Ev / Beyaz Eşya Arızaları / Bulaşık Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır
Bulaşık Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır

Bulaşık Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır

Bulaşık Makinesi Resetleme Nasıl Yapılır bulaşık makineleri, su, sıcaklık, zaman sensörleri, sanitize yıkama, tencere türleri için özel döngüler, otomatik başlatma ve gecikme zamanlayıcısı, LCD ekran ve kontrol paneli, sessiz çalışma ve hızlı gibi çok çeşitli seçeneklerle gelir.

Bulaşık Makinesi Resetleme

Durulama veya hassas döngüler ile Bununla birlikte, en sofistike seçeneklerde bile, bazen bulaşık makineleri bakım veya sorun giderme gerektirir. Bu yapıldıktan sonra, bulaşık makinesinin düzgün çalışmasını sağlamak için bulaşık makinesinin zaman zaman sıfırlanması gerekir. Birçok bulaşık makinesinin uygun işlevi geri yüklemek için sıfırlanması gerekir.

Bulaşık Makinesi Sıfırlama

Aşama 1
Bulaşık makinesini kapatın.

Aşama 2
Bulaşık makinesini güç kaynağından ayırın.

Aşama 3
30 dakika bekleyin.

Aşama 4
Gücü yeniden yükleyin ve yeni bir yıkama döngüsü seçin. Yıkamaya başlamak için tuşuna basın veya “Başlat” ı seçin.

Bireysel Markalar

Aşama 1
“Isıtılmış Kurutulmuş” ve ardından “Normal Yıkama” ve ardından “Isıtılmış Kurutma” ve ardından “Normal Yıkama” ve ardından önceki adımlar sorunu çözmüyorsa “İptal Et” düğmesine basmayı deneyin.

Aşama 2
Önceki adımlar sorununuzu çözmezse, bazı Whirlpool bulaşık makinelerini sıfırlamak için “Hi Temp” ve ardından “Isıtılmış Dry” düğmesine basın.

Aşama 3
Önceki adımlar sorununuzu çözmezse sıfırlamak için “Başlat / Devam Et” düğmesine iki kez basın ve bazı bulaşık makinelerinde kapağı sıkıca kapatın.

İlginizi Çekebilir

LG mikrodalga fırın

LG mikrodalga fırın sorunlarını giderme

LG mikrodalga fırın sorunlarını giderme LG LCSP1110ST mikrodalga fırın sorunlarını giderme İçindekiler LG LCSP1110ST mikrodalga …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi