Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Evinize veya işinize geldiğinde, teknik uzmanları bunu tek başınıza yapmak zorunda olmadığınızı bilmenizi ister. teknik servis Hizmetlerimiz eviniz işiniz, Servisi.com.tr cihaz arıza bakımından montajına kadar çözümler sunar. Evinizin keyfini çıkarmanız için uzmanlarımıza güvenebilirsiniz, böylece evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Hakkımızda

Nesiller boyunca insanlar, cihaz alımları, servis, koruma ve parçaları için bize güvenmişlerdir. Servisi.com.tr Her yıl yarım milyondan fazla onarım ve ülke çapında çalışan binlerce profesyonel teknisyen ile, ülkede kalite güvence ve işçilik sağlayan bir numaralı cihaz onarım servisidir.

Cihazınızı düzeltmek için doğru parçalara sahip olduğumuzdan emin olmak için, evinize ulaşmadan önce sorunları teşhis etmek için teknolojiyi kullanıyoruz. Servisi.com.tr Cihazınızı satın aldığınız veya almasanız da, yardımcı olabilir. çoğu ana marka ve model için onarım ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Servisi.com.tr 20 yılı aşkın süredir kullandığımız cihazları daha konforlu ve kullanışlı hale getirmektedir. uzmanlarımız işin tüm aşamalarını denetleyen ve memnuniyetinizi garanti eden bir proje koordinatörü sağlıyoruz.

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi