Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Buzdolabı Hata Kodu E20

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E20

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E20 yardım merkezlerinin yetkinliği ve profesyonelliği sayesinde sizi dikkatle takip etmek için her şeyden önce sizi takip etmeyi seven büyük bir ailedir. En yakın servis merkezini, başlığını veya şehrinizin adını bilmek için.  Size en yakın servis merkezini tıklayabilir veya Bosch Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bosch Buzdolabı E20 Hata Kodu

Ana kontrol kartı modülü ile ekran kontrol modülü arasındaki iletişim hatası

Kontrol / Onarım

Bosch Buzdolabının fişini çekin ve ana kontrol paneli modülü ve ekran kontrol modülü için kablo demeti üzerindeki gevşek bağlantıları tekrar bağlayın. Kablo demetini hasarlıysa değiştirin. Ana kontrol paneli modülünü ve ekran kontrol modülünü devre kartlarında yanmış noktalar veya gözle görülür hasarlar açısından kontrol edin. Hasar varsa ana kontrol paneli modülünü veya ekran kontrol modülünü değiştirin.

Olası parçalar
Ana kontrol kartı modülü, Ekran kontrol modülü, Kablo demeti

Bosch buzdolabınız E20 hata kodunu verdiyse, çıldırmayın !! Aslında, bir Bosch buzdolabındaki E20 hata kodu, ana kontrol paneli modülü ile ekran kontrol modülü arasında bir iletişim hatası olduğunu gösterir.  dahil olmak üzere her yerinde duran tamir teknisyenlerini arayarak hataları düzeltmeyi bekliyorum. üst sınıf Bosch buzdolabı onarım servis merkezlerinden biri olarak kabul edildiğinde, her tür Bosch buzdolabı için dürüst ve doğru onarım hizmetleri sunuyoruz – Üst dondurucu buzdolapları, alt dondurucu buzdolapları, Fransız kapı buzdolapları veya yan yana buzdolapları olsun.

Destek bölümlerimizde, Bosch cihazınızın sorun giderme ve bakımı konusunda uzman tavsiyesi veriyoruz: tercih ettiğiniz ayrıntılara göre anlaşılması ve takibi kolaydır. Bosch ev aletleri kategorilerinin bir listesi bulunmaktadır. Bu şekilde, Bosch cihazınıza servis yapmak için doğru manuel indirmeleri, kolay çözümler, bakım ve temizlik ipuçlarını ve diğer birçok hızlı talimatları bulabilirsiniz.

Bu İşine Yarar Belki ?

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata/Arıza Kodu F28

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F28

Ariston Hotpoint Buzdolabı Hata Kodu F28 Modern ev aletleri, performansın operasyonel teşhisine izin veren özel …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi