Anasayfa / Beyaz Eşya / Profilo Servisi 444 1 840
Profilo Servisi

Profilo Servisi 444 1 840

Profilo Servisi Dayanıklı ev aletleri sloganıyla ürünlerinin üretimi yapan ve Türkiye pazarına girdiği günden beri satış rakamlarını oldukça iyi bir düzeyde sabitleyen Profilo, kullanıcılarının büyük memnuniyetini kazanmaktadır. Gerek ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığı gerekse ürünlerin satışından sonra yaptıkları bakım ve servis hizmetleriyle kullanıcılarının beğenisini ve takdirini toplamaktadır.

Profilo Servis

Özel Servistir markadan bağımsızdır.

Profilo servis özel teknik sağlayıcısı olarak kullandığınız eşyaların ve cihazların her türlü arıza ve tamir işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Servis çalışanlarımız alanlarında uzman olarak sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadırlar. Hayatınızı kolaylaştıran Profilo ürünlerinin bakımlarını yaparak hayatınıza konfor katmaya devam etmekteyiz.

Profilo Klima Servisi

Profilo Klima Servisi Klima bakımı; yaz kış her ortamda kullandığımız, sağlığımızı ve rahatlığımızı teslim ettiğimiz, alırken yüksek maliyetler ödediğimiz cihazın, ilk günkü performansında çalışması ve bizi zaman içinde oluşacak birçok problemden uzak tutması açısından çok önemlidir. Hiç bakım yaptırmasak ne olur? Klimamız kullanıldıkça bazı durumlara maruz kalır, kirlenir, yorulur, her mekanik araç gibi bakıma ihtiyaç duyar. Bakımları yaptırmaz isek zamanla faydadan çok zarar verir hale gelir.

Profilo Servisi Her An Hizmetinizde

Tüm dünyada ve ülkemizde yoğun olarak kullanılan Profilo ürünleri olarak;

 • Profilo Çamaşır Bulaşık Kurutma Makinesi Beyaz eşya tamiri
 • Profilo Ankastre montajı
 • Profilo Küçük ev aletleri tamircisi
 • Profilo Elektrikli süpürgesi arızaları
 • Profilo Isıtma ve soğutma sistemleri bakım onarımı
 • Profilo Klima montajı

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Beyaz Eşya Servisi Bu ürünlerin bakımlarının ve onarım işlerinin yapılması konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Özel Profilo servisi olarak 7 gün 24 saat tüm Profilo ürünleri ile ilgili şikayetlerinizde yanınızda olmaktayız.

Profilo Ev Aletleri Servisi

Profilo Ev Aletleri Servisi sahip olduğu ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu markaya ait pek çok ürünü kullanan sizlerin bu konuda bizden istediğiniz yardımlar şu şekilde sınırlandırılabilmektedir:

 • Beyaz eşyaların çalışmaması durumunda arıza tespitinin yapılması ve tamir işlemlerinin yapılması
 • Ankastre ürünlerinin montaj ve bakım işlemlerinin yapılması
 • Küçük ev aletlerinin işlevini yerine getirmemesi durumunda tamir edilmesi
 • Elektrikli süpürgelerin tamiri ve parçalarının temin edilmesi
 • Klima ve kombi gibi ürünlerin montaj, bakım işlemlerinin yapılması.

Bütün bu işlemlerin hızlı bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlayan Profilo Servis olarak bizlerin amacı sizlerin memnuniyetini sağlamak olmaktadır.  Bizlere ulaşan isteklerinizi ve şikayetlerinizi anında sonuçlandırmak üzere hızlı hizmet vermekteyiz.

Profilo Servisi Hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaranızla bizlere ulaşmanız yeterlidir. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

İstanbulKocaeliBursaAntalya

Profilo Klima Servis Verdiğimiz hizmeti en uygun şekilde alacağınız için maddi olarak sizi zora sokmayacak bir hizmet anlayışı ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz telefon numaranızdan bize ulaşarak ürünlerinizle ilgili sıkıntınızı paylaşarak ilgili konuda bizden yardım isteyebilirsiniz.

Bakım Onarım Yaptığımız Profilo Ürünleri

Profilo Buzdolabı, Profilo Çamaşır Makinesi, Profilo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Profilo Bulaşık Makinesi, Profilo Profilo Profilo Kurutma Makinesi, Profilo Profilo Derin Dondurucu, Profilo Fırın, Profilo Mikrodalga Fırın, Profilo Set Üstü Ocak, Profilo Ankastre Ürünler, Profilo Aspiratör, Profilo Su Arıtma Cihazı, Profilo Su Sebili, Profilo Televizyon, Profilo Telefon, Profilo Bilgisayar, Profilo Yazar kasa, Profilo Klima, Profilo Kombi, Profilo Şofben, Profilo Termosifon, Profilo Elektrikli Süpürge, Profilo Buharlı Ütü, Profilo Kahve Makinesi, Profilo Çay Makinesi, Profilo Blender, Profilo Mutfak Robotu, Profilo Tost Makinesi, Profilo Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir yorum

 1. Muzaffer

  Bir hafta önce aldığım profilo (bm4320eg) bulaşık makinesi Kurulum sırasında dikkat etmedim 3 yıkama aptım servis tuz ve parlatcı gerekmez dedi bende kullanmadım ama cihazda tuz ve parlatıcı göstergeleri hiç yanmyor bu bir arızaıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !