Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E (83E-86E)

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E (83E-86E)

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E (83E-86E) Buzdolabından bir şey almanız gerektiğinde ve hata kodunun yanıp söndüğünü görünce düşünün. Hata Kodları neye sebep olur ve bunun anlamı nedir? Peki, el ile kazı kazmak ve sayfa sayfa elemek ama çözüm bulamadı. Neyse ki sizin için samsung manual.com okuyucu, Samsung Buzdolapları için Hata Kodları temelinde çözüm arayabilirim burada Samsung buzdolapları için en yaygın hata kodlarını azalttık.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E

Bazı durumlarda aynı anda iki hata gösterge panelinde bulunabilir bu durumda aşağıda bulunan bölümdeki yorum yaz kısmından yorum yazabilir yada ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Samsung Refrigerator hata kodlarının çoğu, açık kapı veya güç kaybını ilişkilendirmek kadar kolay bir şeyden kaynaklanır. Bu listeyi kodların ne anlama geldiğini, nedenlerin ne olabileceğini ve tamir etmenin yollarını bulmak için düşünün. İşlerin en iyi hali, konuyu hızla çözmeye hazır olacaksınız. Elektrik kesintileri ve açık kapılar, Samsung buzdolapları için birçok genel hata koduna neden olur.

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 85E (83E-86E) Samsung buzdolapları yerleşik olarak kendi kendine tanılama hata tanıma sistemlerine sahiptir. Samsung buzdolabınız bir elektrik kesintisi algılarsa, ekran simgelerini yanıp sönmeye başlar, yanıp sönmeye başlar veya ekranda bir hata kodu mesajı gösteriyorsa, sistemdeki bir sorunu tespit ediyordur. Bu kodlar ve mesajlar, buzdolabı ve dondurucu sıcaklığını göstermek yerine, genellikle sıcaklığın nerede gösterildiğini gösterir.

Bu Samsung buzdolabı hata kodu sayfası aşağıdaki hata kodları içindir: 88 88, 83E, 85E veya 86E . Tüm Ekran Simgeleri FLAŞTIR. Güç kesintisi. Hata PC Er. OF Hatası. Hata 1E, SE veya 5E. Kapı Alarmı. NOT: Dolu arıyorsanız, Samsung Buzdolabı Hata Kodları sayfasında, ardından Samsung buzdolabının görüntüleyebileceği TÜM hata kodlarını ve bunların nasıl düzeltileceğini kontrol edin.

Samsung Buzdolabı Hata Kodları 88 88, 83E, 85E veya 86E

Samsung buzdolabınız 88 88, 83E, 85E veya 86E hata kodlarını gösterirse. Buzdolabındaki gücü 1 ila 5 dakika boyunca kesmek için devre kesiciyi fişten çekin veya çevirin. 5 dakika sonra buzdolabına tekrar güç verin, bu buzdolabını sıfırlar ve hata kodları silinir. (FYI: Bu hata kodları, PBA invertörüyle ilgili sorunlar olduğu anlamına gelir)

Bu grup veya hatalar elektrik kesintisinden (83e) ve PDA İnvertöründe akım kararsızlığından kaynaklanabilir. Tüm bu hatalar, ünitenin tamamı sıfırlanarak giderilebilir. Fişi çıkarın, yaklaşık 1 dakika bekleyin ve tekrar takın.

Hata Kodları: 88, 83E, 85E, 86E

Neden: Güç kaybı. Güç kesilirse veya yanıp sönerse, her biri görüntülenebilir.
Tamiri: Buzdolabının fişini çekin, en az 60 saniye bekleyin, tekrar takın.

Bu İşine Yarar Belki ?

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata/Arıza Kodu F28

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F28

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F28 Modern ev aletleri, performansın operasyonel teşhisine izin veren özel …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi