecektir.

Mitsubishi Electric klima zamanlayıcı kapalı sembolü

Uzaktan Kumanda Sembolleri

Mitsubishi Electric klimanızın soğutmadan ısıtmaya veya ısıtmaya kadar soğumasını mı istiyorsunuz? Farklı çalışma modları için uzaktan kumanda sembolleri.

OTOMATİK mod uzaktan kumanda sembolüOtomatik mod

SOĞUTMA modu uzaktan kumanda sembolü Soğuk modu

KURU mod uzaktan kumanda sembolüKuru mod nem alma

ISITMA modu uzaktan kumanda sembolü Sıcak modu

Benzer Başlıklar ve Kaynaklar

Buzdolabına Nasıl Reset Atılır Yeniden Başlatma... Buzdolabına Nasıl Reset Atılır Yeniden Başlatma Buzdolapları bir dizi arızayla karşılaşabilir ve bu da sulu buz küplerinden, düzensiz sıcaklıklardan v...
Hotpoint Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri... Hotpoint Çamaşır Makinesi Arızaları Hotpoint Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri Hotpoint WDD 750 yıkayıcı sorun giderme WDD 750, çok uluslu marka H...
Daikin Servisi 444 1 840 Daikin Servisi Hizmetimiz Alanında uzman ve profesyonel olan personelimiz sayesinde uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde Daikin servi...
Bulaşık makinesi Pervaneleri Nasıl Temizlenir ? Bulaşık makinesi Püskürtme Pervaneleri Nasıl Temizlenir ? Optimum sonuçlar için, sprey kollarınızı birkaç ayda bir temizlemenizi öneririz. Nereden baş...
Frigidaire Servisi 444 1 840 Frigidaire Servisi Hizmetlerimiz Frigidaire servisi olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile garanti süresi dolmuş, arızalı, sorunlu olan Frigidaire...

İlginizi Çekebilir

Chiller Bakım & Onarım Servisi

Chiller Bakım & Onarım Servisi 444 1 840

Chiller Bakım & Onarım Servisi Soğutucunuzu havayı soğutmak veya bazı ekipmanları soğutmak için kullanıp kullanmayacağınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi