Hakkımızda

Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Servisi.com.tr, verimli ve işlevsel bir ev ihtiyacını karşılama konusunda tutkulu bir cihaz onarım şirketidir. Cihazlarınız düzgün çalışmıyorsa; Evinizin etkinliğini engelleyebilir. Bu nedenle Ev Aletleri Servisi, cihaz bakımının yanı sıra çoğu büyük cihazın servis ve onarımında da uzmanlaşmıştır. Sizinle ortak olmak ve evinizin sorunsuz bir şekilde yönetilmesine yardımcı olmak için buradayız.

Servisi.com.tr Hakkında

Hizmetlerimizin kapsamının ötesinde, her işte elimizden geleni yapacağımıza güvenebilirsiniz. İster buzdolabı tamiri ister kurutucu tamiri için bizi arayın, kendinizi memnuniyetinize adamış bir teknisyen bulacaksınız. Tüm onarımları, sorunlarınızı çözmemize yardımcı olacak ayrıntılara ve hassasiyete dikkat ederek gerçekleştiriyoruz.

Bizi cihaz onarımlarında ilk tercihiniz yapmak için iyi bir neden arıyorsanız size üç tane verebiliriz. Ekibimize güvenmelisiniz çünkü:

  • Hızlı çalışıyoruz, böylece cihazlarınız olmadan uzun süre kalmanıza gerek kalmıyor.
  • Mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz ve işimizi onurlandırıyoruz.
  • Yaklaşık 38 yıldır sektördeyiz.

Üstlendiğimiz tüm onarım ve servis işleri en yüksek standartlarda tamamlanacaktır. Yıllar geçtikçe üstün kaliteli ev aletleri onarımları ve mükemmel müşteri hizmetleri sağlama konusunda iyi bir itibar kazandık. servisi.com.tr olarak amacımız, cihazlarınızın daha uzun süre çalışmasına yardımcı olacak hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktır. Gereksinimlerinizi görüşmek veya ücretsiz, yükümlülük içermeyen bir fiyat teklifi almak için bugün bizimle iletişime geçin .

Servis Çağrı Merkezi