Anasayfa / Beyaz Eşya / Westinghouse Servisi 444 1 840
Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi 444 1 840

Westinghouse Servisi Buzdolabı eşyalar arasında ne temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. En fazla kullanılan temel ihtiyaçlardan olduğundan dolayı kullanıldıkça yıpranmaktadır. Yıprandıkça çeşitli bozulmalar olmaktadır. Beyaz eşya üreten Westinghouse’ buz dolapları dünya çapında bir üne sahiptir.

Westinghouse Servis

Tüm Hizmetlerimiz Bağımsız Özeldir.

Westinghouse Servisi Beyaz eşya alınırken çok araştırmak gerekir. Elektrik tasarrufu yapan, iç hacmi geniş, dondurma ve soğutma özelliği ideal olan buzdolapları tercih sebebidir. Yüksek meblağlar ödenerek alınan beyaz eşyaların uzun ömürlü olması istenmektedir.

Westinghouse Klima Servisi

Ne kadar kaliteli ürün olursa olsun sonradan yapılmış olan her ürün belli bir zaman sonrasında cihazın üretiminde kullanılan malzemelerin yıpranmasından dolayı sıkıntı yaşamaktadır. Westinghouse servis tamirden sonra uzun süre problem çıkarmaması için markanın orijinal yedek parçalarını kullanarak bakım ve onarım yapmaktadır.

Westinghouse Beyaz Eşya Servisi

İstanbulKocaeliBursaAntalya

Buzdolabı Seçerken Bulunması Gereken Özellikler

Westinghouse Buzdolabı Servis Beyaz eşya alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Alım sırasında satıcıdan özellikleri olup olmadığına dair bilgi almak uygun olacaktır. Westinghouse Servis buzdolabı seçerken aranması gereken özellikleri şöyle sıralamaktadır:

  • Westinghouse Buzdolabı Akıllı no-fost özelliği bulunmalıdır.
  • LCD kumadan paneli kullanımı kolaylaştırmaktadır.
  • Özel soğuk göz bulunması hızlı soğutma ve hassas sıcaklık ayarlarını tek elden yapmak için hoş olacaktır.
  • Donmuş gıdaları lezzet kaybı olmadan hijyenik koşullarda çözülme sağlamak için hızlı çözülme özelliği bulunmalıdır.
  • Yiyeceğin türüne göre özel sıcaklık seçimi yapılabilen cihazlar kullanışlı olmaktadır.
  • Güzel tatlar için akıllı filtre özelliği bulunmalı.
  • Yiyecek ve dondurucu sıcaklığın kontrol edilebileceği elektronik sıcaklık sensörleri yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlamaktadır.

Buzdolabında Yaşanan Arızalar

Westinghouse Buzdolabı Servisi Buz dolaplarında, soğutucu kısmın yiyecekleri soğutmayı erken bozulması en çok rastlanan sıkıntılardır. Bunun yanında soğutucu kısmın fazla soğutup yiyecekleri dondurması ve dondurucu kısmın dondurmaması yaşanılan sıkıntılar arasında bulunmaktadır.

Westinghouse Müşteri Hizmetleri

Westinghouse Servisi Eski teknolojilerle üretilen buzdolaplarında yazlık ve kışlık sıcaklık ayarı yapılmaktaydı. Fakat yeni teknolojilerde yaz için ayrı kış için ayrı ayar yapmaya gerek kalmadı. Soğutucu bölmesinin sıcaklığı 2 ile 8 arasında olması doğrudur fakat tavsiye edilen 4 derecede durmasıdır.

Westinghouse Çağrı Merkezi

Dondurucu bölmesinin sıcaklık ayarı -16 ile -26 arası olması gerekir. En ideali -18 olup dondurucuda fazla gıda varsa -20’ye yükseltilebilir. Ayarlar yapıldığı halde sıkıntılar yaşanıyor ise Westinghouse Servis çağrılmalıdır. Hafta sonları da çalışan servisimiz müşteri temsilcilerimiz en güvenli hizmeti sunmaktadır.

Westinghouse Bakım Onarım Hizmeti

Westinghouse Buzdolabı, Westinghouse Çamaşır Makinesi, Westinghouse Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Westinghouse Bulaşık Makinesi, Westinghouse Kurutma Makinesi, Westinghouse Derin Dondurucu, Westinghouse Fırın, Westinghouse Mikrodalga, Westinghousea Fırın, Westinghouse Set Üstü Ocak, Westinghouse Ankastre Ürünler, Westinghouse Aspiratör, Westinghouse Su Arıtma Cihazı, Westinghouse Su Sebili, Westinghouse Klima, Westinghouse Kombi, Westinghouse Şofben, Westinghouse Termosifon, Westinghouse Elektrikli Süpürge, Westinghouse Buharlı Ütü, Westinghouse Kahve Makinesi, Westinghouse Çay Makinesi, Westinghouse Blender, Westinghouse Mutfak Robotu, Westinghouse Tost Makinesi, Westinghouse Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

 

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir yorum

  1. Nihat IRKÖRÜCÜ

    Derin dondurucu nasıl buzdolabı halinde kullanılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !