Anasayfa / Soru Cevap / Bulaşık Makinesi Musluk İşareti

Bulaşık Makinesi Musluk İşareti

Bulaşık Makinesi Musluk İşareti

Bulaşık Makinesi Musluk İşareti bulaşık makinalarında ön panel ekranında bulunan musluk işareti şeklindeki lambanın yanmasının sebebi cihazda her hangi bir arıza olduğunu anlatır. bu arıza büyük yada küçük bir arıza olabilir.böyle bir durumla karşılaştığınızda yapacağınız müdahaleler şunlardır.

Bulaşık Makinesi Musluk Sembolü

ilk olarak bulaşık makinesi bağlı olduğu su musluğunu kontrol ediniz musluk kapalı yada sular kesik ise cihazın musluk lambası yanar, eğer bunları yaptığınız halde cihaz yeniden çalışmaya başlamasa teknik bir problem var demektir bu problemi çözmek için  teknik servise müracaat etmeniz gereklidir.

bulaşık makinesi musluk işareti

Bulaşık makinesinin ekranında musluk işareti yanıyorsa bu makinenizin su almadığını göstermez. Musluk işareti bir arıza ikonudur. Bu işaret yanıyorsa makinenizde olabilecek sorunlar sırasıyla şöyledir. su akış anahtarı bozuk olabilir, ventil arızası olabilir.

Musluk İşareti Yanıp Sönüyor

Bulaşık makinesi su boşaltmıyor olabilir, musluk kapalı olabilir, Yukarıdaki arıza nedenleri ile karşılaşıldığında elinizden gelen bir şey yoksa  servisi çağırarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Servisimiz 7/24 garantili ve ekonomik hizmet vermektedir.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ?

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ? Bu yazıda bir piroliz programından sonra kilitli kalır bir …

Bir yorum

  1. Nalet olsun böyle bulaşık makinasına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi