Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Servisi.com.tr tüm beyaz eşya, kombi, klima ve ev aletleri konularında sizlere teknik destek ve teknik bilgi konusunda hizmet vermektedir. Yalnızca o konularda sınırlı kalmayıp günümüz teknolojileri ile ilgili haberler, sorunlar ve çözümleri hakkında da bilgiler vermektedir.

Servisi.com.tr Kimdir?

Servisi.com.tr , hemen hemen tüm evlerde ve iş yerlerin de kullanılmakta olan beyaz eşya klima ve kombiler beklenmedik anlarda arızalanabilir sizleri yarı yolda bırakabilirler. Cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız her türlü aksaklıklarda sorunlarda teknik servisimizi arayabilir en büyük desteği görebilirsiniz.

 

Günümüz hızla gelişmesinde yaygınlaşan cihaz fazlalıklarına ayak uyduran ve bu yeni elektronik cihazlarının arızalarının tümüne müdahin olan servisimiz. Tüm cihaz bakım onarım tamirlerinde işin ehli kadrosu ile çalışmakta sorunlarınızı çözümlere kavuşturmaktadır.

7/24 hizmet faaliyetinde olan güler yüzlü çağrı merkez operatörlerimiz sizleri aradığınız andan itibaren memnun etmeye çalışır aklınıza takılan tüm sorularda tatmin edici cevaplarını sizlere sunarak içinizi ferahlatırlar. Bizlere ulaştığınız andan itibaren memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ile sorunlarınıza en kısa sürede çözümler sunuyor sizlere alışkın olduğunuz konfora kavuşturuyoruzdur. Kullanmakta olduğunuz tüm beyaz eşyalarınızda klima ve kombileriniz de aksaklıklar meydana gelebilir bunlar çok olağan durumlardır.

Hizmetlerimiz Hakkında

Servisi.com.tr , tüm bölge genelinde 7/24 hizmet sağlamakta olan teknik servisimiz tam donanımlı servis araçları ve uzman teknisyen gurubu ile hizmet sağlamakta biran olsun tüketicilerini yalnız bırakmamaktadır. Teknik servisimiz ayrıca garantisi dolmuş olan tüm cihazlarınıza da bir yıl süre garantisi sağlayarak bakım onarımlarını yapmaktadır.

Servis Çağrı Merkezi