Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu CE

Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu CE, çamaşır makinesinin Isıtma sorunu olduğunu gösterir. Bu hata koduna genellikle sıcaklık göstergesindeki hatalı bir sensör neden olur. Çamaşır makinenizi bağladığınız musluktan suyun sıcaklığını kontrol ediniz. Bunu bir termometre ile yapabilirsiniz. Kod, 50 santigrat derece ve üzeri bir su sıcaklığı durumunda görünür. Su sıcaklığı düşükse, sensör veya ısıtıcı muhtemelen arızalıdır ve değiştirilmesi gerekir.

Samsung Çamaşır Makinesi Hata/Arıza Kodu CE

Çamaşır makinesindeki sıcaklık anormal olarak algılandı. Yapılacak en iyi şey, boşaltıp sıfırlamak ve tekrar olup olmadığına bakmaktır. Varsa, termistör veya ısıtma elemanı olabilir.

Anormal su sıcaklığı tespit edildi

Su temini sırasında anormal su sıcaklığı algılanırsa su tahliyesi başlar. 25.20 KHz’den daha yüksek bir frekans algılanırsa, su zorla boşaltılır.

  • Termistör bağlantılarını kontrol edin
  • Termistörü kontrol et

Samsung Çamaşır Makinesi CE Hatası

Su olağandışı bir sıcaklıktaysa, makinenizden derhal boşaltılacaktır. Doldurma borusunun / borularının doğru bağlandığından emin olun. Eğer öyleyse, bu hata büyük olasılıkla termistör veya bağlantılarından kaynaklanmaktadır.

CE – Su Anormal Sıcaklığı

Su olağandışı bir sıcaklıktaysa, makinenizden derhal boşaltılacaktır. Doldurma borusunun / borularının doğru bağlandığından emin olun. Eğer öyleyse, bu hata büyük olasılıkla termistör veya bağlantılarından kaynaklanmaktadır.

Eğer cihazınızı kendiniz tamir etmeye devam etmek istiyorsanız, sizi selamlıyoruz! İlk adım İhtiyacınız olan Samsung çamaşır makinesi yedek parçasını bulun ! Makineniz için doğru yedek parçayı aldığınızdan emin olmak için model numaranızı sitemize yerleştirin.

Onarımınız için daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa , en yaygın çamaşır makinesi düzeltmelerini teşhis etmek için adım adım kılavuzlarla çamaşır makinesi videoları listesine bakın .

Sorunu çözmedi mi?

Tüm hataları kendiniz düzeltemezsiniz. Listelenen ipuçları bir çözüm sunmuyorsa, bir tamirciye ihtiyacınız olacaktır:

  • Garanti haricinde ise Hemen Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  •  garantili süreniz devan ediyor ise Satın alma noktasına veya Samsung’a başvurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi