Anasayfa / Beyaz Eşya İpuçları / Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Açma/Kapama
Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi AçmaKapama

Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Açma/Kapama

Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Açma/Kapama Çocuğunuzu birkaç “özel yemek” eklemekten veya bulaşık makinenize birkaç ekstra yük getirmekten sakınmak istiyorsanız, bulaşık makinenizin çocuk kilidi özelliğini etkinleştirmeniz sadece aradığınız şey olabilir. Neyse ki, çocuklara çoğu bulaşık makinesini kilitlemek kolaydır ve herhangi bir özel araç gerektirmez veya nasıl olduğunu bilmez. Çocuk kilidi özelliğini açmak için şu basit adımları izleyin.

Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi

Üniteler kontrol panelinizdeki çeşitli fonksiyonlarla kendinizi tanıyın. Ne yazık ki, tüm bulaşık makinelerinde kilitleme veya çocuk kilidi özelliği (özellikle eski modeller) bulunmayacaktır. Bununla birlikte, bulaşık makineniz son on yılda bir kez yapılmışsa, bu özelliklerden biri de yerleşiktir. Kontrol panelinde kilit simgesi veya “kilitli” yazan bir düğme bulun.

Bulaşık makinenizdeki talimatları izleyin. Bulaşık makinesinin tasarımına bağlı olarak, bir kilitleme düğmesine basmanız veya kilitleme özelliğini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için belirli bir süre belirli bir tuşa basmanız gerekebilir. Bulaşık makinesinin nasıl kurulduğuna bakılmaksızın, bunun nasıl yapılacağı ile ilgili talimatlar kontrol panelinde doğru olmalıdır. Aksi halde, ünitenizle birlikte gelen kullanım kılavuzuna bakın.

Kilitleme özelliği açıldığında kontrol panelindeki tüm düğmeler yanıt vermeyecektir. Kontrol panelini tekrar yanıt vermeye başlamanın tek yolu kilitleme özelliğini devre dışı bırakmaktır.

İlginizi Çekebilir

İdeal Buzdolabı Sıcaklık Ayarı

İdeal Buzdolabı ve Dondurucu Sıcaklık Ayarı

Sayfa İçindekiler İdeal Buzdolabı SıcaklığıBuzdolabındaki sayısal ayarlar ne anlama geliyor?İdeal Dondurucu SıcaklığıBuzdolabım Neden Yanlış Sıcaklıkta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi