Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Bosch Buzdolabı Hata Kodu E21

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E21

Bosch Buzdolabı Hata Kodu E21 Bosch’un acil yardımı, malzemelerinizin buzdolabında uzun süre kalmamasını sağlar. Yiyecek tazeliğini koruma ihtiyacı, buzdolaplarını ve dondurucuları sağlıklı bir yaşam tarzının temel bileşenleri haline getirir. Bu nedenle Bosch, yalnızca yetkili tamir hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda buzdolabı ya da dondurucunuzdaki sorunları hızla çözmenize yardımcı olacak bir dizi kendin-yap ipuçlarını ve talimatları sunar.

Bosch Buzdolabı E21 Hata Kodu

Ekran kontrol modülü ile buz ve su sebili kontrol modülü arasındaki iletişim hatası

Kontrol / Onarım

Buzdolabının fişini çekin ve ekran kontrol modülündeki ve kablo demeti ve kontrol ünitesi üzerindeki kablo demetindeki gevşek bağlantıları tekrar bağlayın. Kablo demetini hasarlıysa değiştirin. Ekran kontrol modülünü ve buz ve su sebili kontrol modülünü devre kartlarında yanmış noktalar veya görülebilir hasarlar açısından kontrol edin. Ekran kontrol modülünü veya hasarlıysa buz ve su sebili kontrol modülünü değiştirin.

Nasıl yardım edilir
Daha fazla bilgi geliyor
Olası parçalar
Gösterge kontrol modülü, Buz ve su sebili kontrol modülü, Kablo demeti

Bosch buzdolabında karşılaşabileceğiniz genel hata kodlarından biri E21’dir. Hata kodu E21, ekran kontrol modülü ile su ve buz dağıtıcı kontrol modülü arasında mevcut olan bir iletişim hatasını bildirir. Bu durumda, kesinlikle onarım uzmanlarını aramanız gerekir. Ancak, güvenilir bir buzdolabı onarım hizmeti merkezi bulmak söz konusu olduğunda, tüm nitelikleri karşılayabilir. Güvenilir tamir teknisyenlerimiz, orijinal Bosch yedek parçaları ile zamanında evinize ulaşacak ve hızlı bir şekilde tamir edecektir. Şu an itibariyle ,  ve diğer onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Electrolux bulaşık makinesi hata kodu i51 i59 i5A i5F

Electrolux bulaşık makinesi hata kodu i51 i59 i5A i5F

Sayfa İçindekiler Electrolux bulaşık makinesi hata kodu i51 i59 i5A i5FElectrolux bulaşık makinesinin ayarlarının sıfırlanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi