Ev / Beyaz Eşya / Profilo Servisi 444 1 840
Profilo Servisi

Profilo Servisi 444 1 840

Profilo Servisi Dayanıklı ev aletleri sloganıyla ürünlerinin üretimi yapan ve Türkiye pazarına girdiği günden beri satış rakamlarını oldukça iyi bir düzeyde sabitleyen Profilo, kullanıcılarının büyük memnuniyetini kazanmaktadır. Gerek ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığı gerekse ürünlerin satışından sonra yaptıkları bakım ve servis hizmetleriyle kullanıcılarının beğenisini ve takdirini toplamaktadır.

Profilo Servisi

Özel Servistir markadan bağımsızdır.

Profilo servis özel teknik sağlayıcısı olarak kullandığınız eşyaların ve cihazların her türlü arıza ve tamir işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Servis çalışanlarımız alanlarında uzman olarak sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadırlar. Hayatınızı kolaylaştıran Profilo ürünlerinin bakımlarını yaparak hayatınıza konfor katmaya devam etmekteyiz.

Profilo Klima Servisi

Profilo Servisi Her An Hizmetinizde

Tüm dünyada ve ülkemizde yoğun olarak kullanılan Profilo ürünleri olarak;

 • Profilo Çamaşır Bulaşık Kurutma Makinesi Beyaz eşya tamiri
 • Profilo Ankastre montajı
 • Profilo Küçük ev aletleri tamircisi
 • Profilo Elektrikli süpürgesi arızaları
 • Profilo Isıtma ve soğutma sistemleri bakım onarımı
 • Profilo Klima montajı

Olmak üzere kullanılmaktadır. Profilo Klima Servisi Bu ürünlerin bakımlarının ve onarım işlerinin yapılması konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Özel Profilo servisi olarak 7 gün 24 saat tüm Profilo ürünleri ile ilgili şikayetlerinizde yanınızda olmaktayız.

Profilo Teknik Servis

Profilo’nun sahip olduğu ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu markaya ait pek çok ürünü kullanan sizlerin bu konuda bizden istediğiniz yardımlar şu şekilde sınırlandırılabilmektedir:

 • Beyaz eşyaların çalışmaması durumunda arıza tespitinin yapılması ve tamir işlemlerinin yapılması
 • Ankastre ürünlerinin montaj ve bakım işlemlerinin yapılması
 • Küçük ev aletlerinin işlevini yerine getirmemesi durumunda tamir edilmesi
 • Elektrikli süpürgelerin tamiri ve parçalarının temin edilmesi
 • Klima ve kombi gibi ürünlerin montaj, bakım işlemlerinin yapılması.

Bütün bu işlemlerin hızlı bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlayan Profilo Servis olarak bizlerin amacı sizlerin memnuniyetini sağlamak olmaktadır.  Bizlere ulaşan isteklerinizi ve şikayetlerinizi anında sonuçlandırmak üzere hızlı hizmet vermekteyiz.

Profilo Servisi Hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaranızla bizlere ulaşmanız yeterlidir. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Antalya Bursa Kocaeli İstanbul Profilo Özel Teknik Hizmet Merkezi

Profilo Klima Servis Verdiğimiz hizmeti en uygun şekilde alacağınız için maddi olarak sizi zora sokmayacak bir hizmet anlayışı ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz telefon numaranızdan bize ulaşarak ürünlerinizle ilgili sıkıntınızı paylaşarak ilgili konuda bizden yardım isteyebilirsiniz.

Bumu Aradığın ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

Bir yorum

 1. Muzaffer

  Bir hafta önce aldığım profilo (bm4320eg) bulaşık makinesi Kurulum sırasında dikkat etmedim 3 yıkama aptım servis tuz ve parlatcı gerekmez dedi bende kullanmadım ama cihazda tuz ve parlatıcı göstergeleri hiç yanmyor bu bir arızaıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi