Anasayfa / Kombi / Protherm Servisi 444 1 840
Protherm Servisi

Protherm Servisi 444 1 840

Protherm Servisi Birinci sınıf müşteri odaklı hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz ve kurduğumuz uzun süreli müşteri ilişkileriyle gurur duyuyoruz. marmaranın her yerinde mühendislerimiz ve tesisatçılarımız var, bu yüzden nerede olursanız olun, asla uzakta olamayız. ustalarımız dakikliği konusunda kendimizi aradığınızda ve gurur duyduğunuzda tahmini bir varış süresi sağlıyoruz.

Protherm Servisi Protherm kombi, kazan, şofben ve tüp fırın gibi ürünleri ile hizmet veren kalitesi ile kendini kanıtlamış markalardan bir tanesidir. 7 gün 24 saat  servis hizmeti sunan marka, sıcak ve soğuk konforu müşterisine sunmaktadır.

Protherm Servisi

(Özel Teknik Servis Markalardan Bağımsızdır.)

Protherm marka ürün satın alımının ardından teslimat ve kurulum işleri özenle yerine getirilmektedir. Satış sonrası oluşabilecek arıza veya yedek parça ihtiyacı servis hizmeti kapsamına girmektedir. Protherm Kombi Servis Müşteri hizmetlerinden veya internet üzerinden alınan randevu ile uygun saatlerde, aksatmadan hizmet sunulmaktadır.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi Ek garanti süresinde oluşabilecek arıza tespit ve tamir işlemleri ücretsiz yetkili servisi yerine getirilmektedir. firmamız özel servisidir. Garantisi bitmiş ürünlerin arıza tespit ve tamir işlemleri uygun fiyat tarifesi ile yerine getirilmektedir. Bu sayede Protherm servis her keseden insana hizmet alma kolaylığı sağlamaktadır.

Protherm Ürünlerinde Görülebilecek Arızalar

Protherm Kombi Servisi Her ürünün düzenli bakımı yapılmalıdır. Protherm Servis Bakımı yapılan ürünlerde bile arıza çıkabilmektedir. Protherm ürünlerinde görülebilecek arızalar:

 • Kombiye gelen elektriğin kesilmesi,
 • Su seviyesinde görülen düşme,
 • Sirkülasyon sorunu çıkabilmektedir,
 • Kombide oluşabilecek devirdaim sorunu,
 • Kombinin ateşleme yapmaması
 • Şofben elektrik sorunu,
 • Şofben su veya gaz sızdırma sorunu

Protherm Kombi Servis sayılabilirken, arıza tespiti ve tamiri Protherm servis sayesinde kullanıcı mağduriyeti en kısa sürede çözülmektedir.

Protherm Servis Kombi Bakımı

Protherm Servis Kış aylarının ısınma problemi kombi sayesinde çözülmektedir. Kombinin sağlıklı çalışması için Protherm servisi kombi bakım aşamaları:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrolü yapılmaktadır.
 • Kombinin kirlilik kontrolü yapılmaktadır.
 • Kombinin sıcak su ısıtma fonksiyonları kontrol edilmektedir.
 • Gaz ayarları yenilenmektedir.
 • Genel elektrik aksamı kontrolü yapılmaktadır.
 • Kombi filtreleri temizlenmekte gerektiği taktirde değiştirilmektedir.
 • Su debisi ayarı kontrol edilmektedir.

Yapılan bakım ve arıza tespitleri alanında uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Arıza bildiriminin ardından kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır. Protherm servis hizmetlerine internet üzerinden yapılan tanıtımlar, reklam ve broşürler ile ulaşmak oldukça kolaydır.

Protherm servis hizmetleri kaliteli ve garantili iş yapmaktadır. Oluşabilecek aksaklıklara anında çözüm garantisi sunmaktadır. Yapılan tespitler doğrultusunda yapılacak olan işlem sırası müşteri bilgisi dahilinde yürütülmektedir. Gerektiğinde orjinal yedek parçalar servis ekibi tarafından temin edilmektedir.

Bu İşine Yarar Belki ?

Cihazlarda Uzatılmış Garantiler Hakkında Bilmeniz Gereken

Cihazlarda Uzatılmış Garantiler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Cihazlarda Uzatılmış Garantiler Hakkında Bilmeniz Gerekenler Genişletilmiş garantiler son yıllarda değişti. Artık çoğu insanın bekleyeceği türden …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi