Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Siemens Bulaşık Makinesi Hata Kodu E19
Siemens bulaşık makinesi hata kodu e19

Siemens Bulaşık Makinesi Hata Kodu E19

Siemens bulaşık makinesi hata kodu e19 Çoğu durumda, E19 bulaşık makinesi kodu, ısı eşanjörü devridaim valfinin arızası hakkında sinyal verir. Bu bölüm için başka bir ad boşaltma vanasıdır. Bu hatanın ortaya çıkmasıyla karşı karşıya kaldıktan sonra, bileşenleri bu ayrıntı ile kontrol etmeye başlayın. Her şeyden önce, çıkarın ve parçadaki bir döngüyü değiştirin.

Siemens Bulaşık Makinesi Arıza/Hata Kodu E19

Isı eşanjörü, Siemens bulaşık makinelerinde kullanılan bir teknolojidir. Bulaşıkları yıkamak için odanın sol duvarının arkasında bulunur. Yıkama işlemi sırasında soğuk su akımları alır. Isı sıcak suyla değiştiğinde, soğuk su da ısınır. Ardından, optimum sıcaklıktaki suya ısıtılan tabaklar, aşamalar arasında bulaşıklara girer.

Bu teknoloji sayesinde, termal şok hariç tutulmakta ve enerji tüketimi azaltılmaktadır.

Isı eşanjörü tahliye vanasını değiştirin

Muayene sırasında bir tahliye vanasının değiştirilmesi gerektiğine karar verirseniz ne olur? Bu nedenle, eylem listesindeki ilk adım, suyu herhangi bir şekilde boşaltmak veya çıkarmaktır. Isı eşanjörünün basit bir şekilde sökülmesi için, tahliye vanasını sökmek gerekli değildir.

İşlem iki aşamadan oluşmaktadır:

  • valfi saat yönünde çevirin;
  • Sınıra ulaştığında, parçayı dışarı doğru çekerek ısı eşanjöründen çıkarın.

Siemens bulaşık makineleri yerleşik veya bağımsız olabilir. Her ikisi de bulaşıklarınızı yüksek hızlarda verimli bir şekilde yıkar ve sessizce çalışır. Zeolit ​​kurutma teknolojisi bulaşıklardan gelen nemin emilmesini ve termal enerjiye dönüştürülmesini sağlar.  ile yıkama süreleri% 66 oranında azaltılabilir.

Tüm bu ileri teknoloji ile bile işler bazen yanlış gidebilir. Siemens bulaşık makinesi sorunları ve sorun giderme kılavuzuna buradan bakın…

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !