Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F26
Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F26

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F26

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F26 Ariston buzdolabının hatasının anlamını öğrenmek için talimatlara bakma fırsatınız yoksa, makalemizi okuyun. Modern buzdolapları kendi kendine teşhis sistemi ile donatılmıştır. Bir arıza meydana gelirse, arıza kodları görüntülenir.

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata/Arıza Kodu F26

İtalyan Hotpoint Ariston şirketinin buzdolapları güvenilir ve kalitelidir, ancak tüm elektrikli ev aletleri gibi zamanla arızalanırlar. Arızalar hem harici faktörlerle (yanlış çalışma, güç kaynağı ağındaki voltaj düşüşleri) hem de bileşenlerin ve parçaların banal aşınması ile ilişkilendirilebilir. Hotpoint Ariston buzdolabındaki bir arıza, elektronik ekranda bir kod veya model ucuzsa yanıp sönen bir gösterge ile gösterilecektir. Ayrıca, cihazın arızalanması – kalıcı kapanma, önemli donma veya tersi – kameraların içinde soğuk olmaması nedeniyle bir arıza bildirilir.

F26Damla sistemli buzdolabında Hatalı Arızalı NTC. Servis merkezi temsilcilerinin yardımı gerekecektir.

Ariston buzdolapları iki oda için bir kompresör olan elektromekanik kontrole sahiptir. Ekipmanın kalitesi ve işlevselliği Indesit modellerinden daha yüksektir. Karakteristik arızalar şunları içerir: vuruntu ve titreşim ile karakteristik olmayan kompresör gürültüsü; odacıklarda yoğun buz donması; motor çalıyor, ancak kapasitör soğuk; kompresör çalışmıyor, yüksek bir tıklama ile açılır ve kapanır.

Tüm bu işaretler bir kompresör arızasını gösterir, ancak diğer arızalara da eşlik edebilirler. Teşhis kesin nedeni belirlemenize yardımcı olacaktır. Ancak, tüm bu problemler buzdolabının durdurulmasını ve buzunun çözülmesini ve ustayı çağırmasını gerektirir. Odalardaki sıcaklığın korunması tüm cihazların ana görevidir. Herhangi bir sapma parametrenin geri yüklenmesini gerektirir. Bu nedenle, kompresör aşınma için durmadan çalışır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !