Destek

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 88

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 88, 83E, 85E veya 86E görürseniz, aşağıdakileri yapın: kapatın veya fişini çekin ve 3 ila 5 dakika bekleyin. Ardından sistemi sıfırlamak ve kodları silmek için tekrar açın veya tekrar takın. Bu kodlar, PBA invertörünün hatalı çalışması nedeniyle oluşabilir. 88 88 kodu, buzdolabında modem iletişim hatası olduğunu gösterir .

Samsung Buzdolabı Hata Kodu 88

Bazı durumlarda aynı anda iki hata gösterge panelinde bulunabilir bu durumda aşağıda bulunan bölümdeki Soru Sor kısmından yorum yazabilir yada ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Kumanda, çalıştırıldığında kendi kendine teşhis kontrolü gerçekleştirir. Bu kodla karşılaşıldığında sadece silinmesi ve buzdolabının temizlenmesi gerekirnormal çalışmaya devam edecek. Kodu silmek için, POWER FREEZE ve POWER COOL düğmelerini aynı anda basılı tutun.

NOT: Bu iki düğmeye tam olarak aynı anda basıldığından emin olun – düğmelerin her ikisine de uygun şekilde basıldığında ses duyulmaz). Düğmeleri, kontrol bip sesi çıkana dek ve kararıncaya kadar kasıtlı olarak yaklaşık 8 ila 12 saniye basılı tutun.

Kumandayı bu diyagnostik test modunda bırakın ve bu modda kaldıktan sonra çıkmasına izin verin. Bu birkaç dakika sürecektir. Test modu 88 88 hata kodunu sildiğinde ve normal çalışmaya geri döndüğünde, ünite üzerindeki kontrolleri ayarlayabilmeniz gerekir ve normal şekilde çalışacaktır.

Samsung, 1969’da kuruldu. Samsung Electronics Corporation’ın şu anda 21 üretim iştiraki bulunmaktadır. Samsung markalı buzdolapları pratiklik ve güvenilirlikleriyle dünya çapında bilinir. Bu markanın buzdolapları yelpazesi oldukça geniştir. Her yeni ev tipi buzdolabı Samsung, modernize edilmiş ve geliştirilmiştir. Bu teknik parametreler, ergonomi ve tasarım için geçerlidir. Aşağıda Samsung buzdolabı hata kodlarının bir tablosu bulunmaktadır.

Bumu Aradığın ?

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Gorenje Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Sayfa İçindekiler Gorenje Bulaşık Makinesi Hata KodlarıGorenje Bulaşık Makinesi Arıza KodlarıNasıl yeniden Başlatılır Gorenje Bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi