Ev / Beyaz Eşya Arızaları / Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme
Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme

Samsung Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme Kalibrasyon modu, çamaşırlarınızı daha fazla ağırlık tespitiyle artırabilir. Yıkayıcının, döngüyü çamaşırınızın ağırlığına göre ayarlamasını sağlar. Yıkayıcı modunu yıkayıcınız üzerinde ayarlamaya izin vermek, doğru ağırlığı sağlar. Kalibrasyon’u çalıştırmadan önce küvetin boş olduğundan emin olun.

Samsung çamaşır makinenizi sıfırlamak için, çamaşır makinesini 5 ila 10 dakika güçten çıkarmanız yeterlidir. (Yıkayıcıyı duvar prizinden çekin ya da çamaşır makinesinin kırıcı kutusundaki kırıcıyı çevirin) . 5 ila 10 dakika geçtikten sonra, Samsung yıkayıcınıza güç bağlayın ve hata kodunun temizlenip temizlenmediğini görmek için bir test yıkama yükü çalıştırın. Değilse aşağıya bakın.

Yeni dijital Samsung çamaşır makinesi hata kodları, ekranda 2 basamaklı bir kod olarak görünür, harfler veya sayılar veya her ikisi için de görünebilir. Samsung yıkayıcıda bir kod görüntülendiğinde ve fişten çıkarmayı zaten sıfırladığınızda, yıkayıcıyı düzeltmek için hata kodunu tanımlamanız gerekir.

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme Kalibrasyon modunu çalıştırdığınızda yıkayıcıyı kullanıma hazır hale getirin.

  1. Çamaşır makinesini veya makinedeki herhangi bir içeriği çıkarın ve ardından yıkayıcıyı açmak için POWER düğmesine basın .

  2. Sıcaklık tuşuna basın ve basılı tutun ve Gecikmeli Ucu 3 saniye boyunca aynı anda.

  3. Kalibrasyon Modunu etkinleştirmek için START / PAUSE düğmesine basın . Pulsatör, birkaç dakika boyunca saat yönünde ve saat yönünün tersine dönecektir.

  4. Kalibrasyon Modu bittiğinde, ekranda “0” belirir ve yıkayıcı otomatik olarak kapanır. Yıkayıcı artık kullanıma hazırdır.

İlginizi Çekebilir

LG mikrodalga fırın

LG mikrodalga fırın sorunlarını giderme

LG mikrodalga fırın sorunlarını giderme LG LCSP1110ST mikrodalga fırın sorunlarını giderme İçindekiler LG LCSP1110ST mikrodalga …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi