Ev / Beyaz Eşya / Sharp Servisi 444 1 840
Sharp Servisi

Sharp Servisi 444 1 840

Sharp Servisi Sharp 100 yılı aşkın süredir topluma ve işletmelere kolaylık sağlayacak ürünler üretmektedir. Ülkemizde de Sharp geniş bir pazara sahiptir. Ürün çeşitliliği açısından hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde kendisine yer bulmaktadır. Sharp servisi olarak işlerinde profesyonel olan ve güler yüzlü personelleri ile uluslararası kalitede hizmet sunmaktadır.

Sharp Servisi

Beyaz eşyalarınızın, klimalar ve mutfak gereçlerimizin montaj, tamir, bakım ve onarım işlemleri için hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınız gün boyu aktif olarak çalışmaktadır. Yaz aylarının da gelmesiyle soğutma işlemleri için daha çok güç harcamaktadır.

Sharp Klima Servisi

Sharp Klima Servisi Beyaz eşya, klima ve mutfak gereçlerimizin arıza vermesi durumunda bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren hızlı bir şekilde sorununuzu çözmek için tam zamanında yanınızda oluyoruz. Böylelikle kısa zamanda yaşam konforunuzu tekrar sağlamayı hedefliyoruz.

Sharp Servisi Hizmetlerimizin Kapsamı

Evinizde tercih ettiğiniz Sharp marka beyaz eşya, klima ve mutfak gereçlerimiz herhangi bir durumdan dolayı arızalanmış olabilir. Bu durumda ürünleriniz istediğiniz performansı gösteremeyecektir. Aşağıda Sharp buz dolaplarınızda yaşanan bazı sorunlar ve çözümleri yer almaktadır:

  • Buzdolabınız çalışmıyorsa: Motorun yaklaşık 30 dk çalışmadığı durumlarda buzdolabı defrost çevriminde olabilir, sıcaklık kontrolü ayarı’0’ kapalı konumunda olabilir, eğer içindeki ışık yanmıyor ise fiş prize talkı olmayabilir,
  • Buzdolabım neden sesli çalışıyor: Cihazdan gelen hışırtı sesi içindeki soğuk havanın en iyi şekilde dağıtılmasını kolaylaştıran hava akımından kaynaklanıyor olabilir, uğultulu ses cihazın arka kısmında yer alan motorun normal çalıştığını gösterir, cihazdan gelen sürtünme sesi motordaki fanın bir yerlere temas ettiğini gösterir, buzdolabınızın durduğu zemin düzgün olmayabilir.
  • Buzdolabı su akıtıyor: gider borusu tıkanmış olabilir, mortun üst kısmında bulunan su tası çatlamış olabilir, cihaz içerisine koyduğunuz sıcak yiyecekler terleme yaptığı için su akıtmaya neden olur.

Sharp servisi olarak yukarıdaki sıraladığımız arızalar dışındaki ürün arızalarında da hızlı ve iddialıyız. Servis olarak ürünlerin tamir, bakım, montaj ve onarımında müşteri memnuniyeti bir hizmet sunmaktadır.

Sharp Servisi Bütçe Dostu

Sharp servisi hizmetlerinden faydalanmak istediğinize oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimalar tekrar eden sorunlarla karşılama olasılığınız yoktur. Böylece sizi tekrar tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Böylece sizi ve bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız

İlginizi Çekebilir

Elektronik Servisi

Elektronik Servisi 444 1 840

Elektronik Servisi İhtiyacınız olan tüm cihaz tamir hizmetlerini tek bir yerde sağlıyoruz. Televizyon ses sistemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi