Anasayfa / Elektronik / Toshiba Servisi 444 1 840
Toshiba Servisi

Toshiba Servisi 444 1 840

Toshiba Servis Hizmetimiz Japonya’nın lider kuruluşlarından olan Toshiba ülkemizde 50 yılı aşkın süredir günlük hayatımızı kolaylaştıracak ürünleriyle tüketicilerine hizmet vermektedir. Toshiba sadece klima ve bilgisayar üretmiyor. İşte firmanın üretimde bulunduğu çeşitli ürünleri;

Toshiba Servisi

  • Toshiba Klimalar,
  • Toshiba Televizyon,
  • Toshiba Çamaşır makineleri,
  • Toshiba Buzdolapları,
  • Toshiba Endikasyon ocaklar,
  • Toshiba Bulaşık makineleri,
  • Toshiba Mikro dalga fırınlar,

Sıraladığımız bu ürünlerle Toshiba Türkiye’de çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Toshiba Servis konusunda oldukça iddialı olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarından bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Toshiba teknolojinin her alanda uygulanmasına özen göstermektedir. Bunu ürün yelpazesinden de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bütün bu ürünlerin gerekli olan tamir ve bakım hizmetlerini servis olarak gerçekleştirmekteyiz.

Toshiba Servis Hizmetimizin Farkı

Tecrübesiyle ve donanımıyla ön planda yer alan firmamız, Toshiba Servisi söz konusu olduğunda oldukça hassas bir çalışmaya imza atmaktadır. Toshiba Klima Servisi Bu durumun doğal sonucu olarak; firmamızın %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak noktasında başarılı olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır. Üstelik bu hizmetin sunulmasında uygun fiyatlı seçenekleri de müşterilerimize sunmaktayız. Bundan dolayı aile ekonominizi sarsmadan size Toshiba servis hizmetini sunuyor.

Arıza Ve Bakım Anında Çözümler

Ürünümüzde meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda müşteri hizmetleri birimimizi arayarak destek alabilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan servis firmamız, mümkün olan en kısa zaman içerisinde Toshiba markalı ürünümüzde oluşan arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

Toshiba Klima Servisi

Toshiba Klima Servisi Arıza durumunun tarafımıza bildirilmesinden hemen sonra etkili arkadaşlar; sorunun ne olduğuna dair sizden kısa bir bilgi almaktadır. Devamında ise sorunun nasıl çözümleneceğine dair kısa bir bilgi aktarımında bulunarak; en kısa zaman dilimi içerisinde gerekli müdahaleyi yaparız.

Toshiba Servis firmamız, çözüm odaklı olarak hizmet sunabilen bir firmadır. Bundan dolayı doğrudan sorunun ne olduğuna odaklanarak, onarım işleminin sağlıklı bir şekilde tamamlanması noktasında hizmet üretmekteyiz. Bu durum ise sizlerin gereksiz yere ödeme yapmak zorunda kalmamamızı sağlamaktadır. Toshiba Klima Servis Böylece bütçenize en uygun olan servis hizmetini sizlerle buluşturmak tayız. Bu bilgiler ışığında hizmetlerimiz ve ücretlendirmelerde neleri kapsadığına dair ayrıntılı bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Sancaktepe Klima Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Sancaktepe Klima ServisiSancaktepe Klima Hizmeti Verdiğimiz SemtlerEyüpsultan Klima ServisiOsmangazi Klima ServisiSarıgazi Klima ServisiYenidoğan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi