LG Bulaşık Makinesi Hata Kodu P1

LG bulaşık makinesi hata kodu P1

LG Bulaşık Makinesi Hata Kodu P1 LG Bulaşık Makinesi Hata Kodu Alıyor mu? Daha yeni bir LG bulaşık makineniz varsa, arıza hata kodlarının dijital ekranda görüntülendiğini görebilirsiniz . Bir hata kodu, bilgisayar tanılama sisteminin bir sorun olduğunu söyler. Özel hata kodu, bulaşık makinenizde neyin yanlış olduğunu söyleyecektir.

LG Bulaşık Makinesi P1 Hata Kodu

Bu, aracınızın ekran panelinde size potansiyel bir sorun olduğunu belirten bir ışık gösterdiği gibi çalışır. LG bulaşık makinenizdeki bir hata kodu, kodu tanımlayabiliyorsanız sorunu kendiniz nasıl çözeceğiniz konusunda size yardımcı olabilir. Genellikle bir şeyi sıfırlamanın basit bir görevidir, ancak bazen hata kodu size belirli bir parçanın kötü, tıkanmış veya muhtemelen sıkışmış olduğunu söyler. LG bulaşık makinenizin gösterebileceği tüm farklı hata kodları için aşağıya bakın

LG Bulaşık Makinesi P1 Hatası

LG bulaşık makinesi hata kodu p1 Bazı LG bulaşık makinelerinde P1 veya P2 “hata kodu” (P3 ve P4 ile birlikte) görüntülenebilir. Aslında, bunlar LG bulaşık makinesi hata kodları değil. Hızlı yerleşik bulaşık yıkama çevrimleridir. LG bulaşık makinesinin kontrol paneli sembolleriyle eşleşir, yani: hızlı bir döngü, hassas bir döngü vb.

LG bulaşık makinesi arıza kodu P1 nasıl kaldırılır

Çok kirli mutfak eşyaları için tasarlanmıştır. Kural olarak, bunlar tavalar, nadiren çömlekler ve elle yağlanması çok yağlı ve zor olan diğer kaplardır. Bu tür tabakları bardak ve bardaklarla birlikte yerleştirirseniz, normal yıkama döngüsü bazen tavayı ve diğer eşyaları temizlemeyecektir. Genellikle en evrensel varsayılan döngüdür.

P2 kodu. Prensip olarak, yukarıdaki döngüye benzer, ancak biraz daha hassastır. Tencere ve diğer hafif kirli maddeler de buraya girebilir. Bu döngüden sonra yağlı (yanmış) bir tava veya tencere tamamen temizlenmez.

P3 kodu. Bu cam eşyalar için bir döngüdür. LG bulaşık makinesi cam kaplarınızı güvenli ve zarif bir şekilde yıkayacak ve parlak tutacaktır.

P4 modu. Gece bulaşık yıkama döngüsünün hızlı seçimi budur. Bulaşıklarınız sessizce yıkanır ve gece boyu kurutulur.

LG bulaşık makinesi P1 hata kodu hakkında daha fazla bilgi için cihazınıza bakın.

  • P1: El ile temizlenemeyen, ağır kirli tencere ve tavaların temizlenmesi için tasarlanan kap ve tencere modu.
  • P2: Aşırı kirli ve yağlanmış bulaşık ve güveçlerin temizliği için tasarlanan Güveç modu.
  • P3: Zücaciye modu, kırılgan cam eşya yıkamak için güvenli bir yöntem kullanır.
  • P4: Gece bulaşıkların sessiz ve sürekli yıkanması için tasarlanan Gece bakımı modu ve sabaha kadar işi bitiyor.

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Servisi Ara (0850) 811 24 22