Anasayfa / Beyaz Eşya / Whirlpool Servisi 444 1 840
Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi 444 1 840

Whirlpool Servisi Yüz yıldan fazla bir süredir Whirlpool markası, ailelerin ihtiyaç duydukları bakımı nasıl sağladıkları ve aldıkları bakımları geliştirmeye odaklanan ev aletleri tasarlıyor, ev işlerinize ihtiyaç duydukları tüm özen ve dikkati vermek için yapılmış cihazlar. bakım ve onarım konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar. Firmamız ihtiyaçlarınıza kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemekteler.

Whirlpool Servisi

Özel Servis

Kıyafetlerinizden lekeler çıkarmadan ve tatil yemekleri pişirmekten en sevdiğiniz çini bulaşık makinesine kadar Whirlpool aletleri, gününüzü doğru yönde ilerletmenize yardımcı olmak için var. Whirlpool, ileri teknolojiyi basitlikle birleştirerek evinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak yenilikçi özelliklere sahip cihazlar sunar.

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

Bununla birlikte, güvenilir cihazlar bile bakım veya ara sıra onarım gerektirir. Whirlpool cihazınızın onarım gerektirmesi durumunda, ülkenin önde gelen cihaz onarım servisi olan  güvenebilirsiniz.

Whirlpool Ev Aletleri Servisi

Yıkayıcı, kurutucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, menzil veya fırınınız olsun, Whirlpool cihazlarınızı onarmak ve bakımını yapmak için evinize nitelikli onarım teknisyenleri gönderecektir. Mutfağınızın ve çamaşırlarınızın bakımını günlük ve kullanıma hazır tutmanın önemini biliyoruz.

Uzmanlarımız sorunu teşhis edecek ve sorunu dikkatlice açıklayacaktır. Cihaz onarıldıktan sonra, cihaz onarımının 90 günlük memnuniyet garantisi kapsamında olduğunu bilerek emin olabilirsiniz .

Bu ne anlama geliyor? Bu, Ev Hizmetleri’nde, işimizin ve kullandığımız parçaların arkasındayız demektir ve onarım işini yapmak için uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Whirlpool cihazınız orijinal onarımla ilgili nedenlerden dolayı arızalanırsa, malzeme, işçilik kusurları nedeniyle arızalanan parçaları değiştiririz ve ücretsiz olarak ek işçilik yaparız.

Sizin için en uygun olan süre için ile randevunuzu alın! Kurutucu tamiri , çamaşır makinesi tamiri , buzdolabı tamiri , bulaşık makinesi tamiri , fırın tamiri , gaz ocağı tamiri , gaz merdiveni tamiri ve elektrikli tel tamiri seçebilirsiniz .

Güven, Ev Hizmetleri için hızlı, güvenilir hizmet ve memnuniyet garantisi !

Whirlpool Cihaz Onarımları

 • Whirlpool kurutma makinesi tamiri
 • Whirlpool buzdolabı tamiri
 • Whirlpool bulaşık makinesi tamiri
 • Whirlpool çamaşır makinesi onarımı
 • Whirlpool fırın tamiri
 • Whirlpool mikrodalga onarımı

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Zanussi Servisi

İstanbul Zanussi Servisi 444 1 840

İstanbul Zanussi Servisi Cihaz Hizmetleri, bu sorunların nasıl düzeltileceğini anlar. Çalışmayan Kurutucular sadece rahatsız edici …

soru sor

Bir yorum

 1. alim çayır

  whirlpool ADP4675 modeli bulaşık makinesi için alt ve üst fıkiyeler lazım. bulamıyorum

  başka hangi modrl uyumsağlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !