Ev / Elektronik / YouTube videoları nasıl indirilir ve çevrimdışı izlenir ?
YouTube videoları nasıl indirilir ve çevrimdışı izlenir

YouTube videoları nasıl indirilir ve çevrimdışı izlenir ?

YouTube videoları nasıl indirilir ve çevrimdışı izlenir Hepimiz YouTube’da video izlemeyi seviyoruz, ancak bazen favori içeriğimizi çevrimdışı olarak izlemek veya daha sonra da saklamak istiyoruz. YouTube normalde buna izin vermez, ancak her zaman bir yolu vardır. Bu makalede, YouTube’dan bilgisayar PC’nize nasıl video indireceğinizi göstereceğiz.

 Youtube Video İndirme

Genel olarak konuşursak, Google, YouTube videolarını indirmenizi istemiyor, çünkü (ve YouTubers), çevrimiçi videoları görüntülediğinizde gösterilen reklamlardan para kazanıyor. Google’ın YouTube hizmet şartları şöyle açıklanmıştır: ” YouTube’da, o İçerik için Hizmet’te görüntülenen bir” indirme “veya benzeri bir bağlantı görmeden hiçbir İçerik indiremezsiniz .”

Kendinizi uyarılmış olarak düşünün. Akılda, teknolojiye gelince, istediğini elde etmenin bir yolu her zaman vardır. Yargılamadan, YouTube’dan nasıl video indirileceği açıklanmaktadır.

PC Bilgisayara İndirme

ClipGrab Kullanımı

YouTube videolarını (ve diğer sitelerden gelen videoları) bilgisayarınıza depolamak veya dönüştürmek için indirmek için kullanabileceğiniz birkaç farklı program vardır. Bununla birlikte, orada birçok tehlikeli program olduğu için dikkatli olun. Çalıştığımız güvenilir bir hizmet ClipGrab adlı küçük bir program. Ücretsiz bir YouTube video indiricisi ve dönüştürücüsü ve çok az yer kaplıyor. Aynı zamanda Vimeo ve DailyMotion gibi diğer video barındırma sitelerinde çalışır.

ClipGrab ile YouTube videolarını indirme:

  1. İndir ClipGrab programını PC’nize.
  2. .Exe dosyasını başlatın ve Kurulum Sihirbazı talimatlarını izleyin.
  3. Kurulduktan sonra programı açın ve YouTube arama terimlerinizi yazmanız yeterlidir. ” Akıllı telefonunuzdaki pil ömrünü nasıl koruyacağınız ” videosunu örnek olarak kullandım. Veya, istediğiniz videonun URL’sine zaten sahipseniz, sadece ” İndirilenler ” sekmesini tıklayın ve URL’yi girin.
  4. Videoyu kaydetmek istediğiniz formattan indirme kalitesine kadar istediğiniz indirme seçeneklerini seçin.
  5. ” Bu klibi al ” düğmesini tıklayın
  6. Bir indirme konumu seçin ve videoyu adlandırın. ClipGrab videoyu indirecek ve dönüştürecektir. Bu kadar!
AndroidPIT ClipGrab Seçenekleri
Videonuzu seçtikten sonra indirme seçeneklerinizi belirleyin ve ” Bu klibi al! ” Düğmesini tıklayın. / © AndroidPIT / ClipGrab

4K Video Downloader’ı Kullanma

4K Video Downloader (ve tamamlayıcı uygulama 4K YouTube to MP3), hiçbir kötü amaçlı yazılım tuzağı olmadan iyi çalışan bir programdır. Kalayda söylediklerini yapıyor: 4K’ya kadar video çekebiliyor ve birçok formata indirebiliyor – altyazıları ve tüm çalma listelerini, hatta belirli bir kanaldaki tüm videoları bile kapacak. 

Yüklendikten sonra, YouTube’dan veya diğer sitelerden video indirmek için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz:

  1. Video bağlantısını tarayıcıdan kopyalayın.
  2. 4K Video Downloader uygulamasında ‘URL Yapıştır’ düğmesine basın.
  3. İndirme penceresinde bir kalite türü seçin ve ‘İndir’ düğmesine basın.
  4. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, indirilen videoyu oynatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Mikrodalga kabartma tozu ile nasıl temizlenir

Mikrodalga kabartma tozu ile nasıl temizlenir ?

Mikrodalga kabartma tozu ile temizleme Mikrodalga kabartma tozu ile nasıl temizlenir? Mikrodalga fırınını temizlemenin kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi