Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Samsung Bulaşık Makinesi Hata Kodu UC

Samsung Bulaşık Makinesi Hata Kodu UC

Samsung Bulaşık Makinesi Hata Kodu UC Hata kodunun kendisi sorun değil. Her ne kadar bulaşık makinesinin çalışmalarını vurgulasa da, Samsung durur, “akıllı” ekipman kendini arıza durumunu ve sahibini çeşitli tehlikelerden (elektrik çarpması, “akıntı” vb.) Şiddetlendirmekten korur. Hata kodu sıfırlanabilir, ancak bundan önce cihazın kullanım kılavuzundaki şifresini çözmek gerekir. Samsung bulaşık makinenizin kullanım kılavuzu bir yerde kaybolursa, aşağıdaki tabloyu kullanın.

Samsung Bulaşık Makinesi Hata Kodu UC

Samsung Bulaşık Hata Kodu UC Yanlış voltaj Voltaj çok düşük veya çok yüksekse, makineleri çalışmayacak – hatayı vurgulayacaktır. Gerilim devam edene kadar bekleyebilir veya bir elektrikçi çağırabilirsiniz.

UC Şebeke voltajı yanlış. Hat voltajı çok düşük veya çok yüksekse, bulaşık makinesi hatayı vurgulayarak çalışmaz. Gerilim devam edene kadar bekleyebilir veya bir elektrikçi çağırın.

UC

Kararsız şebeke voltajı (çok düşük veya yüksek)

Makineye 200 +/- 4 Volt’tan daha düşük veya 30 saniyeden uzun süre 250 +/- 4 Volt’tan daha düşük bir voltaj uygulanır.

UCNormal çalışma için makinenin güç kaynağındaki voltaj uyumsuzluğu gerekliVoltaj çok düşük veya yüksek.Elektrik kaynağının normalleşmesini bekleyerek yıkama programını sıfırlayın.

Sorunu tekrarlamaktan kaçınmak için bir voltaj regülatörü takmanız önerilir.

Bir arıza meydana gelirse  ekranında harflerin ve rakamların bir kombinasyonu olan bir hata kodu görüntüleyecektir. Aşağıdaki tabloyu kullanarak, hatanın nedenini bağımsız olarak öğrenebilirsiniz. Sorunu kendiniz çözmek mümkün olmasa bile, bulaşık makinesinde ne tür bir sistemin veya yedek parçaların onarılması gerektiğini önceden bilmek ve hayal etmek her zaman yararlı olacaktır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !