Panasonic Klima Servisi (0850) 811 20 69

Panasonic Klima Servisi Herhangi bir Cihaz Servisleri aileye aittir ve işletilmektedir. Birçok marka cihazını tamir ediyoruz ve tüm işçilik için bir yıllık garanti veriyoruz. Tüm uzmanlarımız lisanslıdır, sertifikalı ve sigortalıdır. Profesyonel cihaz tamir teknisyenlerimiz, haftanın 7 günü, günün 24 saati hızlı bir profesyonel hizmet sunmak üzere eğitilmiştir.

Panasonic Servisi Panasonic 35’ten fazla ülkede faaliyet göstermekte olan bir Japon kuruluşudur. Türkiye’de ise 1981 yılından bu yana farklı ürün yelpazesi ve çok geniş servis ağıyla hizmet veren kaliteli hizmet anlayışını istikrarlı olarak sürdüren bir markadır.

Panasonic Servis

(Bağımsız Özel Servis)

Panasonic müşterileri için ‘Daha güzel bir yaşam, daha güzel bir dünya’ hedeflemektedir. Ülkemiz piyasasında bulunan TV’ler, fotoğraf makineleri, kameralar, sinema sistemleri, kulaklıklar, kişisel bakım ürünleri, dect telefonlar ve klimalarının bakım, onarım, montaj ve tamir işlemleri Panasonic Servis tarafından hızlı, güvenilir ve uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Panasonic Klima Servisi

Panasonic Klima Servisi Karşılaşacağınız herhangi bir arıza durumunda alanında uzman, eğitimli güler yüzlü personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Panasonic Klima Servis Yaşayacağınız bir arıza durumunda bizimle bağlantı kurduğunuz andan itibaren sorunlarını gidermek için hızlıca harekete geçerek sizlere ulaşırız ve orijinal yedek parça kullanımlarımızla yetenekli ekip arkadaşlarımız ile sorunlarınızı gideriyoruz.

Panasonic Ev Aletleri Servisi

Panasonic Ev Aletleri Servisi Kullanmakta olduğunuz bu teknolojik ürünler herhangi bir neden dolayı arıza yapmış olabilir. Ürünlerin arıza vermesi durumunda istediğiniz hizmetleri artık sağlayamayacaktır. Aşağıda Panasonic klimanın kodları yer almaktadır. Bu kodlar sorunun çözümü için size çok yardımcı olacaktır.

Panasonic Bakım Onarım Montaj

Panasonic Servis olarak yukarıdaki sıraladığımız arızalar dışındaki ürün arızalarında da hızlı ve iddialıyız.  Servisiniz olarak ürünlerin tamir, bakım, montaj ve onarımında müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Panasonic Servisi Ekonomik Servis Fiyatları

Panasonic Servisi hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Panasonic Klima Servis Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimalarınız, TV’leriniz, fotoğraf makineleriniz, kameralarınız, sinema sistemleriniz, kulaklıklarınız, kişisel bakım ürünleriniz, dect telefonlarınız için tekrar eden sorunlarla karşılaşma olasılığınız yoktur. Böylece sizi tekrar tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Böylece sizi ve bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız.

Panasonic Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Panasonic Buzdolabı, Panasonic Çamaşır Makinesi, Panasonic Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Panasonic Bulaşık Makinesi, Panasonic Kurutma Makinesi, Panasonic Derin Dondurucu, Panasonic Fırın, Panasonic Mikrodalga Fırın, Panasonic Set Üstü Ocak, Panasonic Ankastre Ürünler, Panasonic Aspiratör, Panasonic Su Arıtma Cihazı, Panasonic Su Sebili, Panasonic Televizyon, Panasonic Telefon, Panasonic Bilgisayar, Panasonic Yazar kasa, Panasonic Klima, Panasonic Kombi, Panasonic Şofben, Panasonic Termosifon, Panasonic Elektrikli Süpürge, Panasonic Buharlı Ütü, Panasonic Kahve Makinesi, Panasonic Çay Makinesi, Panasonic Blender, Panasonic Mutfak Robotu, Panasonic Tost Makinesi, Panasonic Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi