Anasayfa / İstanbul / Şile Westinghouse Servisi 444 1 840
Westinghouse İstanbul Servisleri

Şile Westinghouse Servisi 444 1 840

Şile Westinghouse Servisi Çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor, sigorta attırıyor, suyunu almıyor, suyunu boşaltmıyor, deterjanlı bırakıyor, deterjan almıyor, çamaşırları deliyor, kapak  kapanmıyor, kapak açılmıyor, program ilerlemiyor, programı başlatmıyor, çalışmıyor, elektrik gitmiyor, kapak menteşesi kırıldı, gürültülü çalışıyor, başlat düğmesi  basılı kaldı vb. arızalarda sizlerin 7 gün 24 saat yanındayız.

Şile Westinghouse Servisi

Beklentilerinizi karşılamak amacıyla kesintisiz hizmet sunmaktayız. Çamaşır makinenizin küçük olarak  gördüğünüz arızaları daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Bunun için küçük olarak gördüğünüz bir arızada dahi bir servis çağırmanızı önermekteyiz. Sizlerin her problemine çözüm sunma potansiyeli taşımaktadırlar. Teknisyenlerimiz yıllarca bu işte çalışmış ve işinin tüm eğitimlerini tamamlamış kişilerdir.

Bunlara ek  olarak teknisyenlerimize ve personellerimize yanı tüm çalışanlarımıza aylık seminerler ve yıllık testler uygulamaktayız. Böylelikle mevcut bilgilerini tazelemekte artı olanakta bu bilgilere yenilerini eklemekteyiz.

Bulaşık makineniz çalışmıyor, bulaşıkları deterjanlı bırakıyor, iyi yıkamıyor, suyunu ısıtmıyor, suyunu boşaltmıyor, su kaçırıyor, suyunu almıyor, elektrik almıyor bulaşıkları kurulamıyor, program süresini uzatıyor, programı sonlandırmıyor, programa geçmiyor, sigorta attırıyor, gürültülü çalışıyor, bulaşıkları çizmesi, buğulu bırakması, kapak kapanmıyorsa, parlatıcı almıyorsa, tuz almıyorsa, hortumu patlamışsa vb. çok farklı ve fazla arıza gösterebilmektedir.

Ağva Westinghouse Servisi

Ağva Westinghouse Servisi Bu arızaları giderebilmek  için haftanın her günü ve gün içerisinde her saat hizmetinizdeyiz. Merkez teknik servis olarak biz uzman teknisyenlerimiz ve deneyimli çalışanlarımızla kesintisiz  hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin mutlu, memnun, güler yüzlü olarak servisimizden ayrılmaları tek isteğimizdir. Bu isteğin yerine gelmesi için sürekli ve sorunsuz bir hizmet sağlamaktayız.

Bizlere çağrı merkezimizden 7 gün 24 saat ulaşabilir servis kaydı bırakabilir yada iletişim kurabilir destek alabilirsiniz. Teknisyenlerimiz problemlerinizi çözebilmek için her dakika hazır beklemektedir. Klimanız soğutmuyor mu, gazı mı eksik, kompresör devreye girmiyor mu, su mu akıtıyor, çalışmıyor mu, montajının yapılması mı gerekiyor, de montajının mı  yapılması gerekiyor,

Bakımlarını mı yaptıracaksınız, cihazınız sigortayı mı attırıyor, klimanız hata göstergesi mi veriyor, birkaç dakika çalıştıktan sonra kendiliğinden  kapanıyor mu, kumandası mı yok, fanı devreye girmiyor mu, gürültülü mü çalışıyor, boruları mı kırıldı, yada klimanız dan yeterince verim alamıyor musunuz. Bu ve benzeri her arıza için yapmanız gereken tek şey uzman teknisyenleri bulunan bir servis ekibi çağırmaktır.

İşte böyle zamanlarda merkez teknik servis yanınızda  sizlere 7 gün 24 saat hizmet sağlamakta, ayrıca klimanız da değiştirdiğimiz her parça orijinal yedek parçadır ve biz merkez teknik servis olarak bu parçalara  1 yıllık bir garanti sağlamaktadır.

Şile Westinghouse Servisi

Teknisyenlerimiz klimanız da gerçekleşen bu gibi her arızanın üstesinden gelebilecek niteliktedir. İşlerinin eğitimlerini tamamlamışlardır  buna ek olanakta yıllık seminerlere katılarak mevcut bilgilerini yinelemekte ve yeni bilgiler edinmektedirler.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi