Ocak Tamircisi
Ocak Tamircisi

Ocak Tamircisi

Ocak Tamircisi için profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu alanda uzun süredir çalışmakta olan uzman ekibimiz, Ocaknızı en uygun şekilde tamir edecektir. Ocaknızda herhangi bir arıza ile karşılaştığında uygulamanız gereken birtakım adımlar bulunmaktadır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz.

Ocak Tamiri

İlk olarak bizi arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Burada arızanızın ya da sorununuzun ne olduğunu belirtmeniz önemli faktör olmaktadır. Sonrasında kısa süre içerisinde teknik servisimiz size ulaşacak ve arızanın giderilmesi için yardımcı olacaklardır.

Aynı Gün Ocak Onarım Servisi – 7/24 Mevcuttur

Teknisyenlerimiz, en son teknikleri ve en son teknolojiye sahip araçları kullanarak hemen hemen her tür ev tipi fırını onarabilmektedir. Seçkin bir fırın onarım şirketi olarak sorunun kökenini doğru bir şekilde teşhis edebilir ve gerekli onarımları yapmak için hızla çalışmaya başlayabiliriz. Hatta hiçbir ek ücret ödemeden aynı gün ve acil fırın servisini bile sunuyoruz.

Ocağınızı Ne Zaman Değiştirmelisiniz?

Evinizin ısıtma sistemi pahalı bir yatırımdır. Bir fırının ne zaman değiştirileceğini bilmek, nihai bir karar vermeden önce gerekli bilgilerin toplanmasını gerektirir. Profesyonel fırın değişimi veya onarımını düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken dört ana faktör şunlardır:

  • Sistem Yaşı – Fırınınız 10 yıldan daha eskiyse, muhtemelen optimum verimlilikte çalışmıyordur ve değiştirilmesi gerekebilir.
  • Onarım ve Bakım – Sistem ne sıklıkla onarıldı? Onarımlar daha sık mı yapılıyor? Onarımlar daha pahalı hale geliyor mu? Sisteminizin bakımı düzenli olarak planlanmış bakımla düzgün bir şekilde yapıldı mı? Bu soruların cevapları, değiştirmenin en iyi seçenek olup olmadığını belirleyecektir.
  • Enerji maliyetlerinde artış – Enerji maliyetlerinizde bir artış fark ettiyseniz veya ısıtma faturanız sürekli olarak eskisinden yüksek geliyorsa, bunun nedeni fırınınızın yaşı olabilir.
  • Konfor Düzeyi – Enerji faturalarınız artıyor ancak evinizin sıcaklığı hala rahat değilse, bu sinir bozucu olabilir. Dalgalanan sıcaklıklar, talebe yetişememek ve tedarik kayıtlarından donan havanın çıkması, evinizdeki fırını değiştirme zamanının geldiğinin işaretleridir.

Ocağınızı onarmanız mı yoksa değiştirmeniz mi gerektiği konusunda hâlâ kararsızsanız, seçeneklerinizi yerel Aire Serv uzmanınızla görüşmeyi düşünün. Uzman ekibimiz, fırının ne zaman değiştirilmesi gerektiği ve ihtiyaçlarınıza en uygun ünitenin hangisi olduğu konusunda size ışık tutabilir. En çok ihtiyaç duyduğunuz anda size uygulanabilir tavsiyeler vereceğimize her zaman güvenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi