Anasayfa / İstanbul / Sancaktepe Westinghouse Servisi 444 1 840
Westinghouse İstanbul Servisleri

Sancaktepe Westinghouse Servisi 444 1 840

Sancaktepe Westinghouse Servisi Beyaz eşya ve iklim cihazı (klima) teknik servisi olarak iklim cihazlarınızda (klima) gözlemlenen bir hayli aksaklıklarda ve beyaz eşyalarınızda ortalığa çıkan ve aksaklık meydana getiren bir hayli meselede bizimle haberleşmeye geçebilirsiniz.

Sancaktepe Westinghouse Servisi

Beyaz eşyalarınız aksaklıklarında kullandığınız buz dolaplarınızda meydana  çıkan Örneğin; buzlanma ve devamlı alarm çalması gibi aksaklıkların onarımının gerçekleşmesi üzere firmamız sıkı bir emek sarfı içerisindedir. Sizlerin mutluluğu  üzere deyim yerinde canla başla çalışan çalışanlarımızla kullandıkları kusursuz tesisatlı takımlarla ayrıca yepyeni teknoloji ürünü yardımcı araç ve gereçler ile  haftanın 7 günü ve günün 24 saati vazifelerini gerçekleştirmektedir.

Sarıgazi Westinghouse Servisi

Sarıgazi Westinghouse Servisi İrtibat merkezi personellerimiz sizlerden gelebilecek her türlü istek, emir, şikayet ve arzu için aynı vakitlerdede şikayetleriniz için aramanızı amade beklemektedirler. Servis gözetme işlemlerinizi ister İrtibat merkezimizden istersen izde iletişim numaralarımızdan olsun yaptırabilir ve hizmetlerimizin tümünden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Firmamız şimdiye dek beyazeşya ve klima sektöründe öncü bir servis olmuştur. Yeniliklerin ve değişimlerin daima habercisi olmuş ve her yeni gün yepyeni  bir yeniliği benimseyerek hayata geçirmiştir. Uzun bir zaman zarfında edindiği tecrübe ve deneyimlerinin bir yenisi katarak çalışanlarını senelik eğitim ve  testlere tabii tutmuştur.

Yenidoğan Westinghouse Servisi

Yenidoğan Westinghouse Servisi Bununla birlikte sağladığı nitelikli hizmet zihniyetini çiftte katlayarak müşteri mutluluğunu yükseltmeyi başarmıştır. Servisimiz beyazeşya ve iklim cihazı (klima) servisi üzerine hizmet sağlamaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan tüm parçalar ürünün orijinal yedek parçası olmaktadır.

Ayrıca değişiminde kullandığımız (değiştirdiğimiz) bu parçalara artı işçiliğimiz 1 senelik süreyle garanti ile güvence sağlamaktayız. Tüketici odaklı bir servis olup  “Tüketicilerimiz her konuda haklıdır.” cümlesini benimsemişizdir. bünyemizde gerçekleştirilen tüm işlemlerde gösterdiğimiz itina ve titizlik ile tasvip edilmeyi başarmış  ayrıca sektörümüzde örnek alınmışızdır.

Yaptığımız işlemlerin sür’atli ve Ürünün yerine mensup olmasında firmamız için ayrı bir önem arz eder. Teknik destek servisimiz olarak siz müşterilerimizin beyaz eşyalarındaki sorunlarına, alanında uzmanlaşmış deneyimli profesyonel uzman kadromuzla en kısa zamanda size ulaşmakta cihazlarınızın çalışma kalitesine kalite katmakta.

Biz firmamız sizlerden gelen yoğun ilgi ve sektörümüzde en iyi olma gayretiyle çalışmaktayız. Siz müşterilerimizin memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak algılamaktayız ve ayrıca bütün firma çalışanlarının görev yetki ve sorumluluklarını belirleyerek çalışanlarımızın performansı, motivasyonunu ve çalışma ortamını en üst kademede tutarak siz müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktayız.

Amacımız teknik servis olarak cihazlarımızdaki sıkıntılarınızı gidermek ve çalışabilirlik oranını maksimum seviyeye çıkarmaktır. Yaşam alanlarınızda en çok yer ayırdığınız beyaz eşyalarımızın siz müşterilerimizin konforu ve güvenli, rahat yaşam sağlayabilmesi için ve yaşamınızdaki zaman kayıplarınızı önlemek için elimizden geleni siz müşterilerimize sunmak en öndeki ilkemiz ve gayemizdir.

Firmamız olarak sizlerden gelen sıkıntılarınızı kayıt altına alarak profesyonel çalışanlarımız tarafından planlamalar yapılarak uzman kadromuzun en kısa zamanda cihazınızı onarım ve bakımı için size ulaşmasını sağlamaktayız.

Sancaktepe Westinghouse Servisi

Siz müşterilerimizin sıkıntılarını gidermek için yıllardır bu işe emek vermekteyiz. Değerli müşterilerimiz dünden bugüne her zaman yanınızdayız. Firmamız olarak bize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

…….

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi