Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları
Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları Daewoo Electronics bulaşık makinesi hata kodları: nedenleri, onarımı Daewoo bulaşık makinelerinin arızalı parçalarının değiştirilmesi gerektiğinde, ustalarımız orijinal Daewoo parçalarını tercih eder. Müşterinin talebi üzerine, ürünleri için garanti sağlayan diğer üreticilerin benzer bileşenlerini kurmak mümkündür.

Daewoo Bulaşık Makinesi Arıza/Hata Kodları

Sonuç olarak, size piyasada olduğundan% 10-20 daha ucuz yedek parça sunabiliriz. Gerçekleştirilen tüm onarım çalışmaları için, garanti kartında garanti süresi belirtilerek bir garanti verilmektedir.

Hata koduArızaOlası nedenler
E1Kapı açıkMakine çalışırken kapı açıktır.
E2Su alımıSu alımında bir sorun var.
E3BoşaltmaTahliye sistemiyle ilgili bir sorun var.
E4Sıcaklık sensörüSıcaklık sensöründe bir sorun var.
E5Su/ KaçakSu/ Kaçak
E6KaçakKaçak
E7Bir ısıtma elemanı.Su ısıtma sisteminde bir sorun var.

Daewoo bulaşık makinesinin tamiri için ustayı aramak için lütfen web sitesinde listelenen telefonları arayın veya sayfanın sağ tarafındaki geri bildirim formunu kullanın. Operatöre istediğiniz ziyaret süresini, makinenizin markasını ve modelini söyleyin.

Bir arızanın belirtilerini kısaca tanımlamanız önerilir, bu bilgi, ustanın yaklaşan onarım için daha iyi hazırlanmasına ve gerekli tüm yedek parçaları yanına almasına izin verecektir. Müşterilerimizi yarı yolda karşılamak için hatalı bir bulaşık makinesinin atölyemize taşınmasını gerektirmiyoruz.

Ustanın kendisi kararlaştırılan zamanda çağrıya gelir. Makineyi yerine yeniden kurmanız gerekmediğinden, bu size çok fazla zaman ve para kazandırabilir. Onarımdan sonra, tüm çalışma modlarının kapsamlı testleri yapılır ve bir garanti kartı verilir.

DAEWOO Bulaşık Makinesi Onarımı

DAEWOO bulaşık makineniz bozuk olduğu için kirli bulaşıklara bulaşmış bir mutfak lavabosu görmek hoş bir şey değil. Dahası, küçük bir gıda işletmesi yürütüyorsanız, o zaman sizin için heyecan verici olabilir. Arızalı bulaşık makinesi veya başka herhangi bir ev aleti nedeniyle böyle bir durumla karşı karşıyaysanız, telefonunuzu alın ve Cihaz Onarım Uzmanı ile iletişime geçin. Cihazları tamir etmek için yüksek vasıflı işçilerle çalışıyoruz. Yani Toronto’daysanız veya şehir yakınındaysanız, sorunlarınızı çözmek için hafta boyunca hazırız.

Bu İşine Yarar Belki ?

Hoover Fırın Hata Kodları

Hoover Fırın Hata Kodları

Hoover Fırın Hata Kodları Yemek pişirirken, en son olmasını isteyeceğiniz şey fırınınızın kesilmesidir, bu hemen …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !