Ev / Beyaz Eşya Hata Kodları / Samsung Buzdolabı Hata Kodu 6E
Samsung Buzdolabı Hata Kodu 84C (84E)

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 6E

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 6E Bu, elektrik kesintisinden sonra oluşabilecek Ortam Sensörü hatasıdır. Temizlemek için, Buzdolabınızdaki panel farklıysa Power Freeze ve Power Cool (veya iki üst sol ve sağ taraf) düğmesine aynı anda basın ve yaklaşık 15-20 saniye basılı tutun. Genellikle, bu basit sıfırlama bir buzdolabını normal çalışmasına geri getirir.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 6E

Bu buzdolabı ekranı sıfırlama yöntemleri, buzdolabınızdaki ekran panelini sıfırlamalıdır. Olmazsa, kötü bir ekran kartınız, kötü ana kontrol kartınız veya bir kablo demeti sorununuz olabilir.

  • Çok sayıda buzdolabı tipi vardır. Boş bir ekran paneli olan bir buzdolabında sorun gidermenin genel yolu, ilk önce yukarıdaki sıfırlama yöntemlerini denemektir. Ekranı hiçbir şey sıfırlamazsa, ekranın neyin boş olmasına neden olduğunu bulmak için sorun gidermeniz gerekecektir.
  • İlk önce ekran panelinin kablo demeti ile kötü veya gevşek bir bağlantısı olup olmadığını kontrol etmeye çalışın. Düzgün ve güvenli bir şekilde bağlandığını tespit ederseniz, kötü bir ekran kartınız olabilir. Ekran panelinin ve ekran kartının düzgün çalıştığını tespit ederseniz, sorunun nereden geldiğini bulmak için kablo demetlerini izlemeniz gerekir.
  • Kablo demetleri zarar görmemiş ve emniyetli değilse, ana kontrol panosu kötü olabilir. Ana kontrol panosu buzdolabının arkasında dikdörtgen şeklinde küçük bir panelin altına yerleştirilmiştir. Tüm bileşenleri test edin ve hangi parçanın ekran sorununa neden olmadığını bulun. Aşağıda ekran paneli, ekran kartı, kablo demetleri ve tüm buzdolapları için ana kontrol panoları dahil olmak üzere Samsung tüm buzdolapları için bazı parçalar bulunmaktadır.

Bumu Aradığın ?

Electrolux Fırın Hata Kodları

Electrolux Fırın Hata Kodları

Electrolux Fırın Hata Kodları Bu hata kodu açıklamaları Electrolux indüksiyonlu ocaktaki bir sorunu teşhis etmenize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi