Ev / Beyaz Eşya Hata Kodları / Samsung Buzdolabı Hata Kodu 26E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 26E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 26E

Ekrandaki kod varsa, buzdolabınızın buz üretmeyi bırakmasını bekleyin. Bu bir buz makinesi sorunudur ve derhal harekete geçilmesini gerektirir. Bu olur çünkü:

  1. Buz makinesi kapatıldı. Buz yapıcının sağ tarafındaki elbise askısı teline bakın ve konumunu kontrol edin. Yükseltilirse, buz makinesi yeni kapatılır. Kırmızı bir kol veya elinizi kullanarak indirmeyi deneyin (kol yoksa). Buz makinesi yalnızca 8 Fahrenheit’te (-13,3 ° C) veya daha düşük bir sıcaklıkta düzgün çalışacaktır.
  2. Buzlu su doldurma borusu veya kötü su kapatma ve / veya su giriş valfleri. Bir saç kurutma makinesi kullanarak buz birikimini eritmeyi deneyin. Plastik parçalar için çok sıcak olmadığından emin olun. Valfleri kontrol edin ve gerekirse değiştirin.
  3. Buz yapıcı parçalarının bazıları arızalı. Lütfen buz makinesine bitişik olan dişlileri ve plastik kolları kontrol edin. Modüler bir buz makineniz varsa, her parçayı kontrol edin ve varsa kötü olanları değiştirin. Parçaların çoğu kırılırsa buz yapıcısının tamamını değiştirin.

 

İlginizi Çekebilir

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E (83E-86E)

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E (83E-86E) Bu grup veya hatalar elektrik kesintisinden (83e) ve PDA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi