Sharp Servisi (0850) 811 20 68

Bosch Servisi

Sharp Servisi Önceliğimiz, cihazınızın onarımından %100 memnun kalmanızı sağlamaktır. İşimiz büyüdükçe, bizi mutlu bir şekilde ailelerine, arkadaşlarına ve iş arkadaşlarına yönlendiren sadık müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Aklımızda ilk seçenek olarak kalmamız bizim için önemli ve yeni müşterilerden iş kazanmayı dört gözle bekliyoruz. Büyüdükçe, işimizin başarısı aynı zamanda yüksek kalitede yerel cihaz tamir hizmetlerini hızla sağlamaya devam edecek, böylece hayatınızı yaşamaya devam edebileceksiniz.

Sharp Servisi Sharp 100 yılı aşkın süredir topluma ve işletmelere kolaylık sağlayacak ürünler üretmektedir. Ülkemizde de Sharp geniş bir pazara sahiptir. Ürün çeşitliliği açısından hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde kendisine yer bulmaktadır. Sharp servis bağımsız Özel Hizmet Merkezi olarak işlerinde profesyonel olan ve güler yüzlü personelleri ile uluslararası kalitede hizmet sunmaktadır.

Sharp Servis

(Özel Bağımsız Servis)

Beyaz eşyalarınızın, klimalar ve mutfak gereçlerimizin montaj, tamir, bakım ve onarım işlemleri için hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınız gün boyu aktif olarak çalışmaktadır. Yaz aylarının da gelmesiyle soğutma işlemleri için daha çok güç harcamaktadır.

Sharp Klima Servisi

Sharp Klima Servisi Beyaz eşya, klima ve mutfak gereçlerimizin arıza vermesi durumunda bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren hızlı bir şekilde sorununuzu çözmek için tam zamanında yanınızda oluyoruz. Böylelikle kısa zamanda yaşam konforunuzu tekrar sağlamayı hedefliyoruz.

Sharp Beyaz Eşya Servisi

Sharp Beyaz Eşya Servisi Evinizde tercih ettiğiniz Sharp marka beyaz eşya, klima ve mutfak gereçlerimiz herhangi bir durumdan dolayı arızalanmış olabilir. Bu durumda ürünleriniz istediğiniz performansı gösteremeyecektir. Aşağıda Sharp buz dolaplarınızda yaşanan bazı sorunlar ve çözümleri yer almaktadır:

 • Sharp Buzdolabınız çalışmıyorsa : Motorun yaklaşık 30 dk çalışmadığı durumlarda buzdolabı defrost çevriminde olabilir, sıcaklık kontrolü ayarı’0’ kapalı konumunda olabilir, eğer içindeki ışık yanmıyor ise fiş prize talkı olmayabilir,
 • Sharp Buzdolabım neden sesli çalışıyor: Cihazdan gelen hışırtı sesi içindeki soğuk havanın en iyi şekilde dağıtılmasını kolaylaştıran hava akımından kaynaklanıyor olabilir, uğultulu ses cihazın arka kısmında yer alan motorun normal çalıştığını gösterir, cihazdan gelen sürtünme sesi motordaki fanın bir yerlere temas ettiğini gösterir, buzdolabınızın durduğu zemin düzgün olmayabilir.
 • Sharp Buzdolabı su akıtıyor: gider borusu tıkanmış olabilir, motorun üst kısmında bulunan su tası çatlamış olabilir, cihaz içerisine koyduğunuz sıcak yiyecekler terleme yaptığı için su akıtmaya neden olur.

Sharp servisi olarak yukarıdaki sıraladığımız arızalar dışındaki ürün arızalarında da hızlı ve iddialıyız. Servis olarak ürünlerin tamir, bakım, montaj ve onarımında müşteri memnuniyeti bir hizmet sunmaktadır.

Sharp Bakım Onarım Montaj Hizmeti

Sharp servis hizmetlerinden faydalanmak istediğinize oldukça fazla seçenek olduğunu göreceksiniz. Ancak burada kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sağlamak gerekmektedir.  Firmamız tamir, bakım ve onarım hizmetini verirken orijinal parça değişimi yaptığı için klimalar tekrar eden sorunlarla karşılama olasılığınız yoktur. Böylece sizi tekrar tekrar oluşabilecek ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Böylece sizi ve bütçenizi de olumlu yönde etkimiz altında bırakmaktayız.

Sharp Buzdolabı, Sharp Çamaşır Makinesi, Sharp Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Sharp Bulaşık Makinesi, Sharp Kurutma Makinesi, Sharp Derin Dondurucu, Sharp Fırın, Sharp Mikrodalga Fırın, Sharp Set Üstü Ocak, Sharp Ankastre Ürünler, Sharp Aspiratör, Sharp Su Arıtma Cihazı, Sharp Su Sebili, Sharp Televizyon, Sharp Telefon, Sharp Bilgisayar, Sharp Yazar kasa, Sharp Klima, Sharp Kombi, Sharp Şofben, Sharp Termosifon, Sharp Elektrikli Süpürge, Sharp Buharlı Ütü, Sharp Kahve Makinesi, Sharp Çay Makinesi, Sharp Blender, Sharp Mutfak Robotu, Sharp Tost Makinesi, Sharp Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Comments (2)

 • Enver

  Benim sarp buzdolabım sj-p68m kapı contalarını bulamıyorum bu contaladan sizde mevcut mudur .bilgi verirseniz memnun kalırım

  • Uzman

   Bizde mevcut değildir, alttaki firmadan ölçüleri vererek yaptırabilirsiniz.

   TERMOPLASTİK San. ve Tic. A. Ş.

   Kartal Caddesi Çarşı Mahallesi, Kastelli İş Merkezi. D Blok No: 31-32

   Yakacık-Kartal / Istanbul-Turkey

   Tel: (+90) 216 377 06 77 ve (+90) 216 377 55 73

   Faks: (+90) 216 309 27 74

   E-Mail: info@termoplastik.com

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şimdi Servisi Ara