Anasayfa / Cep Telefonu / Iphone 5 Sorunları Ve Çözümleri

Iphone 5 Sorunları Ve Çözümleri

Iphone 5 Sorunları Ve Çözümleri, bu yazımızda iphone 5 sorunları ve çözümlerini sizler için bu yazımızda derledik.

WiFi Bağlanmıyor

Iphone 5 Sorunları Ve Çözümleri, Apple, özellikle Wi-Fi sorununu gidermek için iOS 6.0.2 güncellemesini yayımladı ancak birkaç kişi sorununun hala çözülmediğini belirtiyor. IOS’un en yeni sürümüne sahipseniz ve hala Kablosuz sorunları yaşıyorsanız, bir Apple Store’a gitmeniz veya telefon araması yapmanız ve yedek alabilmeniz için bkz. Birçok kişi donanım sorunlarından şüphelenildiğini bildirmiş ve aynı soruna sahip olmayan yeni aygıtlar verildi.

Aşırı Isınma

Bazı insanlar sert sıfırlama işleminden sonra sorunun kendiliğinden çözüldüğünü bildirdiler. Sıfırlama yapmak için, iPhone yeniden başlatılıncaya kadar Kilit ve Güç düğmelerini aynı anda birkaç saniye basılı tutun. Exchange hesabınızı silmek, aygıtı yeniden başlatmayı ve Exchange hesabını yeniden oluşturmak için ayrıntıları girmeyi de deneyebilirsiniz. Bunun ötesinde, tek seçeneğiniz başka bir iOS güncellemesini beklemek gibi görünüyor. Sana haber vereceğiz.

Tarih ve Saat Hatası

Ayarlar> Genel> Tarih ve Saat’te güncellemeyi otomatikten manüel olarak değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bazı insanlar LTE’yi kapatmayı veya telefonu sıfırlamayı önermiş ancak kesin bir düzeltme bulunmamaktadır. Bu problemle karşılaşırsanız, operatörünüze şikayet etmeniz yeterlidir. Sorundan çekilen bazı müşteriler sihirli bir şekilde kaybolduğunu bildirmişlerdir, bu yüzden Verizon’un sahnelerin arkasında üzerinde çalışması için iyi bir şans var. Diğer telefonlarla Verizon’daki insanlardan gelen benzer sorunlarla ilgili haberlere bakarsak, Apple sorunu olmayacaktır.

Güç Düğmesi Çalışmıyor

Halen garanti altındaysa, Apple’dan bir yenisini almanız gerekir. Bir Apple Store’u ziyaret edebiliyorsanız, bununla başa çıkmanın en hızlı yolu olacaktır; muhtemelen yerinde onaracaklar ya da değiştirme olanağı bulacaklar. Bir Apple Store’a ulaşamıyorsanız, Apple’a veya operatörünüze başvurun ve seçeneklerinizi sorun. Not: herhangi bir hasar işareti (düşürdüğünüz bir işaret gibi) varsa veya garanti kapsamında değilse, düzeltme için bir ücret alınacaktır.

 

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ?

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ? Bu yazıda bir piroliz programından sonra kilitli kalır bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi