Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Buzdolabı Hata Kodu E11

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E11

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E11 merkezi Bosch buzdolapları hizmet sağlayıcı büyük bir kalite / fiyat oranı ile uygun fiyatlarla teknik kaliteli, verimli ve zamanında hizmet sunmaktadır.  Uzman bir teknisyen Bosch buzdolabınızın onarımını doğrudan evinizde gerçekleştirecektir.  Teknisyenlerimiz piyasaya sunulan tüm yeni Bosch cihazları hakkında düzenli olarak güncellemekte ve her türlü hatayı onarabilmektedir.

Bosch Buzdolabı E11 Hata Kodu

Ekran kontrol modülü arızalı

Kontrol / Onarım

Ekran kontrol modülünü sıfırlamak için buzdolabının fişini 3 dakika boyunca çıkarın. Elektrik gücünü geri yükledikten sonra E11 kodu dönerse, ekran kontrol modülünü değiştirin.

Nasıl yardım edilir
Olası parçalar
Ekran kontrol modülü

Bosch buzdolabınız E11 hata kodu gösterdiğinde paniğe kapılacak bir şey yoktur, çünkü bu sadece hasar görmüş veya arızalı ekran kontrol modülünün bir göstergesidir. müşteri dostu bir Bosch buzdolabı onarım servis merkezi olan , buzdolabı hata kodu konularında size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Profesyonel Bosch tamir teknisyenlerimiz evinizi ziyaret edecek ve özel buzdolabı sorununuzu gidermede size yardımcı olacaktır. Ayrıca, hizmetlerimiz.

Bosch buzdolabınızın çalışmasını, çağrının alınmasından itibaren 24/48 saatten daha kısa bir sürede yeniden kurarak doğrudan evinize müdahale ediyoruz. Müdahalelerin koordinasyonu, Bosch buzdolabı teknisyenlerimizden birinin mevcudiyetine bağlıdır .

Bosch buzdolabı tamirlerinin çoğunluğu , görüşmeyi takip eden gün içinde çözümlenir ve kapatılır. yaygın varlığı sayesinde size hızlı ve zamanında Bosch buzdolabı servisi sunabiliriz . Buzdolabınızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlamak için onarımlar yalnızca orijinal Bosch yedek parçaları kullanılarak yapılır .

Uygun bakım ve yardımla, cihazlar herhangi bir özel arıza göstermeden uzun sürebilir.  Cihaz onarımı, genellikle yeni bir cihazla değiştirmekten daha uygun bir çözümdür. Küçük onarım işlemleri ile düzgün çalışmaya devam edebilirler. Onarım da yeni bir cihaz satın almaktan daha yeşil bir seçimdir. Aslında , bertaraf edilmesi gereken özel atıkların azaltılmasını sağlar .

İlginizi Çekebilir

Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu 5D

Sayfa İçindekiler Samsung çamaşır makinelerinde 5D hatasının nedenleriEliminasyon ve önlemler Samsung Çamaşır Makinesi Hata Kodu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi