Ev / Genel / Soğuk Oda Ve Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis
Soğuk Oda Ve Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis

Soğuk Oda Ve Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis

Soğuk Oda Ve Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis Soğutma Sistemleri günde 24 saat açıktır ve her türlü konut ve ticari ısıtma sistemleri, onarım ve servis hizmetleri konusunda deneyimli servis teknisyenlerine sahiptir. En iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak, görev bildiriminin bir parçasıdır. Jeotermal sistemlerde en son teknolojide uzmanlaşmak, onarım ve servisler, temiz, çevre açısından onaylanmış ısıtma ve soğutma sistemleri, onarım ve hizmetleri sunmaktayız.

Soğuk Oda Isıtma ve Soğutma Sistemleri

İster yaz aylarında serin kalmak ister kışın sıcak olsun, ister evinizde veya ofisinizde en rahat ve sağlıklı havayı verebilmemiz için kredimiz. ısıtma ve soğutma sistemlerinin, bakım ve servislerinin yıllık bakımında uzmanlaşmaktayız, bu nedenle dışarıdaki hava durumu hakkında endişelenmenize gerek yok.

Soğuk Oda Bakım Onarım ve Servisleri

36’dan fazla çalışanı ve deneyimli soğutma teknisyenleri ile, tüm ülkeyi kapsamaktadır. Tüm konut ve ticari ısıtma ve soğutma sistemleri, tamir ve servisler için uygun maliyetli çözümlerle, hızlı aramanızı korumak için sadece bir numara vardır.

Isıtma ve soğutma sistemleri merkezi veya yerel olarak sınıflandırılabilir. Merkezi ısıtma ve soğutma en standart yöntemdir ve tek bir merkezi alanda sıcak veya soğuk hava üreten ve ardından ev boyunca dağıtan bir sistem ile tanımlanır. Geleneksel split sistemlerden paket ürün sistemlerine kadar merkezi sistem olarak çalışan birçok sistem türü vardır.

Merkezi ısıtma ve soğutma sistemlerinde tipik olarak kullanılan ürünler şunlardır:

 • Isı pompaları
 • Klimalar
 • Gaz ve Petrol Fırınları
 • Pervane bobinleri
 • Evaporatör Bobinleri
 • Tek Paketlenmiş Ürünler
 • Kontroller ve Termostatlar

Yerel ısıtma ve soğutma ise ihtiyaç duyulan yerde sıcak veya soğuk hava üretir ve küçük alanlara hizmet eder. Oda Klimaları ve Kanalsız Split Sistemler, yerel ısıtma ve soğutma örnekleridir.

ISITMA

Isıtma sistemleri evinizi sıcak ve konforlu tutar. Özellikle soğuk bir iklimde yaşıyorsanız, ısıtma sisteminizin işlevi yüksek bir önceliktir.

Çoğu merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, zorlanan hava sistemleri olarak sınıflandırılır, çünkü dağıtım için hava kanalıyla hava gönderirler. Kanal sistemi havayı filtreleyen veya temizleyen ürünler içerebilir.

Radyant sistemler ısıyı yaratır ve ısıyı evlere dağıtan radyatörler gibi bileşenleri kullanarak teslim eder. Kazanlar geleneksel radyant ısı kaynağıdır.

Tipik ısıtma ürünleri şunları içerir:

 • Isı pompaları
 • Gaz ve Petrol Fırınları
 • Pervane bobinleri
 • Kazanlar
 • Tek Paketlenmiş Ürünler

SOĞUTMA

Tüm ev tipi klima sistemleri, ev boyunca soğutulmuş hava sağlamak için kanallara dayanan merkezi sistemlerdir. Bir klima sistemi, bir ev için soğutma, havalandırma, nem kontrolü ve hatta ısıtma (bir Isı Pompası kullanıyorsanız) sağlar. Klima üniteleri, Puron Soğutucu ve Freon gibi soğuk soğutkanları soğutup soğutucuyu dağıtan evaporatör serpantinlerine ulaştırır ve serin havayı evinizin her yerine ulaştırmak için kanallara üfler.

Oda klimaları gibi ürünler evlerde daha küçük alanlar için yerel soğutma seçenekleridir. Soğutuculu soğutucuyu bir bobine ve daha sonra da kanallara iletmek yerine, bir oda kliması tüm bileşenleri tek bir ünitede içerir ve bir odaya doğrudan hava üfler.

Klimalı evler genellikle kapalı pencerelere sahiptir, çünkü açık pencereler, kontrol sisteminin sabit sıcaklığın korunmasına yönelik girişimlerini bozar.

Tipik klima ürünleri şunlardır:

 • Isı pompaları
 • Merkezi Klimalar
 • Evaporatör Bobinleri
 • Tek Paketlenmiş Ürünler

İlginizi Çekebilir

Güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları arasındaki fark nedir

Güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları arasındaki fark nedir ?

Güneş panelleri ve güneş enerji ısıtıcıların arasındaki farklar İçindekiler Güneş panelleri ve güneş enerji ısıtıcıların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi