Anasayfa / Klima / Toshiba Klima Servisi 444 1 840
Toshiba Servisi

Toshiba Klima Servisi 444 1 840

Toshiba Klima Servisi sorunsuz ve ucuz bir servis çağrısı ile dürüst tahminler veriyoruz ve tüm ücretten feragat ediyoruz. Hizmetlerimiz 7/24 mevcuttur ve acil ısıtma ve iklimlendirme onarım hizmetleri için aynı gün randevular vermekteyiz. Tüm Aletler Servisleri tamamen lisanslıdır ve sigortalıdır ve bankayı kırmayacak uygun fiyatlara sunuyoruz. Bir klima ünitesini ya da bir ısı pompasını bir günlüğüne bile kaybetmenin yıkıcı olabileceğini biliyoruz. Amacımız her müşteriye sertifikalı yüksek kaliteli tamir ve müşteri hizmeti sunmaktır.

Toshiba Servis Hizmetimiz Japonya’nın lider kuruluşlarından olan Toshiba ülkemizde 50 yılı aşkın süredir günlük hayatımızı kolaylaştıracak ürünleriyle tüketicilerine hizmet vermektedir. Toshiba sadece klima ve bilgisayar üretmiyor. İşte firmanın üretimde bulunduğu çeşitli ürünleri;

Toshiba Servis

Sıraladığımız bu ürünlerle Toshiba Türkiye’de çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Toshiba Servis konusunda oldukça iddialı olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarından bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Toshiba teknolojinin her alanda uygulanmasına özen göstermektedir. Bunu ürün yelpazesinden de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bütün bu ürünlerin gerekli olan tamir ve bakım hizmetlerini servis olarak gerçekleştirmekteyiz.

Toshiba Klima Servisi

Tecrübesiyle ve donanımıyla ön planda yer alan firmamız, Toshiba Klima Servisi söz konusu olduğunda oldukça hassas bir çalışmaya imza atmaktadır. Toshiba Klima Servisi Bu durumun doğal sonucu olarak; firmamızın %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak noktasında başarılı olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır. Üstelik bu hizmetin sunulmasında uygun fiyatlı seçenekleri de müşterilerimize sunmaktayız. Bundan dolayı aile ekonominizi sarsmadan size Toshiba servis hizmetini sunuyor.

Toshiba Klima Bakımları

Toshiba Klima Bakımları Ürünümüzde meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda müşteri hizmetleri birimimizi arayarak destek alabilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan servis firmamız, mümkün olan en kısa zaman içerisinde Toshiba markalı ürünümüzde oluşan arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

Toshiba Klima Arızaları

Toshiba Klima Servisi Arıza durumunun tarafımıza bildirilmesinden hemen sonra etkili arkadaşlar; sorunun ne olduğuna dair sizden kısa bir bilgi almaktadır. Toshiba Klima Arızaları Devamında ise sorunun nasıl çözümleneceğine dair kısa bir bilgi aktarımında bulunarak; en kısa zaman dilimi içerisinde gerekli müdahaleyi yaparız.

Toshiba Klima Montaj

Toshiba Klima Montaj firmamız, çözüm odaklı olarak hizmet sunabilen bir firmadır. Bundan dolayı doğrudan sorunun ne olduğuna odaklanarak, onarım işleminin sağlıklı bir şekilde tamamlanması noktasında hizmet üretmekteyiz. Bu durum ise sizlerin gereksiz yere ödeme yapmak zorunda kalmamamızı sağlamaktadır. Toshiba Klima Servis Böylece bütçenize en uygun olan servis hizmetini sizlerle buluşturmak tayız. Bu bilgiler ışığında hizmetlerimiz ve ücretlendirmelerde neleri kapsadığına dair ayrıntılı bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Toshiba Ürünleri

Toshiba Inverter Klima, Toshiba Split Klima, Toshiba Ofis Tipi Klima, Toshiba Ev Tipi Klima, Toshiba Kanal Tipi Klima, Toshiba Tavan Kliması, Toshiba Multi Klima, Toshiba Kanallı Klima, Toshiba Ticari Klima, Toshiba Split tip klimalar, Toshiba Paket tip klimalar, Toshiba Duvar tipi, Toshiba Yer-tavan tipi, Toshiba Salon tipi, Toshiba Kanal/Gizli tavan tipi, Toshiba Kaset tipi, Toshiba Çatı Tipi Paket Klimalar, Toshiba Duvar Tipi Mono Split Klimalar, Toshiba Duvar Tipi Multi Split Klimalar, Toshiba Portatif (Mobil) Klimalar, Toshiba Heat Pump VRF Sistemleri, Toshiba Heat Recovery VRF Sistemleri, Toshiba Hava Soğutmalı VRF Klima, Toshiba Su Soğutmalı VRF Klima, Toshiba VRF Klima Keşif, Toshiba VRF Klima Bakımı, Toshiba VRF Klima Montajı, Toshiba Chiller, Toshiba Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

4 Yorumlar

  1. Ahmet

    Merhaba

    Toshiba RAS-M10N3KV2-TR1 klima kullanıcısıyım.Benim sorunum klimam soğuk hava üflemede sorunsuz çalışıyor. Sıcak hava üfleme de ise çalışmamaya başladı. Klimanın altında reset düğmesi var.Bu düğmeye klima kapalıyken 3sn kadar basılı tuttum 3 kere bib sesi verdi klima tekrar çalışmaya başladı. Fakat sıcak hava moduna aldığımda çalışmıyor. Ne yapmalıyım ? Lütfen yardım edin.

    • Klimalar sıcak modunda hemen devreye girmez. Isıtmaya geçmesi için 10-15 dakika beklemeniz gerekir. Bu süre geçtikten sonra ısıtma işlemi yapmıyorsa cihazda gaz eksikliği, komrepsör arızası, 4 yolu vana arızası veya elektronik kart arızası olabilir. Teknik servisin kontrol etmesi gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !