Anasayfa / Beyaz Eşya Arızaları / Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme
Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme Kalibrasyon modu, çamaşırlarınızı daha fazla ağırlık tespitiyle artırabilir. Yıkayıcının, döngüyü çamaşırınızın ağırlığına göre ayarlamasını sağlar. Yıkayıcı modunu yıkayıcınız üzerinde ayarlamaya izin vermek, doğru ağırlığı sağlar. Kalibrasyon’u çalıştırmadan önce kazanın boş olduğundan emin olun.

Samsung Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Samsung çamaşır makinenizi sıfırlamak için, çamaşır makinesini 5 ila 10 dakika güçten çıkarmanız yeterlidir. (Yıkayıcıyı duvar prizinden çekin ya da çamaşır makinesinin kırıcı kutusundaki kırıcıyı çevirin) . 5 ila 10 dakika geçtikten sonra, Samsung yıkayıcınıza güç bağlayın ve hata kodunun temizlenip temizlenmediğini görmek için bir test yıkama yükü çalıştırın. Değilse aşağıya bakın.

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme

Yeni dijital Samsung çamaşır makinesi hata kodları, ekranda 2 basamaklı bir kod olarak görünür, harfler veya sayılar veya her ikisi için de görünebilir. Samsung yıkayıcıda bir kod görüntülendiğinde ve fişten çıkarmayı zaten sıfırladığınızda, yıkayıcıyı düzeltmek için hata kodunu tanımlamanız gerekir.

Samsung Çamaşır Makinesi Resetleme Kalibrasyon modunu çalıştırdığınızda yıkayıcıyı kullanıma hazır hale getirin.

 1. Çamaşır makinesini veya makinedeki herhangi bir içeriği çıkarın ve ardından yıkayıcıyı açmak için POWER düğmesine basın .

 2. Sıcaklık tuşuna basın ve basılı tutun ve Gecikmeli Ucu 3 saniye boyunca aynı anda.

 3. Kalibrasyon Modunu etkinleştirmek için START / PAUSE düğmesine basın . Pulsatör, birkaç dakika boyunca saat yönünde ve saat yönünün tersine dönecektir.

 4. Kalibrasyon Modu bittiğinde, ekranda “0” belirir ve yıkayıcı otomatik olarak kapanır. Yıkayıcı artık kullanıma hazırdır.

Bu İşine Yarar Belki ?

Buzdolabı Uyarı İşareti Neden Yanar 

Buzdolabı Ünlem İşareti

Buzdolabı Ünlem İşareti Neden Yanar ? Ne Anlama Gelir ? Buzdolabı arızalar için bir uyarı …

soru sor

6 Yorumlar

 1. Sevgi

  Samsungwf0600nce çamaşır makinemin kumanda panosunda sadece pamuklunun ışığı yanıyor diger programlara çevirdigimde bir değişiklik olmuyor yani yünlü hızlı yıkama sık yıkama gibi program’ara geçmiyor lütfen yardıcı olurmusunuz

  • Adept

   Cihaza sıfırlama deneyiniz, Samsung çamaşır makinenizi sıfırlamak için, çamaşır makinesini 5 – 10 dakika elektrikle kesmeniz yeterlidir. sorun devam ederse servisinden destek alınız.

 2. İSMAİL hakkı

  Makine kırmızı ışıkta kilitli kaldı nasıl çözebilirim Samsung 7kg

  • Emniyet anahtarı arızalı değişmesi gerekebilir, SAMSUNG yetkili servis 444 77 11

 3. Murat

  Samsung wf9902lww çamaşır makineme elektrik gelmiyor neden olabilir kendin düzeltebileceğim bir durumu olabklirmi

  • Öncelikle cihaza 220 girişi olup olmadığını kontrol edin. Cihazın anakartına kadar 220 girişi var ise anakart arızalı olabilir.

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
error: Kopya İzni Yok