Destek
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 1E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 1E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 1E Bu elektronik kart tarafından görüntülenen bir hata kodudur. Samsung çamaşır makinesi hatası veya hata kodu, kullanıcının cihazdaki bir problemi teşhis etmesine yardımcı olmak için marka tarafından bir gösterge olarak verilmiştir.

Varsayılan olarak tüketiciye gösterilir. Hata kodu, cihazın gerçek arızasına bağlı olarak bazen aşağı yukarı güvenilirdir. Teşhisi doğrulamanıza yardımcı olmak için en iyisi bir profesyonel aramaktır  Bu hata kodu, güç yetersizliğinden dolayı görünür. Bu modda, ekran çalışmayı durdurur ve ünite buz ve su vermeyi durduracaktır.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 1E

Bazı durumlarda aynı anda iki hata gösterge panelinde bulunabilir bu durumda aşağıda bulunan bölümdeki yorum yaz kısmından yorum yazabilir yada ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

1E hatasını silmek için ne yapmalı ?

Enerji Tasarrufu ve Aydınlatma düğmelerine aynı anda basın ve yaklaşık 10-15 saniye basılı tutun. Bundan sonra, ünite yeniden başlatılacak ve devam ettirilen buz ve suyun dağıtılmasıyla normal işletim modunda çalışmaya başlayacaktır. Samsung buzdolabı sıfırlama nasıl Samsung buzdolaplarındaki hataları temizleme.

Lütfen aşağıdakileri yapın :

POWER FREEZER ve POWER COOL düğmesine aynı anda basın ve 3-5 saniye basılı tutun. Sistem yeniden başlatılacak ve buzdolabı normal çalışmasına dönecek.

güvenlik

Cihazınızın parçalarını kontrol etmeniz gerekirse , bu parçaları daima cihaz  kapalıyken kontrol edin .

Deneyim paylaşımı

  • Bu makale yardımcı oldu mu? Aşağıdaki kutuya bir yorum gönderebilirsiniz. Sorununun teşhis edildiğini bilmek bizi mutlu edecektir. Makinenizin tamir edildiğini bilmek bile daha mutlu.
  • Bu kartın yeterince kesin olmadığını mı düşünüyorsunuz? Geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızı aşağıdaki bir yoruma ekleyin.
  • Bilgi mi arıyorsunuz? Bulamıyor musun? İletişim formumuzu kullanın. Sorunuza cevap vermek için elimizden geleni yapacağız.

Bumu Aradığın ?

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Sayfa İçindekiler Gorenje Bulaşık Makinesi Hata KodlarıGorenje Bulaşık Makinesi Arıza KodlarıNasıl yeniden Başlatılır Gorenje Bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi