Nespresso Kahve Makinesi Sorun Giderme

Nespresso kahve makinesi

Nespresso Kahve Makinesi Sorun Giderme küçük bir sorun durumunda bile çok sık değiştirilen ev aletlerinden biridir. Makinede sorun gidermeyi denemek istemiyor musunuz? 15 dakikalık basit bir onarımın size para ve yeni bir kahve makinesi almanın zorluğundan tasarruf etmesinin her yolu vardır.

Nespresso Kahve Makinesi Arıza/Sorun Giderme

İhtiyacınız olan tek şey Nespresso kahve makinesi sorun giderme konusunda güvenilir tavsiyeler. Bu, aşağıdaki tabloların ne için yapıldığını açıklar: makinenin birisinin yardımı olmadan nasıl tamir edileceğini açıklarlar.

Kahve, makine ve aksesuarları 7 gün / 24 saat tr.buynespresso.com adresinden online olarak sipariş edebilir veya 444 20 21 Nespresso Club’ı arayarak ya da Nespresso Boutique’leri ziyaret ederek verebilirsiniz.

Verilen siparişler 7 iş günü içerisinde kargo ile teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler, ertesi haftanın ilk gününde kargoya teslim edilebilmektedir. İade politikası ve koşulları ile ilgili bilgi almak için 444 20 21 no’lu Nespresso Club’ı arayınız. Siparişinizin teslimatı sırasında ürünün eksik olması veya hasar durumunda kargo hasar tespit tutanağının doldurtularak Nespresso’ya 2 iş günü içinde bildirilmesi gerekmektedir.

Nespresso Makinesi Çalışmıyor ?

Nespresso makinesinin çalışmamasının olası nedenleri:

 1. Güç kablosu veya termal kesme hasar görmüş olabilir.
 2. Arızalı sıcaklık sensörü.
 3. Termostat servis dışı veya bağlantıları gevşemiş.
 4. Buhar besleme sistemi (kapuçino) tıkalı.
 5. Arızalı su seviye sensörü.
 6. Stuckor yıpranmış düğmeleri.
 7. Sızdırmazlık contası gevşeyebilir veya filtre tıkanabilir.
 8. Isıtma elemanı arızalandı veya su sıcaksa – elektroniklerde arıza.

Nespresso 3 Kez Yanıp Sönüyor ?

Nespresso ışıklarının 3 kez yanıp söndüğünü görüyorsanız, bu ölçeklendirme modunun aktif olduğunu gösterebilir. Kireç çözme modunu durdurmak için, bir bip sesi duyana kadar 3 düğmeyi 6 saniye basılı tutun.

Nespresso vertuoline iki kez yanıp sönüyor ?

 • Makinenin üstünü açın ve kapsülü inceleyin
 • Cihazı şebekeden ayırın.
 • Makinenin üst kısmını kilitleyin ve tekrar ana şebekeye bağlayın.
 • Zamanlayıcıyı yaklaşık 35 saniye ayarlayın ve makineyi çalıştırın.
 • Nespresso iki kez yanıp söndükten sonra, yan düğmeye basın ve sürekli yanıncaya kadar basılı tutun. Işık yanar yanmaz düğmeyi yandan basılı tutun.
 • Işık sürekli yandığında düğmeyi serbest bırakın.
 • Zamanlayıcıyı başlat.
 • 35 saniye geçtikten sonra, düğmeye hemen beş kez basın.
 • Işık uzun bir süre boyunca yanıp sönmeye başladıysa ve 15 saniye sonra sabitlendiyse, sorun giderilir.

Nespresso Vertuoline Su Pompalamıyor ?

Depo düzgün kapanmıyor, bu nedenle Nespresso Vertuoline cihazınız su pompalamıyor. Depoyu çıkarın ve varsa jantı döküntülerden temizleyin. Çiviyi yerine koymadan önce, vananın üzerine basın ve suyun içeri girip girmediğine bakın. Bir havlu kullan. Tabanın üzerindeki girintiye bir miktar su koyun, bu sayede tank vanası sökülmediğinde oturur. Pompayı çalıştırın ve az miktarda suyun emilip emilmediğini kontrol edin. Varsa, pompayı durdurun ve depoyu geri koyun Pompayı yeniden çalıştırın. Şimdi sistemde kanalın kilidini açmak ve emmeyi sağlamak için yeterli su var.

Nespresso Ledleri Yanıp Sönmüyor ?

LED 1 ve LED 6, her biri sırayla üç kez yanıp söner, ardından iki saniye durur ve tekrar yanıp sönmeye başlar.

 • Nespresso’nuzun yanıp sönmesi durmayacaksa, bir hata var. Espresso makinesini kapatın ve bir süre bekleme modunda tutun. Sonra açın ve yanıp sönmenin durup durmadığını ve çalışmaya başladığını görün.

LED 1 ve LED 6, saniyede 2 yanıp sönerek sırayla yanıp sönüyor:

 • Bu, cihaz aşırı ısındığında olur. Makineyi kapatın ve soğumaya bırakın. Bir süre sonra çalışmaya devam edin. Işıklar tekrar yanıp sönmeye başlarsa, profesyonel yardım kullanın.

Nespresso Vertuoline Su Gelmiyor ?

Büyük olasılıkla, Nespresso vertuoline’nizde bir tür tıkanıklık var, bu nedenle su gelmiyor. Bu, tank ile pompanın girişi arasındaki su akışını tıkayan bir hava kabarcığı olabilir. Basınç yaratmanız ve aslında su yolundan “pompalamanız” gerekir. Depoyu çıkarın ve tabandaki küçük vana deliğine biraz su dökün. Gerekirse bir damlalık kullanın. Pompayı çalıştırın ve suya bakın. Emilirse, üniteyi durdurun ve depoyu tekrar yerine yerleştirin. Pompayı çalıştır.

Nespresso Kireç Çözme Modundan Çıkmıyor ?

Nespresso’nuz kireç çözme modundan çıkmıyorsa, manuel olarak çıkmak için gerekli adımları izleyin.

 • Citiz, Pixie, Essenza ve Inissia için: iki düğmeye aynı anda basın ve birkaç saniye basılı tutun. LED’ler yaklaşık 35 saniye boyunca yanıp söner – iki düğmeye aynı anda üç saniye boyunca basın. Cihaz ön ısıtma moduna geçecek ve 25 saniye boyunca yanıp sönecektir.
 • U için: Üç düğmenin tümünü aynı anda yaklaşık üç saniye basılı tutun.
 • Latissima için: Kireç çözme memesini çıkarın.

Nespresso Makinesi Elektrik Yok ?

Makinenin fişe takılı olduğu prizi kontrol edin ve topraklandığından emin olun. Varsa, çıkarın ve tekrar takın. Nespresso makinenizde hala güç yoksa, makinenizin elektrik devresindeki devre kesiciyi kontrol edin. Devrenin kırılmadığından emin olun.

Nespresso Vertuoline Demlenmiyor ?

Büyük olasılıkla, Nespresso Vertuoline makineniz demlenmiyor çünkü kireç makinenin parçalarına dayanıyor. Onları temizlemeyi denemelisin.

 • Citiz, Pixie, Essenza ve Inissia için: bu iki düğmeye aynı anda basın ve yaklaşık üç saniye basılı tutun. Işıklar hızlı bir şekilde yanıp sönmeye başlayacaktır – alçalma modunun açık olduğunu gösterir.
 • U için: üç düğmeye de basın ve ışıklar hızlı bir şekilde yanıp sönmeye başlayana kadar basılı tutun – alçalma modunun açık olduğunu gösterir.
 • Lattisima için: kireç çözme memesini değiştirin ve kapuçino düğmesine basın.

Makinenin Kirecini Nasıl Gideririm ?

 • Lungo tuşuna basın ve akış durana kadar bekleyin.
 • Kullanılan çözeltiyi su haznesine dökün
 • Lungo tuşuna basın ve kireç çözme çözeltisinin sistemde yıkanmasını sağlayın

Durulayın

 • Solüsyonu dökün ve tankı durulayın
 • Temiz suyla doldurun
 • Lungo’ya basın ve kabı boşaltın
 • Damlama tepsisini temizleyin

İndirme modundan çıkmak için giriş adımlarını ters sırada uygulayın.

Nespresso Makinesi Açılmıyor ?

Büyük olasılıkla, sistemde bir sızıntı var. Nespresso makineniz açılmıyorsa, sistemde kısa devre olabilir, çünkü bazı elektrikli bileşenlere su girmiş olabilir. Lütfen tüm parçaların kuru olduğundan emin olun. Sızıntıyı bulun ve hasarlı hortumu değiştirin. Suya maruz kalmış bileşenleri kurutmak için adımlar atın. Sistemde sızıntı olup olmadığını kontrol ettiyseniz ve birini bulamadıysanız, makineyi fişten çekin ve güç kaynağındaki sigortaları kontrol edin. Makineyi test et. Sigorta değişimden kısa bir süre sonra yanmışsa, PCB’yi değiştirmeniz gerekir.

Nespresso Vertuoline Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

 1. Cihazın kafasını açın ve kullanılmış kapsülü çıkarın.
 2. Makineyi kapatın ve kolun “açık” konuma getirildiğinden emin olun
 3. Düğmeye 3 saniye içinde 5 kez basın. Nespresso Vertuoline fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi başarılı olursa, 5 kez yanıp söner.

Nespresso Vertuoline Kahve Makinesi Sorun Giderme

SorunNedeni / Çözüm
1. Düğmeye ışık yok.Makine otomatik olarak “KAPALI” duruma getirildi, düğmeye basın veya makineyi “KİLİT AÇIN” Priz, fiş, voltaj ve sigortayı kontrol edin.
2. Kahve yok, su yok.Su deposunun dolu olduğunu kontrol edin.
Taze bir kapsülün doğru şekilde takıldığından, kolun düzgün şekilde kilitlendiğinden emin olun ve başlatmak için düğmeye basın. Gerekirse küçültün.
Makine kafasını açın ve kapsülün çıkmasına izin verin. Ardından, temizlik bölümüne göre bir temizlik yapın.
3. Kahve yeterince sıcak değil.Musluğu musluktan sıcak suyla ısıtın. Gerekirse küçültün.
4. Makine yıldız değil! ve ışığı sürekli yanıyor.Kolun doğru şekilde kilitlendiğinden emin olun.
Yanıp sönüyorsa, bir sonraki noktaya bakın.Bir Kahve veya Espresso demlemek istiyorsanız, taze bir kapsülün doğru konumda takıldığından, kolun düzgün şekilde kilitlendiğinden emin olun ve başlatmak için düğmeye basın.
Sistemi temizliyor, kireç çözüyor veya boşaltıyorsanız, herhangi bir kapsülün takılı olup olmadığını kontrol edip dozu alın, makineyi kilitleyin ve bu işlemlerden birini başlatmak için düğmeye basın.
5. Makine yanmaz ve ışık sırayla yanıp söner; 1 yanıp sönme ve 1 duraklama.Su haznesini doldurun ve başlatmak için düğmeye basın. Kolun doğru şekilde kilitlendiğinden emin olun.
6. Makine çalışırken ışık yanıp söner.Kahve normal şekilde akıyorsa, bu makinenin doğru çalıştığını gösterir.
Sadece su akıyorsa, makine sistemi temizlemek, kireç çözmek veya boşaltmak için kullanıcı isteğinde bulunur.
Sistemi tahliye etme, alçaltma veya boşaltma niyeti yoksa, makineyi durdurmak için düğmeye basın.

Makine hala yanıp sönüyorsa, düğmeyi en az 7 saniye basılı tutarak kireç çözme modundan çıkın veya bir sonraki bölüme bakın.

Sorun devam ederse, Aferpresso Kulübü’nü arayın.
7. Işık yanıp sönüyor ve makine çalışmıyor.Bazen kahve akışı ortaya çıkmadan önce alacaktır (barkod okuma ve kahvenin ön ayarı nedeniyle).
Taze kapsülün doğru pozisyonda yerleştirildiğini, kolun uygun şekilde kilitlendiğini ve başlatmak için düğmeye bastığını kontrol edin.
Su haznesini doldurun ve başlatmak için düğmeye basın.
Düğmeye 3 saniye basarak makineyi “KAPALI moduna” çevirin ve ardından makineyi “AÇIK” konuma getirmek için tekrar basın.

Makinenin yoğun kullanımdan sonra soğumasını sağlamak için yaklaşık 20 dakika bekleyin.

Makine, düğmesine en az 7 saniye süreyle basarak kireç çözme modundan daha “KAPALI” konuma geçmezse.
8. Işık sırayla yanıp sönüyor 2 yanıp sönüyor ve 1 sürekli duraklıyor.Makine çalışmıyor.Düzenli Kahve / Espresso hazırlığı sırasında: 1) Taze, hasarsız bir kapsülün doğru konumda takıldığından emin olun;

2) Kolun “KİLİTLİ” konumunda olup olmadığını kontrol edin;

3) Sorun devam ederse, kapsülü çıkarın ve yenisini takın, kilitleyin ve düğmesine basın.

Kireç Çözme, Boşaltma ve Temizleme Sırasında: 1) Bir kapsülün çıkarıldığından emin olun;

2) Kolun “KİLİTLİ” konumunda olup olmadığını kontrol edin.

3) Makineyi “KAPALI” konumuna getirmek için düğmeye en az 3 saniye basın.

4) Makineyi “AÇIK” konuma getirmek için düğmeye tekrar basın. prizi çekin ve 10 saniye sonra makineyi prize geri takın “AÇIK” duruma getirmek için düğmeye basın ve demlemeye başlamak için tekrar basın.

Programlama Hacmi sırasında: Lütfen bir kapsülün doğru yerleştirilip yerleştirilmediğini kontrol edin.
Sorun devam ederse, Alespresso Kulübü’nü arayın.
9. Sızıntı veya sıradışı kahve akışı.Su deposunun iyi konumda olduğunu kontrol edin.
10. Makine ‘KAPALI’ moduna geçer.Enerjiden tasarruf etmek için 9 dakika kullanılmadığında makine kapanacaktır.
11. Işık sırayla 3 kez yanıp sönüyor ve ardından sürekli yanıyor.Kireç çözme gerekli: Makine, kireç çözme gerekli olmadan önce bu alarmdan yalnızca birkaç kez uyarı göründüğünde çalıştırılabilir.
12. Fincandaki kahve tozu.Temizleme işlemini başlatın ve iki kez yapın.

Nespresso PRODIGIO Kahve Makinesi Sorun Giderme

SorunÇözüm
Eşleştirme başarısız oldu.Eşleştirme sırasında akıllı telefonun veya tabletin makinenin yanına yerleştirildiğinden emin olun.
Eşleştirme sırasında makineye yakın herhangi bir mikrodalganın AÇMADIĞINDAN emin olun.
Makinenizi eşleştirmek istiyorsanız, uygulama aracılığıyla:Not: Bir eşleştirmenin olmaması durumunda, tüm kurulumlar ve özellikler kaybolacak ve makine fabrika ayarlarına sıfırlanacaktır.
Makinenizi sökmek istiyorsanız, makine ile:Not: Bu işlem Bluetooth’u devre dışı bırakır mı? makineden işlevi.
Makinenizdeki Bluetooth * özelliğini yeniden etkinleştirmek istiyorsanız, makine üzerinden:
Kahve düğmelerinde ışık yok.Şebekeyi kontrol edin: fiş, voltaj, sigorta.
Kahve yok, su yok, sıradışı kahve akışı.
Kahve yeterince sıcak değil.Gerekirse makineyi çözün.
Kaydırıcı tamamen kapanmıyor veya makine demlenmeye başlamıyor.Makinenin içinde kapsül olmadığından emin olun. (Not: parmağınızı makinenin içine sokmayın)
Sızıntı (makinenin altındaki su).Sorun devam ederse, Nespresso arayın.
Bakım ışığı AÇIK.Sorun devam ederse, Nespresso arayın.
Nespresso ışığı AÇIK.
3 kahve düğmesi hızlıca yanıp söner.Sorun devam ederse, daha fazla bilgi için Nespresso arayın veya Uygulamayı kontrol edin.
Kahve düğmesine basıldığında bile su veya kahve akışı durmuyor.
Kahve akışı yok, su doğrudan damlama tepsisine girer (takılı kapsama rağmen).Sorun devam ederse, Nespresso arayın.
Makine KAPALI moduna döner.Kahve düğmelerinden birine “AÇMA” moduna geçmek veya sürgüyü açmak için basın.

Nespresso INISSIA Kahve Makinesi Sorun Giderme

SorunNedeni / Çözüm
Işık göstergesi yok.Elektrik prizini, fişi, voltajı ve sigortayı kontrol edin. Sorun olması durumunda Nespresso Club’ı arayın.
Kahve yok, su yok.İlk kullanım: su haznesini ılık suyla doldurun (maksimum 55 ° C).
– Su deposu boş. Su tankını doldur.
– Gerekirse küçültün
Kahve çok yavaş çıkıyor.Akış hızı, kahve çeşidine bağlıdır. • * Gerekirse küçültün.
Kahve yeterince sıcak değil.– Ön ısıtma kabı. – Gerekirse temizleyin.
Kapsül alanı sızdırıyor (kapsül kabındaki su).Kapsülü doğru şekilde yerleştirin. Sızıntı olursa, Nespresso Club’ı arayın.
Düzensiz yanıp sönme.Nespresso Club’ı tamir etmek veya aramak için cihazı gönderin.
Kahve yok, sadece su akıyor (yerleştirilen kapsüle rağmen).Sorun olması durumunda Nespresso Club’ı arayın.

Nespresso C50, EF 451, Pixie C (tüm modeller) Kahve Makinesi Sorun Giderme

KontrolHata belirtileriÖlçü / onarım işi
1 Kahve makinesinin hasar görüp görmediğini kontrol edin.1.1 Gövde parçaları kırılmış veya hasar görmüşEVET – gerekirse gövde parçalarını değiştirin
HAYIR – devam et
1.2 Güç kablosu hasar görmüşEVET – güç kablosunu değiştirin NO – makinenin güç kablosunu ana şebekeye bağlayın ve devam edin
2 Mekanik bileşenleri kontrol edin2.1 Kapsül ve atık su kabı ile bardak desteği montaj konumunda kalmazEVET – atık su kabının manyetik montaj için metalik plakası olup olmadığını kontrol edin NO – devam
2.2 Kaydırıcı arızasıEVET – sürgü düzgün kapanmıyor veya kapanmıyor HAYIR – devam
2.3 Kapsül doğru şekilde çıkarılmamışEVET – pişirme ünitesini değiştiriniz NO – devam
3 Doldurma suyu deposu3.1 Su deposu sızıntılarıEVET – su tankını değiştirin NO – devam
4 Otomatik kendi kendine test yapmak için Makineyi hareket ettirin4.1 Kahve makinesi çalışmıyor (çalışmıyor)a) EVET – güç kablosu tamam (gevşek bağlantı)
b) EVET – Açık / Kapalı anahtarında tipik anahtarlama gürültüsü var
c) EVET – pompa çalışıyor (bir kahve düğmesine basın)
d) EVET – iki kahve düğmesi de çalışıyor
e) EVET – termoblok arızasında ince tel sigortaları veya triyak
f) EVET – kablo tesisatı tamam HAYIR – 4.2 numaralı noktadan devam edin
4.2 Her iki kahve düğmesi de 3x hızlı yanıp sönüyorEVET – termoblok sıcak HAYIR – kendi kendine test tamam – devam
5 durulama kahve makinesi5.1 Kahve çıkışında su yokEVET – a) su sistemi boş
EVET – b) kahve makinesi kalibre edilir
HAYIR – devam et
EVET – c) piramit levha bloke oldu
EVET – d) debimetre engellendi
EVET – e) Pompa yeterli su basıncı üretemiyor
6 Kahve hazırlığı sırasında kahve sıcaklığını ölçün6.1 Sıcaklık çok düşük (83 ° C’nin altında)VAR – kireç kahve makinesi
HAYIR – devam et
6.2 Sıcaklık çok yüksek (89 ° C’nin üzerinde)EVET – termoblok NO değiştirin – devam
7 Sızıntı ve yeterli akış hızı olup olmadığını kontrol edin7.1 Hortum bağlantılarında sızıntıEVET – yüksek basınç konnektörünü değiştirin
HAYIR – devam et
7.2 Pişirme ünitesi sızıntılarıEVET – pişirme ünitesini değiştiriniz NO – devam
7.3 Akış hızı standart aralıkta değil (30 saniyede 60-120ml)EVET – kahve makinesi kalibre edilir
NO – 9 ile devam et
8 Descale kahve makinesi (gerekirse)8.1 Kahve makinesi kireçlendiVAR – kireç kahve makinesi
NO – 9 ile devam et
9 Doldurduktan ve duruladıktan sonra su haznesi içeriğini kontrol edin9.1 Suda görünen kalsiyum ve pas parçacıklarıVAR – su devresini temizlemek için kahve makinesini kireç çözücü ve yeniden durulayın
HAYIR – devam et
10 Son temizlikKontrol listesine göre hata bulunamadı mı?

Nespresso c50 Kahve Makinesi Sorun Giderme

SorunSebebi
Kontrollerde ışık yok.Makine otomatik olarak Kapalı moduna geçti; kumandalardan birine dokunun veya kaydırıcıya basın.

Şebekeyi kontrol edin: pluq, voltaqe, sigorta.

Kahve yok, su yok.Su haznesini kontrol edin, boşsa, içilebilir suyla doldurun.

Gerekirse onu temizleyin.

Kahve kısık değil.Ön ısıtma kabı Gerekirse makineyi temizleyin.
Sürgü tam olarak kapanmıyor veya makine demlenmeye başlamıyor.Kapsül kabını boşaltın. Makinenin içinde kapsül olmadığından emin olun.
Leakaqe veya sıradışı kahve akışı.Su deposunun doğru yerleştirildiğinden emin olun.
Işıklar alternatif olarak arkadan öne doğru yanıp söner.Kullanılmış kapsül kabını boşaltın ve kapsüllerin tıkalı olmadığını kontrol edin. Sonra herhangi bir kontrole dokunun. Sorun devam ederse, Nespresso arayın.
Sıvılar önden arkaya alternatif olarak yanıp söner.Su haznesini doldurun. Sorun devam ederse, Nespresso Kulübü’nü arayın.
Işıklar hızlı yanıp sönüyor.Kireç çözme prosedüründen çıkın, tüm 3 kontrolü aynı anda en az 3 saniye boyunca basılı tutun.

Fişi prizden çekin ve 10 saniye sonra yeniden bağlayın. Sorun devam ederse, Nespresso arayın.

