Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Servisi.com.tr Hakkında Bilgi Misyon Vizyon Ve Firma Bilgileri Evinize veya işinize geldiğinde, teknik uzmanları bunu tek başınıza yapmak zorunda olmadığınızı bilmenizi ister. teknik servis Hizmetlerimiz eviniz işiniz, Servisi.com.tr cihaz arıza bakımından montajına kadar çözümler sunar. Evinizin keyfini çıkarmanız için uzmanlarımıza güvenebilirsiniz, böylece evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Biz Kimiz
Servisi.com.tr Hakkında Bilgi Misyon Vizyon Ve Firma Bilgileri

Nesiller boyunca insanlar, cihaz alımları, servis, koruma ve parçaları için bize güvenmişlerdir. Servisi.com.tr Her yıl yarım milyondan fazla onarım ve ülke çapında çalışan binlerce profesyonel teknisyen ile, ülkede kalite güvence ve işçilik sağlayan bir numaralı cihaz onarım servisidir.

Cihazınızı düzeltmek için doğru parçalara sahip olduğumuzdan emin olmak için, evinize ulaşmadan önce sorunları teşhis etmek için teknolojiyi kullanıyoruz. Servisi.com.tr Cihazınızı satın aldığınız veya almasanız da, yardımcı olabilir. çoğu ana marka ve model için onarım ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Servisi.com.tr 20 yılı aşkın süredir kullandığımız cihazları daha konforlu ve kullanışlı hale getirmektedir. uzmanlarımız işin tüm aşamalarını denetleyen ve memnuniyetinizi garanti eden bir proje koordinatörü sağlıyoruz.

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için Kalite ve uzman Yönetim sisteminin şartlarına uymayı,
  • Yasal ve mevzuat şartlara uygun çalışarak, toplum sağlığının korunmasını, kaliteli, güvenli, profesyonel ve sistemlerin sürekli iyileştirilmesini sağlamayı,
  • Müşteri memnuniyeti odaklılığı, etkin bir iletişim ile organizasyonun bütününe yaymayı,
  • Uygun kalitede ürünler üretmek için planlanan eğitim programlarıyla çalışanlarımızın yeterlilik seviyelerini sürekli arttırmayı,
  • Çalışan ve müşterileriyle sürekli iletişim içinde olarak sektöründe aranan bir firma olmayı,
  • Müşterilerimizin şikâyetlerini, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde yasal şartlara uygun olarak çözüme kavuşturmayı,
  • Gelen tüm şikâyetleri sistemimizi iyileştirmek için kullanmayı,
  • Şikâyetlerin çözümü için müşterilerimize mali yükümlülük getirmemeyi,
  • Şikâyet Yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek için gerekli kaynak ve eğitim ihtiyaçlarını sağlamayı, Taahhüt Ederiz.
soru sor

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Servisi Ara (0850) 333 1 687