Klima Servisi (0850) 811 17 39

Bosch Servisi

Klima Servisi yılı aşkın bir süredir biz sadece işi yapmak için söz verdiler gereklidir! Sadece bir ünite onarılmaması veya tamir edilemediğinde değiştirilmelerini tavsiye ederiz. Aileye ait ve işletilen ve birkaç kuşak sonra, müşterilerimize çevresindeki alanlarda güvenilir hizmet sunuyoruz. Şirketimizi yaptığımız her işte dürüstlük ve dürüstlük üzerine kurduk ve hizmet düzeyimizle gösteriyoruz.

Klima Servis

  • Tüm Klima Markalarında Servis
  • 24 Saat Acil Klima Servis
  • Yedek Parçalı Tam Depolanmış Van Araçlar
  • Teknisyenler, Donanımlı Araçlar
  • Uygun Fiyatlandırma
  • Nakit, Visa ve Master Card

Klima Servisi Kalite uzmanları olarak, 50 yılı aşkın deneyime sahip olarak, tüm ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olmak için bize güvenebilirsiniz. Klima Servisi Kaliteli, güvenilir kurulumlar ve hızlı, güler yüzlü, profesyonel hizmet sunma geleneğimize değer veren bir tam hizmet şirketiyiz. 0216 386 90 32 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek, yedekler hakkında ücretsiz bir tahminde bulunabiliriz.

Klima Montajı

Klima Montajı iyi sonuçları vermek için güçlü bir ekip aldığını biliyoruz. klima kurulum hizmetleri ve çevre topluluklar söz konusu olduğunda, ekibimiz işin en iyisi. Yaptığımız işlerde yılların verdiği tecrübe ve gurur, her zaman kurduğumuz ekipmanın her parçasında sergileniyor.

Klima Bakım

Klima Bakımı ekibinin eğitimli ve size ekipman üreticisinin spesifikasyonlarına yüklü olduğunu güvence vermek için onaylanmıştır. Sürekli eğitim, en yeni Klima teknolojisine ayak uydurmanın anahtarıdır. En ekipmanı sunarak, hem enerji hem de para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabiliriz!

Klima Tamircisi

Klima Tamircisi İster konut ister ticari hizmetler arıyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaya hazırdır! Tüm marka ve modellerde servis ve onarımlar sunabilmemiz, gerektiğinde 24 saat acil servis hizmeti verebilmekteyiz.

İstanbul Bursa Kocaeli Antalya illerinde 1999’dan bu yana hizmet veren ekibimiz, tüm ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olmak için ekibimize güvenebilirsiniz. Klima Servisi seçtiğinizde, hızlı, güler yüzlü, profesyonel hizmetler ile birlikte kaliteli ve güvenilir kurulumlar elde edersiniz. Garantili!

Bosch Siemens Profilo Arçelik Beko Altus Vestel Regal Samsung LG General electric Westinghouse Aeg Electrolux Franke Ariston Frigidaire Amana Demirdöküm Daikin Airfel Vaillant Baymak Mitsubishi Mitsubishi Electric York Panasonic Sharp Fuji Electric Goodman Viessmann Ferroli Eca General Fujitsu Trane acson Midea Toshiba Rubenis Cartel  Vrf Vrv Marin Yat Tekne Chiller Merkezi Sistemler Bakım Onarım Ve Montaj Servis Hizmetleri

Isıtma ve soğutma hizmetleri Klima Servisi için ? Kurulum, onarım veya koruyucu bakım gerekip gerekmediği – yeşil kamyonlardaki adamlar yardımcı olabilir! tahmininizi planlamak için bugün bize ulaşın !

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şimdi Servisi Ara