Kahve yok, su çıkıyor (takılan kapsüle rağmen).Kapalı olduğundan emin olmak için kaydırıcıyı çekin. Sorun devam ederse servis arayın
Makine Kapalı moda döner.Enerjiden tasarruf etmek için 9 dakika kullanılmadığında makine Kapalı moduna geçer.
Su veya kahve akışı, herhangi bir kontrolü zorlamaz.Akışı durdurmak için kaydırıcıyı yavaşça makinenin arkasına doğru hareket ettirin.

Comments (16)

 • Gamze

  Merhabalar, nespresso makinemin su haznesi taşınırken kayboldu. Ek olarak nereden alabilirim.

 • Filiz Aksen

  Gran Masteria model makinem kirec cozme islemini daha once bir kac kez yapmama ragmen bu kez sonuc alamiyorum.Youtube videolari ve kitabindaki adimlari yapiyorum. 1. Adim tamam 2. Adimda sol isik yanmasi gerekirken yanmiyor, Yardimci olabilir misiniz?

  • Açelya Yılmaz

   Merhaba essenza c90 makinemin ışıkları yanıp sönmüyor artık ve makine çalışmıyor elektrik gelmiyor gibi farklı prizlerde denedim olmadı

 • Burç Canpolat

  Merhaba
  City and Milk modelini kullanıyorum 2014 yılından beri.
  Boş Kapsülun dustugu cekmece su ile doluyor ve bu sin aylarda arttı.
  Neden olabilir ?
  Teşekkür ederim

  • Uzman

   Arızaya yetkili servisinden destek alırsanız daha net bir cevap olacaktır. Nespresso Turkey 444 20 21

   • Zeynep

    Kapsül makinenin içinde kaldı

 • Tuana

  Merhaba essenza mini makinemde suyun bir kısmı kapsülün düştüğü bölmeye akıyor, kapsülü çıkarmak İçin kolu çekince içeride kalan su yine arka bölmeye akıyor ve bir süre sonra önden su damlamaya başlıyor ne yapmam gerekir

 • Bülent

  kahve vermeden önce su veriyor sonra kahveyi vermeye başlıyor.Neden acaba

 • Selen

  Merhaba, C85 expert&milk kullanıyorum. 2 gündür kahve yaparken en altından sızdırma yapıyor neden olabilir acaba?

  • Uzman

   Nespreso yetkili servisi 444 20 21

 • Esra

  Meraba nespresso essenzo mini;önce soguk yapıyordu kahveyi,smdi ise yarımdan yarım miktar cıkarıyo kapsülü tam kullanmıyor.sorun cözme maddelerinin cogunu denedm olmadı

 • Esra

  Essenzo mini kullanıyorm.bikac hafta once kapsülü tam almıyordu sadece su cıkıyordu fincana; resetledm bir süre düzeldi.smdi de dupduru bi kahwe veriyo.üstü köpük olurdu ya basıncla smdi o yok.acaba nedendir?

 • Defender

  Bir tane nespresso kahve makinası aldık kartuş takdığımızda sadece sıcak su vermeye başladı sorun ne olabilir.

 • Dilara Şengül

  merhaba,
  sütlü kahve seçeneklerinde makinede çalışma oluyor ama süt kısmından süt akışı olmuyor, konu ile ilgili dönüşlerinizi bekliyorum

 • Belgin ÖNDÜL

  Nespresso essanza mini D30 GREEN kapsüllü kahve makinam ın büyük kahve fincanı kısmına bastığım zaman kahve çok az geliyor.

 • Eda

  Merhaba c45 essenza modelini kullanıyorum. Kireç çözme işlemini doğru şekilde yaptım ve sonrasında ışıkların yanıp sönmesi asla durmuyor. İki tuşa basılı tuttum olmuyo üç tuşa bastım yine durmuyor. Nasıl bir yol izlemeliyim. Fabrika ayarlarınada döndüremiyorum. Üç ışık yanıp sönüyor hep

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Servisi Ara (0850) 811 24 22