Destek

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 39E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 39E Samsung buzdolabı bir hata kodu görüntüleniyor ? Daha yeni tarz Samsung buzdolapları tanılama sistemlerinde yerleşiktir. Eğer buzdolabınız sistemde bir hata veya hata bulursa, görür veya tespit ederse, bir hata veya hata kodu gösterecektir. Hata kodu, normal sayıların ekranda nerede olduğunu gösterecektir. Bir hata kodu görüntülendiğinde, buzdolabınız size belirli bir hata söylüyor.

Hata veya hata sizin tarafınızdan çözülemezse, bir tamir teknisyeni gerektirir.Dijital göstergeli birçok farklı Samsung buzdolabı modeli vardır, bu nedenle bir hata kodu görüyorsanız, yanıp sönen veya görüntülenenleri not edin. Bir hata kodu gösteriyorsa, gücü buzdolabından çekmeyin. Elektrik fişini çekerseniz, hata kodunu silecektir.

Bazı durumlarda aynı anda iki hata gösterge panelinde bulunabilir bu durumda aşağıda bulunan bölümdeki yorum yaz kısmından yorum yazabilir yada ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 39E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 39E Bu bir buz yapıcı sensör hatası ve beklediğiniz üç şey var. İlk olarak, sorun buz yapıcının kendisinde ve / veya çevresinde olabilir. Lütfen buz yapıcı etrafındaki tüm bağlantıları kontrol edin (kablo demetleri, su hattı vb.) Hata buz yapıcının kendisinin arızalandığını gösterir.

Hata Kodu 26 E veya 39 E

Buz Yapıcı İşlev hatası

Size tam olarak neyin başarısız olduğunu söylemez ve onu parçalara ayırıp her küçük parçasını kontrol etmeniz gerekebilir. Sorunu algıladıktan sonra, Samsung ile temasa geçin ve konuyu onlarla tartışın. Garanti altında olmasa bile yeni bir parça sağlayabilirler.

İkincisi, bu buz yapıcıdaki su eksikliği ile ilgili olabilir. Su hattını ve buz yapıcıya bitişik elemanlarını kontrol edin. Çalışmazsa, buz yapıcının değiştirilmesi gerekebilir.

Buzdolabınızın ekranında bir dizi rakam, harf veya yanıp sönen çizgi parçası görünmesi rahatsız edici olabilir, ancak endişelenmeyin, bunlar sadece hata kodlarıdır. Bir Family Hub modeliniz varsa, görevden alınabilecek geçmiş kodları görüntülemek için Self-Check’i (Buzdolabı Yöneticisi uygulamasından) çalıştırabilir veya mevcut hata kodlarını kontrol edebilirsiniz. Kodu çözmenize ve buzdolabınızın ihtiyaç duyduğu dikkati aldığından emin olmanıza yardımcı olacağız.

Bumu Aradığın ?

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Sayfa İçindekiler Gorenje Bulaşık Makinesi Hata KodlarıGorenje Bulaşık Makinesi Arıza KodlarıNasıl yeniden Başlatılır Gorenje Bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi