Destek

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 23E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 23E İlk olarak, bu fanın çalışmasında bir sorun olduğunu gösteren kondenser fan hatası olabilir. Lütfen kontrol edin ve doğru şekilde çalıştığından ve çalıştığından emin olun. Ayrıca, gç aldığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için kondenser fanını kontrol edin. Değilse, fanı onarın veya değiştirin.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 23E

İkincisi, bu bir kontrol panosu veya kablo demeti sorunu olabilir (eğer öyleyse, önceki eylem işe yaramaz). Bir multimetre kullanarak kart ve kablo demetlerini kontrol edin. Kontrol kartının değiştirilmesi pek mümkün değildir.

23 E Kondenser fan arızası

Buzdolabının fişini çekin ve kondenser fanındaki kablo demeti bağlantılarını kontrol edin. Gevşek kabloları tekrar bağlayın. Kondenser fan bıçağının dönmesini engelleyebilecek bir tıkanıklığı kontrol edin ve kaldırın. CN75 elektronik kontrol kartı konnektöründeki kondenser fan kablo bağlantılarını (gök mavisi, gri ve kırmızı teller) kontrol edin. Gevşek kabloları tekrar bağlayın. Kablo bağlantıları uygunsa, buzdolabı evaporatör fanını değiştirin.
Kendiniz tamir etmek için onarım kılavuzuna bakın.

Hata Kodu: 23E

Nedeni: Kondenser fanı sorunu
Onarım : Buzdolabının kondenser fanının güç aldığından emin olun. Değilse güç verin, güç yoksa fanı değiştirin.

Tüm bu Samsung buzdolabı hata kodu yorumlaması sizin için biraz zorsa, gibi bir Samsung buzdolabı onarım merkezini aramaktan çekinmeyin . Tüm sinir bozucu buzdolabı arızalarını teşhis etmenize ve onarmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Bumu Aradığın ?

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Sayfa İçindekiler Gorenje Bulaşık Makinesi Hata KodlarıGorenje Bulaşık Makinesi Arıza KodlarıNasıl yeniden Başlatılır Gorenje Bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi