Ev / Beyaz Eşya / Westinghouse Servisi 444 1 840
Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi 444 1 840

Westinghouse Servisi Buzdolabı eşyalar arasında ne temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. En fazla kullanılan temel ihtiyaçlardan olduğundan dolayı kullanıldıkça yıpranmaktadır. Yıprandıkça çeşitli bozulmalar olmaktadır. Beyaz eşya üreten Westinghouse’ın buzdolapları dünya çapında bir üne sahiptir.

Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi Beyaz eşya alınırken çok araştırmak gerekir. Elektrik tasarrufu yapan, iç hacmi geniş, dondurma ve soğutma özelliği ideal olan buzdolapları tercih sebebidir. Yüksek meblağlar ödenerek alınan beyaz eşyaların uzun ömürlü olması istenmektedir.

Westinghouse Klima Servisi

Ne kadar kaliteli ürün olursa olsun sonradan yapılmış olan her ürün belli bir zaman sonrasında cihazın üretiminde kullanılan malzemelerin yıpranmasından dolayı sıkıntı yaşamaktadır. Westinghouse servisi tamirden sonra uzun süre problem çıkarmaması için markanın orijinal yedek parçalarını kullanarak bakım ve onarım yapmaktadır.

Westinghouse Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Seçerken Bulunması Gereken Özellikler

Westinghouse Buzdolabı Servisi Beyaz eşya alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Alım sırasında satıcıdan özellikleri olup olmadığına dair bilgi almak uygun olacaktır. Westinghouse servisi buzdolabı seçerken aranması gereken özellikleri şöyle sıralamaktadır:

  • Westinghouse Buzdolabı Akıllı no-fost özelliği bulunmalıdır.
  • LCD kumadan paneli kullanımı kolaylaştırmaktadır.
  • Özel soğuk göz bulunması hızlı soğutma ve hassas sıcaklık ayarlarını tek elden yapmak için hoş olacaktır.
  • Donmuş gıdaları lezzet kaybı olmadan hijyenik koşullarda çözülme sağlamak için hızlı çözülme özelliği bulunmalıdır.
  • Yiyeceğin türüne göre özel sıcaklık seçimi yapılabilen cihazlar kullanışlı olmaktadır.
  • Güzel tatlar için akıllı filtre özelliği bulunmalı.
  • Yiyecek ve dondurucu sıcaklığın kontrol edilebileceği elektronik sıcaklık sensörleri yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlamaktadır.

Buzdolaplarında Yaşanan Sıkıntılar

Westinghouse Buzdolabı Servisi Buzdolaplarında, soğutucu kısmın yiyecekleri soğutmayıp erken bozulması en çok rastlanan sıkıntılardır. Bunun yanında soğutucu kısmın fazla soğutup yiyecekleri dondurması ve dondurucu kısmın dondurmaması yaşanılan sıkıntılar arasında bulunmaktadır.

Westinghouse Müşteri Hizmetleri

Westinghouse Servisi Eski teknolojilerle üretilen buzdolaplarında yazlık ve kışlık sıcaklık ayarı yapılmaktaydı. Fakat yeni teknolojilerde yaz için ayrı kış için ayrı ayar yapmaya gerek kalmadı. Soğutucu bölmesinin sıcaklığı 2 ile 8 arasında olması doğrudur fakat tavsiye edilen 4 derecede durmasıdır.

Westinghouse Çağrı Merkezi

Dondurucu bölmesinin sıcaklık ayarı -16 ile -26 arası olması gerekir. En ideali -18 olup dondurucuda fazla gıda varsa -20’ye yükseltilebilir. Ayarlar yapıldığı halde sıkıntılar yaşanıyor ise Westinghouse servisi çağrılmalıdır. Hafta sonları da çalışan servisimiz en güvenli hizmeti sunmaktadır.

Benzer Başlıklar ve Kaynaklar

Klima Resetleme (Yeniden Başlatma) Klima Ünitesi Nasıl Sıfırlanır ? Klima Resetleme (Yeniden Başlatma) Klima sistemleri, sıcak havalarda ev ortamınızı rahat ve serin tutmak için çalışı...
LG Kurutma Makinesi Arızaları Çözümleri LG Kurutma Makinesi Arızaları LG Kurutma Makinesi Arızaları Çözümleri LG DLEX5101W kurutucuda sorun giderme SORUN OLASI NEDENLER ÇÖZÜMLER...
Çamaşır Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır Çamaşır Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır En yeni çamaşır makinelerinde, bir hata kodu veya arızası oluştuğunda yıkayıcıyı yeniden başlatmanızı sağlaya...
Çamaşır makinesi tahliye hortumu nasıl değiştirili... Çamaşır makinesi tahliye hortumu değiştirme Çamaşır makinesi tahliye hortumu nasıl değiştirilir ? Drenaj hortumunun çamaşır makinesinde değiştirilmes...
Elektrik Süpürgesi Kullanım Esnasında Kapanıyor ?... Elektrik Süpürgesi Kullanım Esnasında Kapanıyor ? Hasarlı bir vakum hortumu, tıkanmış motor hava filtresi veya kızgın emme motoru, elektrikli süpü...

İlginizi Çekebilir

Marin Buzbolabı Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis

Marin Buzdolabı Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis

Marin Buzdolabı Derin Dondurucu Bakım Arıza Montaj Servis faaliyet gösteren bir aile işletmesiyiz. yat teknik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi