Ev / Elektronik / Toshiba Servisi 444 1 840
Toshiba Servisi

Toshiba Servisi 444 1 840

Toshiba servisi Hizmetimiz Japonya’nın lider kuruluşlarından olan Toshiba ülkemizde 50 yılı aşkın süredir günlük hayatımızı kolaylaştıracak ürünleriyle tüketicilerine hizmet vermektedir. Toshiba sadece klima ve bilgisayar üretmiyor. İşte firmanın üretimde bulunduğu çeşitli ürünleri;

Toshiba Servisi

  • Toshiba Klimalar,
  • Toshiba Televizyon,
  • Toshiba Çamaşır makineleri,
  • Toshiba Buzdolapları,
  • Toshiba Endikasyon ocaklar,
  • Toshiba Bulaşık makineleri,
  • Toshiba Mikro dalga fırınlar,

Sıraladığımız bu ürünlerle Toshiba Türkiye’de çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Toshiba servisi konusunda oldukça iddialı olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarından bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Toshiba teknolojinin her alanda uygulanmasına özen göstermektedir. Bunu ürün yelpazesinden de kolalıkla anlayabilirsiniz. Bütün bu ürünlerin gerekli olan tamir ve bakım hizmetlerini servis olarak gerçekleştirmekteyiz.

Toshiba Servis Hizmetimizin Farkı

Tecrübesiyle ve donanımıyla ön planda yer alan firmamız, Toshiba servisi söz konusu olduğunda oldukça hassas bir çalışmaya imza atmaktadır. Toshiba Klima Servisi Bu durumun doğal sonucu olarak; firmamızın %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak noktasında başarılı olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır. Üstelik bu hizmetin sunulmasında uygun fiyatlı seçenekleri de müşterilerimize sunmaktayız. Bundan dolayı aile ekonominizi sarsmadan size Toshiba servis hizmetini sunuyor.

Arıza Durumunda Sorunu Anında Çözeriz

Ürününüzde meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda müşteri hizmetleri birimimizi arayarak destek alabilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan servis firmamız, mümkün olan en kısa zaman içerisinde Toshiba markalı ürününüzde oluşan arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

Toshiba Klima Servisi

Toshiba Klima Servisi Arıza durumunun tarafımıza bildirilmesinden hemen sonra yetkili arkadaşlar; sorunun ne olduğuna dair sizden kısa bir bilgi almaktadır. Devamında ise sorunun nasıl çözümleneceğine dair kısa bir bilgi aktarımında bulunarak; en kısa zaman dilimi içerisinde gerekli müdahaleyi yaparız.

Toshiba servisi firmamız, çözüm odaklı olarak hizmet sunabilen bir firmadır. Bundan dolayı doğrudan sorunun ne olduğuna odaklanarak, onarım işleminin sağlıklı bir şekilde tamamlanması noktasında hizmet üretmekteyiz. Bu durum ise sizlerin gereksiz yere ödeme yapmak zorunda kalmamanızı sağlamaktadır. Toshiba Klima Servisi Böylece bütçenize en uygun olan servis hizmetini sizlerle buluşturmaktayız. Bu bilgiler ışığında hizmetlerimiz ve ücretlendirmelerimizin neleri kapsadığına dair ayrıntılı bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Android telefonda daha iyi video çekmek için

Android telefonda daha iyi video çekmek için

Android telefonda daha iyi video çekmek için Artık akıllı telefonlarımızla her zamankinden daha iyi video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi