Anasayfa / Klima / Mitsubishi Klima Servisi 444 1 840
Mitsubishi Servisi

Mitsubishi Klima Servisi 444 1 840

Mitsubishi Klima Servisi Hizmetimiz Alanında uzman ve profesyonel hizmet veren ekip arkadaşlarımız ile Mitsubishi servis özel bağımsız servisi olarak size uluslararası kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Ev / ofis tipi klimalarınızın, vrf merkezi sistemlerinizin ve ticari klimalar montaj, tamir, bakım ve onarım işlemleri için hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Servis

(Bağımsız Özel Servis)

Günümüzde klimalar hem soğutucu hem de ısıtıcı olarak ev ve çalışma alanlarında oldukça fazlaca kullanılmaktadır. Yaz aylarında serinleme konforunu yaşarken kış aylarında ise sizlere sıcacık bir yaşam alanı sunmaktadırlar. Klimanız da herhangi bir sorun yaşamanız durumunda; firmamızla iletişime geçtiniz anda hızlı ve kaliteli hizmetimizle sorunlarınızı gidermek için tam vaktinde yanınızda oluyoruz. Böylelikle yaşamınızdaki konforu tekrar sağlamayı hedefliyoruz.

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Yaz aylarının da başlaması üzerine klimalarımız her alanda kullanmaya başladık. Ev ve ofislerimizin serinlemesi yaşam kalitemizi artırdığı için klimalarımız bu aylarda sürekli çalışmaktadır.  Bazı durumlarda klimalarımız arıza durumuna geçmektedir. Bu durumda klima soğutma veya ısıtma işlemlerini gerçekleştiremeyecektir. Bazı klima sorunlarınızın neden meydana geldiği ve çözümleri ile ilgili bilgileri aşağıda sıralayalım:

  • Klima sadece ısıtıyor ya da soğutuyor: Bunun birkaç nedeni olabilir; iç ünite kartı arızalanmıştır, 4 yollu vana arızası, 4 yollu vana bobini arızası veya üniteler arası bağlantı kablolarında oluşan arıza ve kopmalardır.
  • Klima çalışıyor ama ısıtma ve soğutma işlemi gerçekleşmiyor: iç ya da dış ünite arasındaki hava akımını engelleyen bir sorun vardır, iç ünite filtreleri kirlenmiş, tesisat borularında kaçak, 4 kollu vanada kaçak oluşmuş olabilir.

Mitsubishi Klima Bakım

Mitsubishi Klima Bakım kaliteli hizmet anlayışımız, eğitimli ve güler yüzlü teknik kadromuz ile yukarıda belirtilen sorunlar ve bunların dışında oluşabilecek her türlü arızanın kısa zamanda çözüme ulaştırılarak, sorunların giderilmesi konusunda iddialıyız. Mitsubishi Klima Servisi Ayrıca Mitsubishi klimalarınızın montaj, bakım, onarım ve orijinal parça değişimiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Klima Onarım

Mitsubishi Klima Onarım hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Mitsubishi Klima Servisi Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimalarınızda tekrar eden sorunlarla karşılaşma olasılığınız yoktur.

Mitsubishi Klima Montajı

Mitsubishi Klima Montajı Böylece sizi tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Böylece sizin bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız. Mitsubishi Inverter Klima, Mitsubishi Split Klima, Mitsubishi Ofis Tipi Klima, Mitsubishi Ev Tipi Klima, Mitsubishi Kanal Tipi Klima, Mitsubishi Tavan Kliması, Mitsubishi Multi Klima,

Mitsubishi Klima Cihazları

Mitsubishi Kanallı Klima, Mitsubishi Ticari Klima, Mitsubishi Split tip klimalar, Mitsubishi Paket tip klimalar, Mitsubishi Duvar tipi, Mitsubishi Yer-tavan tipi, Mitsubishi Salon tipi, Mitsubishi Kanal/Gizli tavan tipi, Mitsubishi Kaset tipi, Mitsubishi Çatı Tipi Paket Klimalar, Mitsubishi Duvar Tipi Mono Split Klimalar,

Mitsubishi Duvar Tipi Multi Split Klimalar, Mitsubishi Portatif (Mobil) Klimalar, Mitsubishi Heat Pump VRF Sistemleri, Mitsubishi Heat Recovery VRF Sistemleri, Mitsubishi Hava Soğutmalı VRF Klima, Mitsubishi Su Soğutmalı VRF Klima, Mitsubishi VRF Klima Keşif, Mitsubishi VRF Klima Bakımı, Mitsubishi VRF Klima Montajı, Mitsubishi Chiller, Mitsubishi Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !