Anasayfa / S.S.S.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Klimalar insanların daha konforlu ve rahat yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Konutlardan araçlara, iş yerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar.

Split Klima (Duvar Tipi) , Salon Tipi Klima , Protatif Klima , Yer Tavan Tipi Klima
Kombi sıcak su ve ısınma gereksinimi karşılamakta olan doğalgaz, elektrik ve su ile çalışmakta olan bir cihazdır.

Kombiler duvara montajı yapılan, fazla yer kaplamayan, sessiz çalışan, kolay taşınabilen, ebat bakımından büyük olmayan, hafif ve hiçbir cihaza bağlı olmadan çalışan kullanıcısına konfor ve rahatlık yaşattıran cihazlardır.

Kombiler öncelikle çalışma prensiplerine göre bacalı, hermetik yarı hermetik ve yoğuşmalı olarak gruba ayrılırlar. Ayrıca ateşleme sistemine göre de pilot alevli aynı zamanda elektronik ateşlemeli olarak 2 gruba ayrılmaktadır.

Çamaşır makinesi çamaşırları yıkayan alettir. Çamaşır makinesinin 100 yılı aşkın bir geçmişi vardır. 1908 yılında Alva John Fisher tarafından icat edilen çamaşır makinesi o günlerde yatay bir tambur içerisine su ve çamaşırlar konuluyor, tambur hızlıca çevriliyor ve çamaşırları bu şekilde yıkıyordu. Günümüzdeki çamaşır makineleri ise oldukça teknolojik ve akıllıca hareket eden yeniliklerle donatılmıştır. Çamaşır makineleri aslında göründüğünden daha fazla iş yapar.

Bulaşık makinesi, evlerde bulaşıkları daha hızlı ve ekonomik olarak yıkamak, yaşam standardını arttırmak için üretilmiş bir makinedir. Patenti 1880 yılında Joel Houghton tarafından alınmıştır. İçinde bulunan döner su fıskiyeleri ile deterjanlıktan aldığı deterjanı bulaşıkların üstüne püskürtmektedir.

Aspiratör gaz ve sıva halindeki akıcı maddeleri ve tozları çekip emmeye yarayan aletlere verilen isimdir.

Meyve ,sebze , et, balık gibi gıdaları çok uzun süre saklayarak Mevsimi dışındaki zamanlarda da tüketmemizi sağlayan beyaz eşyadır. Derin dondurucu özellikle et balık gibi gıdaları ve yaz meyvelerini yemeklik sebzeleri her zaman tüketmek isteyen müşterilerin tercihidir.