Anasayfa / Beyaz Eşya / Regal Servisi 444 1 840
Regal Servisi

Regal Servisi 444 1 840

Regal Servisi özel hizmet olarak alanında deneyim sahibi uzman kadromuzla tüm kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Regal firmasına ait olan beyaz eşyalarda oluşan arızalara karşı en kısa sürede müdahale edilerek, tamirini yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak yegâne görevimizdir.

Regal Servis

Regal Servis Arızalanan beyaz eşyalarınız teknik servisimize gönderilerek arıza tespit edildiği gibi arızanın nedeni ve onarım hakkında müşterilerimize detaylı bilgi vermekteyiz. Tüm Regal beyaz eşya modelleri için teknik servis imkanımız bulunmaktadır.

Regal Klima Servisi

Regal Klima Servis Kullanıcılar tarafından kaynaklanan arızalarda ve garanti süresi bitmiş Regal ürünlerinde onarım işlemleri yine teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Regal Klima Servis Parça ve işçilik ücretleri için uygun fiyatlandırmalar yapılarak müşterinin memnuniyeti sağlanır. Regal Beyaz Eşya Servisi hizmeti verirken Regal ürünlerinin orijinal yedek parçalarını kullanmaktayız.

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal Fırın Arızaları: Ocaklı fırınların bölümleri elektrik ve hava gazı ile çalışmaktadır. Teknik servisimizi aramadan önce elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol etmeyi unutmayın. Eğer sorun elektrikten kaynaklanıyor ise bir elektrikçi çağırmanız gerekmektedir. Rezistans ve termostatı kontrol etmelisiniz.Üç hava gazlı fırınların gaz çıkış gözeneklerine tıkanıklıklar meydana geldiğinde düzgün çalışmazlar. Gözeneklerin temizlenmesi sorunu giderecektir.

Regal Buzdolabı Arızaları: Çalışıyor fakat soğutmuyor en çok karşılaşılan arızalardan biridir. Bu durum buzdolabınızın kapı filtrelerinin eskimiş olduğunu ve ısı kaybı yarattığı anlamına gelmektedir. Kapı filtreleri değiştikten sonra normal soğutma seyrine geri dönecektir.

Regal Bulaşık Makinesi Arızaları: Bulaşık makineleri kolay kolay bozulabilen bir yapıya sahip değildir. Öncelikle fiş prize takılımı, bağlanan prizin sigortası atmış mı, su giriş musluğu açık mı, açma-kapama tuşuna basılmış mı, yuvarlak kapısı iyice kapanmış mı, süzgeçlerde herhangi bir tıkanıklık durumu söz konusu mu, eklenen deterjanlar gerektiği şekilde konulmuş mu? Kontrolleri yaptıktan sonra arıza devam ediyorsa teknik servisimizi aramanızda fayda vardır.

Regal Ev Aletleri Servisi

Regal Ev Aletleri Servisi mümkün olduğunca çabuk olmaya ve onarım penceresine veya randevu saatine uymaya çalışacaktır, hiçbir vücut beklemeyi sevmez. Bir randevunun uzun sürmesi durumunda, bir sonraki müşteri aranacak ve durum hakkında bilgilendirilecek ve yeniden planlamamız gerektiğinde öncelikli planlama alacaktır. Her onarımın tam olarak ne kadar zaman alacağını yenilersek, ayarlaması kolay olurdu, ancak bazen onarımlar her zaman aynı miktarda zaman almaz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve gecikmeler olduğunda müteakip müşterilere olabildiğince saygılı olacağız.

AntalyaBursaKocaeliİstanbul

Teknik Servis Bölgelerimiz Bursa Antalya Kocaeli Özel Regal Servis Merkezleri

Bakım Onarım Yaptığımız Regal Ürünleri

Regal Buzdolabı, Regal Çamaşır Makinesi, Regal Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Regal Bulaşık Makinesi, Regal Regal Regal Kurutma Makinesi, Regal Regal Derin Dondurucu, Regal Fırın, Regal Mikrodalga Fırın, Regal Set Üstü Ocak, Regal Ankastre Ürünler, Regal Aspiratör, Regal Su Arıtma Cihazı, Regal Su Sebili, Regal Televizyon, Regal Telefon, Regal Bilgisayar, Regal Yazar kasa, Regal Klima, Regal Kombi, Regal Şofben, Regal Termosifon, Regal Elektrikli Süpürge, Regal Buharlı Ütü, Regal Kahve Makinesi, Regal Çay Makinesi, Regal Blender, Regal Mutfak Robotu, Regal Tost Makinesi, Regal Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

 

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !