Anasayfa / Beyaz Eşya / Regal Servisi 444 1 840
Regal Servisi

Regal Servisi 444 1 840

Regal Servisi özel hizmet olarak alanında deneyim sahibi uzman kadromuzla tüm kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Regal firmasına ait olan beyaz eşyalarda oluşan arızalara karşı en kısa sürede müdahale edilerek, tamirini yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak yegâne görevimizdir.

Regal Servisi

Arızalanan beyaz eşyalarınız teknik servisimize gönderilerek arıza tespit edildiği gibi arızanın nedeni ve onarım hakkında müşterilerimize detaylı bilgi vermekteyiz. Tüm Regal beyaz eşya modelleri için teknik servis imkanımız bulunmaktadır.

Regal Klima Servisi

Regal Klima Servis Kullanıcılar tarafından kaynaklanan arızalarda ve garanti süresi bitmiş Regal ürünlerinde onarım işlemleri yine teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Regal Klima Servis Parça ve işçilik ücretleri için uygun fiyatlandırmalar yapılarak müşterinin memnuniyeti sağlanır. Regal beyaz eşya servisi hizmeti verirken Regal ürünlerinin orijinal yedek parçalarını kullanmaktayız.

Regal Beyaz Eşya Servis Hizmetimizin Kapsamı

Fırın Arızaları: Ocaklı fırınların bölümleri elektrik ve hava gazı ile çalışmaktadır. Teknik servisimizi aramadan önce elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol etmeyi unutmayın. Eğer sorun elektrikten kaynaklanıyor ise bir elektrikçi çağırmanız gerekmektedir. Rezistans ve termostatı kontrol etmelisiniz.Üç hava gazlı fırınların gaz çıkış gözeneklerine tıkanıklıklar meydana geldiğinde düzgün çalışmazlar. Gözeneklerin temizlenmesi sorunu giderecektir.

Buzdolabı Arızaları: Çalışıyor fakat soğutmuyor en çok karşılaşılan arızalardan biridir. Bu durum buzdolabınızın kapı filtrelerinin eskimiş olduğunu ve ısı kaybı yarattığı anlamına gelmektedir. Kapı filtreleri değiştikten sonra normal soğutma seyrine geri dönecektir.

Bulaşık Makinesi Arızaları: Bulaşık makineleri kolay kolay bozulabilen bir yapıya sahip değildir. Öncelikle fiş prize takılımı, bağlanan prizin sigortası atmış mı, su giriş musluğu açık mı, açma-kapama tuşuna basılmış mı, yuvarlak kapısı iyice kapanmış mı, süzgeçlerde herhangi bir tıkanıklık durumu söz konusu mu, eklenen deterjanlar gerektiği şekilde konulmuş mu? Kontrolleri yaptıktan sonra arıza devam ediyorsa teknik servisimizi aramanızda fayda vardır.

Regal Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz

 • Regal beyaz esya servisi
 • Buzdolabı servisi
 • Çamaşır makinası servis
 • Elektrik süpürgesi servis
 • Bulaşık makinası servis
 • Şofben-termasifon servis
 • Aspiratör servis
 • Fırın servis
 • Set üstü ocak servis
 • Ocak ve şofbenlerin doğal gaz dönüşüm işleri
 • Küçük ev aletleri tamiratı

İlginizi Çekebilir

Bakım onarım montaj servisleri

Kocaeli Siemens Servisi 444 1 840

Kocaeli Siemens Servisi Teknik arıza destek servisi olarak, tecrübeli işler şunlar biz firmamız olarak dünden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi