Ev / Beyaz Eşya / Samsung Servisi 444 1 840
Samsung Servisi

Samsung Servisi 444 1 840

Samsung Servisi bağımsız özel Servis olarak alanımızda uzman ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde kalite standartlarına uygun bir biçimde hizmet vermekteyiz. Samsung klima, buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, telefon ve televizyon gibi dijital ürünlerinizde oluşacak problemlere karşı en kıza zamanda müdahale edip tamiratını gerçekleştirerek siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Samsung Servisi

Yetkili servis Değildir, markalardan bağımsız özel hizmet sunmaktayız.

Samsung modelleri için; arızalı ürünlerinizin servisimize verildikten sonra teknik servisimiz tarafından arızanın tespiti yapılıp, arıza ve onarımı hakkında siz müşterilerimize detaylı bilgi verilmektedir.  Bütün Samsung ürün modelleri için teknik servis imkanımız bulunmakta ve parça, işçilik ücretleri için uygun fiyatlar sunularak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret göstermekteyiz.

Samsung  Servis Hizmetimizin Kapsamı

Buzdolabı: Çalışıyor fakat soğutmuyor en çok karşılaşılan arızalardan biridir. Bu durum buzdolabınızın kapı filtrelerinin eskimiş olduğunu ve ısı kaybı yarattığı anlamına gelmektedir. Kapı filtreleri değiştikten sonra normal soğutma seyrine geri dönecektir.

Samsung Klima Servisi

Samsung Ocak Fırın Arızaları: Özellikle hava gazı ile çalışan fırınlarda zamanla alevlenme bölümünde bulunan gözenekler tıkanır. Böyle bir arıza durumunda ocağın verimli çalışmasını engeller. Sıcak su kaynatarak bu gözenekleri açmanız kolaylaşır. Eğer arıza durumundan emin olamıyorsanız teknik servisimizi aramanızı tavsiye ederiz.

Samsung Bulaşık Makinesi: Bulaşık makineleri kolay kolay bozulabilen bir yapıya sahip değildir. Öncelikle fiş prize takılımı, bağlanan prizin sigortası atmış mı, su giriş musluğu açık mı, açma-kapama tuşuna basılmış mı, yuvarlak kapısı iyice kapanmış mı, süzgeçlerde herhangi bir tıkanıklık durumu söz konusu mu, eklenen deterjanlar gerektiği şekilde konulmuş mu? Kontrolleri yaptıktan sonra arıza devam ediyorsa teknik servisimizi aramanızda fayda vardır.

Samsung Televizyon, telefon: Teknik olarak oldukça uzmanlık gerektiren bu cihazlarla ilgili her türlü arıza ve tamir işleri yapılmaktadır.

Samsung Klima: Samsung Klima Servisi Klimanın montajı ve yıllık bakımı oldukça önemlidir. Bu iki durum uzman bir ekip tarafından uygun şekilde yapılırsa sonrasında çok sıkıntılı durumlar oluşmayacaktır. Bu sebeple klimaların montaj ve bakımını en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.

Süpürge: Elektrikli süpürgelerin tamiri ve gerekli parçaların temini yapılmaktadır.

Samsung Servisi Hizmetlerimiz

Servis Bölgelerimiz Antalya İstanbul Bursa Kocaeli Bağımsız Özel Hizmetler Sunar

Samsung  Servisi olarak Samsung markasına tüm beyaz eşyalarınızda oluşan arızaların tamir edilmesi hususunda iddialıyız. 365 gün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bumu Aradığın ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi