Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları
Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz hale gelir. Yeni bir model için paniğe kapılıp para harcamaya gerek yoktur, çünkü genellikle arıza ortadan kaldırılabilir. Sorun, yeni başlayan bir meslekten olmayan kişinin olası hasarın doğası hakkında zayıf bir fikre sahip olmasıdır.

Profilo Kurutma Makinesi Hata/Arıza Kodu

Profilo Kurutma Makinesi Hata/Arıza Kodları kurutucu sahipleri genellikle makine ekranında bir hata kodunun göründüğünü görebilir. Satış makinesi, sistemde ortaya çıkan ve normal çalışması için ortadan kaldırılması gereken bir sorun hakkında sahibini bilgilendirir. Profilo tekniğinin sahibi için en önemli şey, hata kodlarının nasıl doğru okunacağını öğrenmektir. Tabii ki, kullanım talimatlarında açıklanabilirler, ancak bu belge her zaman elinizin altında değildir.

  • Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodu F06 Bu hata, makinenin ısıtma sisteminde bir sorun olduğunu gösterir. Olası bir çözüm, arızanın nedenini belirlemek için teşhis yapmak, ısıtma sistemi elemanlarının onarımı veya tamamen değiştirilmesidir.
  • Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodu F08 Bu hata, ekipman sahibine kurutucu sensörlerinden birinin arızalı olduğunu bildirir. Hatayı ortadan kaldırmak için hatalı sensörü değiştirmeniz gerekecektir.
  • Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodu F09 Hata, makinenin kurutmayı durdurduğunu gösterir. Servis merkezi uzmanları, arızanın nedenine bağlı olarak saç kurutma makinesinin veya röle kartının hatalı kontrolünü onaracaktır. Gerekirse, ustalar röle kartını veya yanmış spirali değiştirir.
  • Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodu F10 Program çöktü. Hatayı ortadan kaldırmak için uzmanın hafızanın içeriğinin üzerine yazması gerekecektir.
  • Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodu F11,F12,F13 Kurutucunun elektroniğinde bir arıza meydana geldiğini işaret edin. Ekranda F11 hatası vurgulandığında, güç ünitesini onarmak veya tamamen değiştirmek gerekecektir. F 12 kodu görüntülendiğinde, cihazın kurutulması gerekir ve F13, cihazın saç kurutma makinesini kontrol etmenizi önerir.
  • Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodu F14 Hata, buharlaşma seviyesi anahtarındaki arızalar konusunda uyarır. Teknisyen, arızalı bir anahtarı değiştirebilir veya sistem pompasını onarabilir.

Bu İşine Yarar Belki ?

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları Daewoo Electronics bulaşık makinesi hata kodları: nedenleri, onarımı Daewoo bulaşık …

soru sor

Bir yorum

  1. ÖZGÜN ALTIN

    profılo kurutma makinemim ekranında kurutma işi bitince ekran panelinde end yazan yerde turuncu renkte ve beyaz renkte işaret beliriyor ne anlama gelmektedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Servisi Ara (0850) 333 1 687