Samsung Servisi (0850) 811 17 66

Samsung Servisi bağımsız özel Servis olarak alanımızda uzman ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde kalite standartlarına uygun bir biçimde hizmet vermekteyiz. Samsung klima, buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, telefon ve televizyon gibi dijital ürünlerinizde oluşacak problemlere karşı en kıza zamanda müdahale edip tamiratını gerçekleştirerek siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Samsung Servis

Yetkili servis Değildir, markalardan bağımsız özel hizmet sunmaktayız.

Samsung Servis modelleri için; arızalı ürünlerinizin servisimize verildikten sonra teknik servisimiz tarafından arızanın tespiti yapılıp, arıza ve onarımı hakkında siz müşterilerimize detaylı bilgi verilmektedir. Bütün Samsung ürün modelleri için teknik servis imkanımız bulunmakta ve parça, işçilik ücretleri için uygun fiyatlar sunularak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret göstermekteyiz.

Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı: Çalışıyor fakat soğutmuyor en çok karşılaşılan arızalardan biridir. Bu durum buzdolabınızın kapı filtrelerinin eskimiş olduğunu ve ısı kaybı yarattığı anlamına gelmektedir. Kapı filtreleri değiştikten sonra normal soğutma seyrine geri dönecektir.

Samsung Klima Bakım Onarım Montaj

Samsung Klima Servisi Onarım için gerekli parçaların sipariş edilmesi gereken zamanlar olacaktır. Bu meydana geldiğinde, parça bir sonraki iş gününde parça distribütöründen sipariş edilecektir. Bu sipariş verme, parçayı geri alma ve çağrıyı yeniden planlama işleminin normal süresi genellikle yaklaşık 3-5 iş günü sürer. Parça kolayca mevcut değilse, süre 7-10 iş gününe kadar çıkabilir. Parçalar geri sipariş edilebilir, bu da kullanılabilir oldukları anlamına gelir, ancak bulundukları yere geri vardıklarında kesin bir zaman çerçevesi yoktur.

Servis Bölgelerimiz Antalya İstanbul Bursa Kocaeli Bağımsız Özel Hizmetler Sunar.

Samsung  Servisi olarak Samsung markasına tüm beyaz eşyalarınızda oluşan arızaların tamir edilmesi hususunda iddialıyız. 365 gün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakım Onarım Yaptığımız Samsung Ürünleri

Samsung Buzdolabı, Samsung Çamaşır Makinesi, Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Samsung Bulaşık Makinesi, Samsung Kurutma Makinesi, Samsung Derin Dondurucu, Samsung Fırın, Samsung Mikrodalga Fırın, Samsung Set Üstü Ocak, Samsung Ankastre Ürünler, Samsung Aspiratör, Samsung Su Arıtma Cihazı, Samsung Su Sebili, Samsung Televizyon, Samsung Telefon, Samsung Bilgisayar, Samsung Yazar kasa, Samsung Klima, Samsung Kombi, Samsung Şofben, Samsung Termosifon, Samsung Elektrikli Süpürge, Samsung Buharlı Ütü, Samsung Kahve Makinesi, Samsung Çay Makinesi, Samsung Blender, Samsung Mutfak Robotu, Samsung Tost Makinesi, Samsung Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

6 Yorumlar

 1. iskender 0533 3575451

  SAMSUNG RT58EDEW BUZDOLABIM ANİDEN OTOMATİK OLARAK BUZU ÇÖZÜYOR.BUNUN ÜZERİNE SOĞUTMA YAPMADIĞINDAN FİŞİ ÇEKİYOR.ARADAN 6 SAAT GEÇTİKTEN SONRA FİŞİ TAKIYOR.YAKLAŞIK OLARAK 24 SAATİ GEÇTİĞİ HALDE SOĞUTMUYOR.GÖSTERGEYİ -20 FREEZER FRİGEE de +4 YAPIYORUZ AMA GÖSTERİYOR,AYNI SANİYEDE +18 FREEZE FRİGEE +20 GEÇİYOR .BUZDOLABI ÇALIŞIYOR .PRİZİ SIKINTI YOK KONTROL ETTİM.BUZDOLABININ YAN KAPLAMALARI KAPI KAPLAMALARI BUZ GİBİ İÇİ İSE SICAK BUZLUK SICAK.NEDENDİR YARDIMCI OLURMUSUNUZ.TŞKLR.

  • Komprosör çalışıyormu ? çalışıyor ise gaz soğutma sistemi ile problem oluşmuş olabilir.

 2. iskender 0533 3575451

  cevap alamadım konuyla ilgili.tşklr

 3. özgür

  İyi Günler
  Samsung marka WF6700N1V model çamaşır makinesinin ana kartı için fiyat verebilir misiniz

 4. yılmaz keban

  rt53k6360sl buzdolabının panelde yalnızca fıs sembolu yanıp sönüyor sogutucu ve dondurucu rakamlarında görüntü yok nasıl düzeltilir slmlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi