Anasayfa / Beyaz Eşya Arızaları / Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri
Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri Çamaşır makinenizi açtığınızda yanıt vermezse, basit bir düzeltme olabilir. Ciddi ila basit arasında değişen bir dizi çözüm var, ancak başlamak için en iyi yer güç kaynağının kendisidir. Kontrol edilmesi gereken ilk şey çamaşır makinenize güç gelip gelmediğidir. Bir multimetre kullanarak çıkış voltajını kontrol edin. Çamaşır makinenize akan elektrik yoksa, herhangi bir devre kesicinin atmış olup olmadığını görmek için evinizin elektrik panelini kontrol etmeniz gerekir.

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri

Çamaşır makinelerinin en sık karşılaştığı sorunlar

Vestel Çamaşır Makinesi Çalışmıyor ?

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri Yıkayıcı bir şey yapmazsa, başka bir deyişle, herhangi bir döngüde ayarlandığında çalışmaz veya herhangi bir ses çıkarmaz, elektrik almıyor olabilir. Bir sonraki çevrime devam etmesi gerektiğinde durduysa, makinenin aşırı yük koruması devreye girmiş olabilir. Bu durumda, yükü azaltmak ve koruyucunun kendini sıfırlamasına izin vermek için bazı makaleleri çıkarın. Ardından makineyi yeniden başlatın. (Bazı durumlarda, yıkayıcının fişini çekip tekrar takmak için yeniden takmak gerekebilir.)

Aksi takdirde:

1 Makinenin fişe takılı ve açık olduğundan emin olun . Gerekirse, çalışma lambası, cihaz veya voltaj test cihazı kullanarak elektrik için takılı olan prizi kontrol edin. Yıkayıcı kapağının tamamen kapalı olduğundan emin olun.

2 Priz ölü gibi görünüyorsa , devre kesiciyi veya ona hizmet eden sigortayı kontrol edin.

3 Güç kablosunu kontrol edin. Yıkayıcının fişini çekin ve kopma veya yıpranmış alan için kablosunu kontrol edin. Gerekirse, kabloyu değiştirin.

4 Kapağı açın ve kapak anahtarını ve kapağın üzerindeki itme plakasını kontrol edin . Düğmeye basın ve bırakın. Bunu yaptığınızda tıklamazsa, muhtemelen kırılmış olur. Anahtarı çıkarın, test edin ve gerekirse değiştirin.

Vestel Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor ?

Vestel Çamaşır Makinesi Arızaları Çözümleri makine sıkma yapmıyorsa veya çamaşır makinesi motoru çalışmazsa, çamaşır makinesi sadece santrifüjler boş, indirme, başlamaz ama, Falsosuz ve hiçbir indirme dönmüyor, su ile doldurun ama başlamaz veya santrifüj, sen biri karşı karşıya yavaş çalışıyor Yeni veya tarihli çamaşır makinelerinde yaygın problemler. DIY çamaşır makinesi tamirini birlikte bulalım ve hataların nedenleri nelerdir.

Ne yapmalı?

Çamaşırın yükünü dengelemeye çalışın Çamaşır makinesini aşırı mu çok mu çok küçük sıktın mı? Yeni nesil çamaşır makinelerinin çoğu, dengeleme sensörleri ile donatılmıştır, eğer uygun bir yükü gerçekleştirmezseniz santrifüj gerçekleştirilmez. Benzer ağırlıktaki eşyaları yüklemeyi deneyin.

Filtreyi ve tahliyeyi kontrol edin

Çamaşır makinesi suyu doğru şekilde tahliye etmiyorsa santrifüj asla yapılmayacaktır, filtreyi çıkarın ve içinde yabancı cisimlerin olup olmadığını kontrol edin. Boşaltma hortumunun tıkanmadığından emin olmak için aynı şeyi yapın.

Bu basit kontrol sorunu çözmezse, çamaşır makinesinin iç bileşenlerinde arızalar olabilir ve bu nedenle hataları teşhis etmek ve çamaşır makinesini tamir etmek için mutlaka bir Fixer teknisyenine ihtiyacınız vardır . İşte listelenen olası nedenler.

Yaygın nedenleri:

Kayış kopuk veya düşmüş
Yıpranmış motor kömürü
Deşarj pompası tıkalı veya arızalı
Hatalı basınç şalteri
Elektronik veya Kart problemleri

Vestel Çamaşır Makinesi Kötü Koku Oluşması

Bir süre sonra cihazınızdan gelen bir pislik ve küf kokusu hissedebilirsiniz. Koku her yıkamadan sonra giysiye genişleyebilir ve müdahalenin daha iyi olur. Çamaşır makinenizin neden koklandığını ve kötü kokulardan nasıl kurtulduğunu öğrenin.

Ne yapmalı?

Bir yüksek sıcaklık yıkama boş korur size çamaşır yıkamak için kullanması gereken hangi sıcaklıkta yaklaşık bir şüpheniz varsa, burada size yardımcı olan bir rehber bulabilirsiniz 30, 60 ve 90 derece arasında seçim . Çoğu kişi sadece 40 ° C’nin altında yıkar. Bu sıcaklıklar elbiselerini korumakla kalmayıp kalıp ve çamaşır makinesinde biriken bakterilerin kurtulmak için izin vermez. Eğer ayda en az bir kez sirke veya anti-bakteriyel deterjanlar eşliğinde en yüksek sıcaklıkta çamaşır koymadan tam döngüsünü yapmaya çalışıyorum kötü kokuyu hissetmeye başlarsanız düzenli makinenizde bulunan artıkları çıkarın.

Conta ve deterjan tankını düzenli olarak temizleyiniz

Melma ve bakteriler kapı contasını tıkayabilir. Bir bez kullanın ve her erişilebilir noktada düzenli olarak temizleyin ve gerekirse en gizli noktalara ulaşmak için bir fırça kullanın. Aynısını deterjan tankıyla yapmayı unutmayın. Çamaşır makinesini çamaşır makinesinde uzun süre bırakmaktan kaçının. Çamaşırın sonlanmasından hemen sonra çamaşırları yıkayın, çamaşır makinenizin hoş olmayan kokularını önlemeye yardımcı olun.

Yıkamadığınız zamanlarda kapıyı açık tutunuz

Her yıkamadan sonra çamaşır makinesinin içi ıslak ve nemli kalır. Makinenin içindeki temiz havanın kurutulmasına ve dolaşımına izin vermek için kapıyı açık tutmak önemlidir. Sorun beklenenden daha ciddiyse ve hoş olmayan kokulardan kurtulamazsanız, conta veya deterjan dağıtıcı değiştirilmelidir. Bakım için Fixer ile iletişime geçmeyi deneyin.

Yaygın nedenleri:

Çamaşır makinesinde bakteri birikmesi
Kirli ve sabun mühür içinde sıkışmış
İç ısı ve nem

Vestel Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor ?

Çamaşır makineniz boşalmıyor mu, drenaj tıkalı mı yoksa sifona mı yoksa boşaltma pompasına mi geliyor? İşte olası nedenler ve bunları nasıl çözebilirsiniz.

Ne yapmalı?

Tahiliye borusunu kontrol edin Sifonu borudan sökün ve tıkanmadığını kontrol edin, makineyi bir kovada boşaltmaya çalışın. Sorun devam ederse, çamaşır makinesinin içinde tıkanıklık olur, bu durumda sadece uzman bir teknisyen size yardımcı olabilir.

Filtreyi kontrol edin

Filtreyi sökün ve içeride yabancı madde olmadığından emin olun. Çamaşır makinesini eğin ve suyu çıkarmak için bir lavabo kullanın.

Yaygın nedenleri:

Boşaltma pompası bloke veya kırık
Basınç şalteri problemleri
Elektronik arızalar
Atık bölümünde yabancı cisimler

Eğer bu iki adım sorunu çözmezse, doğru tanı ve çözüm için teknisyenlerimizden biriyle iletişime geçerek daha fazla sorun ve tehlikeden kaçının.

Vestel Çamaşır Makinesi Su Almıyor ?

Çamaşır makineniz aniden su doldurmuyor mu, az mı şarj oluyor yoksa sürekli şarj oluyor mu? Bu sorunun nedenlerini görelim.

Ne yapmalı?

Doldurma borusunu, filtreleri ve musluğu kontrol edin, musluğu kapatın ve yükleme tüpünü çamaşır makinesinin yan tarafından sökün. Şimdi kendinizi bir kova ile donatın ve çıkan suyu kontrol etmek için musluğu tekrar açmaya çalışın. Sonuç negatif ise, tıkalı borunun uçlarındaki musluğun veya süzgeçlerin problemi olabilir. Su jeti düzenli ise, çamaşır makinesi ile ilgili bir sorun olabilir.

Yaygın nedenleri:

Solenoid valf arızalı
Tıkalı hava tuzağı
Hatalı basınç şalteri
Elektronik ve kart problemleri

Çamaşır makineniz su yüklemiyorsa, çoğu durumda çamaşır makinenizin teknik bir problemi olup , sorunu en kısa zamanda çözmek için bir teşhis için bir teknisyen için rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz .

Vestel Çamaşır Makinesi Su Sızdırıyor ?

Çamaşır makineniz altından su sızdırıyor mu, kapıdan sızan sızıntı mı, deterjan tankı mı, yoksa boşaltma boruları mı? Önden yüklemeli veya üstten yüklemeli bir çamaşır makinesi olup olmadığına bakmadan, ne yapabileceğini görelim.

Çamaşır makinesi su kaybını kaybettiğinde Ne yapmalı?

Kaybettiği noktayı bulun
İlk yapılacak şey suyun nerede kaybedildiğini bulmak.
Su musluğunu kapatın

Çamaşır makinesinin kapatıldığında bile su kaybettiği çoğu durumda, bunun nedeni dolgu borusunun hasar görmesi, gelecekte daha fazla hasar görmemesi için değiştirilmesi önemlidir. Bu arada, güvenlik için musluğu kapalı tutun.

Çamaşır makinesi bazen su kaybettiğinde Ne yapmalı?

Makineyi aşırı şarj etmekten kaçının . Çamaşır makinesinin çok fazla şarj edilmesi geçici kayıplara neden olabilir, kapasitesinin kg’ını dikkate alarak yüklemeye çalışın ve benzer ağırlıktaki giysilerle dengeli bir yükü taşır.

Deterjanı asla abartmayın

Kapıda çok fazla köpük varsa ve yıkama sonunda kendinizi bulursanız, dağınık çamaşır deterjanınızın normal dozunu azaltmaya çalışır. Deterjanla abartmak ayrıca iç çamaşır suyunun yükselmesine ve bazı çamaşır makinelerinde sağlanan güvenlik deliklerinden su sızmasına neden olur. Bu önlemlere rağmen sorun devam ederse, çamaşır makinesinde bazı delikler veya hasarlı bileşenler olabilir. İşte bazı örnekler.

Yaygın nedenleri:

Çekirdeksiz tüpler veya bileşenler
Hasarlı drenaj pompası
Deterjan tablası kirli veya hasarlı
Hasarlı solenoid valf

Aşağıdakiler için bir çözüm bulabileceğiniz 5 en yaygın çamaşır makinesi probleminin nedenlerinin ikinci kısmına bir göz atın :

Çamaşır makinesi port bloke
Çamaşır makinesi gürültü yapar
Çamaşır makinesi suyu ısıtmıyor
Çamaşır makinesi yıkama sırasında durur
Çamaşır makinesi hareket eder

Uzmanın Tavsiyesi

Uzmanlarımızın görüşleri hakkında daha fazla bilgi edinin: Çamaşır makinenizde çamaşırlarınızı yıkamak için en iyi sıcaklık – 30, 40, 90 ° C arasında seçim nasıl yapılır? ve yıkama sembolleri ne anlama geliyor? – Giysi etiketi kılavuzu

Çamaşır makinesinin sürekli yıkaması, çamaşır makinesinin iyi yıkanmaması, çamaşır makinesinin açılmaması, ekranda hata oluşması, çamaşır makinesinin yanması, ancak programların kabul edilmemesi veya deterjan almaması gibi diğer birçok sorun vardır. Bu problemler uzmanları sadece profesyoneller tarafından bir kontrol ve tanı almayı tavsiye eder.

Bahsedilen öneriler sadece referans olarak alınmalıdır ve lütfen bazı tamir yöntemlerinin işleri daha da kötüleştirebileceğini unutmayın.

Bu İşine Yarar Belki ?

Elektrikli Ocak Kapatılmıyor

Elektrikli Ocak Kapatılmıyor ?

Elektrikli Ocak Kapatılmıyor ? Ocağınızda brülörler sorunsuz bir şekilde açıldı, ancak şimdi bunlardan biri kapanmıyor. …

soru sor

63 Yorumlar

 1. Hasan

  Finlux camasir makinası calişmiyor elektrik geliyor ama baslamiyor baslat basin ca 40 sn sonra baslat led işigi yanip sonuyor sebebi nedir kard arizasimi. Ve sıkmada yapmıyor

  • adept

   su alma başlamıyor ise kapı kilidi arıza yapmış olabilir, kart diğer ihtimaldir

  • Nuri

   Iyi gunler. camasir makinem on yikama yapmiyo sebebi ne olabilir.

 2. TEKİN YAVUZ

  YUMUŞATICI BÖLÜMÜ YUMUŞATICIYI ALMIYOR SU HAZNEDE KALIYOR

  • Adept

   muhtemel arıza sebebi deterjan gözenekleri tıkanasıdır, Dağıtıcı çekmecesini çıkarın ve kapağı çıkarırsanız, her şeyi iyi bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çekmecenin dibine giden herhangi bir tüpteki delikten temizlediğinizden emin olun. Herhangi bir parça eksikse, sifon oluşmaz.

 3. Abdulkadir

  vestel 8711 çamaşır makinesi sahibiyim. kurutma işlemini yapmıyor ne yapabilirim

 4. Meryem Özyurt çolakoğlu

  Vestel eko 9711 tl çamaşır makinesi sahibiyim makinam suyu alıyor hemen boşaltıyor kazanı dönmüyor ?

  • Adept

   Çamaşır makinesinin suyla fazla doldurulmasının en yaygın nedeni, su seviye şalteridir. Basınç şalteri, makinedeki su seviyesini algılamak için hava basıncını kullanır ve çamaşır makinenize ne zaman durması gerektiğini söyler. Anahtarın kırılması veya engellenmesi durumunda, makine dolumun ne zaman biteceğini bilemez.

   Düğmeye bağlı bir tüp de var. Bu, anahtardan uzaklaştıysa, makine ayrıca aşırı doldurma riskini de alabilir. Çamaşır makinenizi fişten çekin, üst paneli çıkarın ve basınç şalterini kontrol edin. Her makine farklı olacaktır, bu nedenle el kitabınızı önceden kontrol edin.

   Başka bir olası arıza su giriş vanası olabilir. Bu elektronik vana suyun dolumunu kontrol eder. Valf arızalıysa ve su uygun seviyeye geldiğinde her döngüde kapanmazsa, fazla doldurur.

   • Yunus

    Makine başlama düğmesine bastığımda biraz su alıyor ondan sonra kesik kesik su alıyor gibi ses geliyor kazana su giriyor daha sonra suyu boşaltıyor ve bitti diyo

  • İSMAİL YILMAZ

   Vestel white çamaşir makinasi Çalıştırdım sorunlarını çözdüm çalışıyordu ama bazı komutlarda algılamıyordu komut değiştiriyordum çalışıyordu ama şimdi kazan hiç çalısmıyor Ben kartta arıza olduğunu düşünüyorum sizden bir fikir istesem bir zahmet.Yardımlarıniz için şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM

 5. Eda ŞAHİN

  Merhaba Bizim Vestel çamaşır makinesi normal yıkama yaptıktan sonra makinenin ekranında E03 yazısı çıktı makine açılmıyor herhangi başka Bi işlem olmuyor. Ne yapabiliriz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

  • Adept

   Pompa Tahliye edememektedir, kapakçığı açıp filtreyi temizleyiniz. içerisinde bir cisim olmadığından emin olunuz.

 6. Azize Bozyiğit

  Vestel eko 8711 TL çamaşır makinası sahibiyim. Makina yıkama sırasında deterjanlı suyu içindeki aparatlarla tekrar çamaşıra fışkırtuyordu, ama artık fışkırtmıyor . Aparat delikleri tıkanmış olabilir nasıl açabilirim?

  • Adept

   Su jetli modellerde motor arızası genelde arıza sebebi

   • Fatih ahmet

    Vestel eko 9710 tgl çamaşır makinası yıkama yaparken 60°de 167 dk dan 112 dkya iniyor aniden neden

    • İSMAİL YILMAZ

     Vestel white çamaşir makinasi kartı bulabilirmiyim

     • Bulunur veya revizyon yapılır.

   • İmran demirez

    Twenji pompaları çalışmıyor ve makinem çok ses yapıyor

    • Servisi müdahale etmesi gerekir, arızalı oldugundan değişmesi muhtemel, vestel yetkili servisi 444 4 123

   • Yeşim

    Vestel eko çk 9kg 1000 devir(9710) makinasına sahibim ekranda sadece 8 numarası çıkıyor bunun anlamı nedir

    • E08 çamaşır makinası motor ( motor tiryağı, kömürleri) arızasıdır. E10 eps arızası eski tip makinalarda kullanılan presostat yerine kullanılan elektronik su ölçüm elamanıdır.

 7. Fatih ahmet

  Vestel eko 9710 tl çamaşır makinası 60° de 164 dk dan 112 dakikaya düşüyor aniden sorun nedir

 8. Emine

  Benim makinanın içinde iki tane daha su gelmedi için yer var birinden su geliyo diğerinden gelmiyo ne yapmam lazım cmi10812 makinemin markası bu

 9. mimar

  vestel çamaşır-kurutma makinem en son durulama yaptı sonrasında tekrar çalıştıramadım. digital ekran ışığı açılıyor ancak sayılar gelmiyor bu yüzden de başlat düğmesi ile çalışmıyor.ne yapmalıyım.

  • Fişten çekin 1-2 dakika bekledikden sonra tekrar deneyiniz. sorun devam edere 444 41 23 den destek alınız.

 10. Niyo

  Vestel çamaşır makinem su sesi geliyor ama çamaşır su almayıp çalışmıyor dönmüyor ses var dönme çalışma ykkkk…..

  • Su giriş ventili arızalı muhtemelen, seviye sayacıda arızalı diger ihtimal

  • Yasemin Varol

   Vestel çamaşır makınası su alıyor hemen sonrasında end yazısı veriyor ve suyu boşaltıyor yıkamaya geçemiyor.

   • kapı kilit hatası muhtemelen kartınızda da yanık devre elemanları var kartınızın onarılması kapı kilidi yenilenmesi gerekebilir.

 11. kayrabugra

  merhaba vestel çamaşır makinama çamaşır atıyorum düğmelere basıyorum ayarlıyorum herşey normal ama cihaz suyu alıp başlamıyor

 12. ercüment koyuncu

  Merhaba vestel 9812 te makinamız su ısıtmıyor au ya aladığımda en sonra rezistans çalışıyor ısıtmaya geçiyor ama yıkamada rezistans sesi gelmiyor birde AU test yaptıkdan sonra tuş sesi ve bitiş uyarı sesi kapandı ne yapmam lazım

  • Cihazın ısı sensörü yada elektronik kart arızalı olabilir. Tuş seslerini menüden kapatmış olabilirsiniz.

   • ercüment koyuncu

    tuş sesini açmak için ne yapabilrim yardımcı olabilirmisiniz

 13. Muharrem

  9711tl çamaşır makinesi boşaltma yapmıyor. Boşaltma motorunun sağlam olduğunu tesbit ettm. Sebep ne olabilir.

 14. Seda

  Merhaba, benim makinamda sıkıntı yok çalışıyor ama sürekli tuş sesi var basılı kalmıyor kontrolde ediyorum yıkama ortasında oluyor sık sık

  • dokunmatik sorunu, yetkili servisi değişim yapabilir 444 41 23

 15. meto

  merhaba vestel kurutmalı camasır makınesı kullanıyorum ekranda (. . . . . .) seklınde ısaret cıkıyor bu neyden kaynaklıdır çalısmıyor makıne ?

 16. Ali SOYLU

  Merhabalar VESTEL EKO 9711TLA++++9 Çamaşır makinesi çamaşır yıkama yaparken içinden tak diye bir ses geldi bir kaç kez aynı hatayı verince şalterini ve başındaki piriz hafif ark oluşmuştu bunları değiştirdim makineyi tekrar çalıştırınca aynı 5 dk yıkama yapıyor tekrar içinden tak diye bir ses geliyor sanki içinde bir şalter varmış gibi ses çıkarıyor servisi çağırdık diyor makineyi servise götürmemiz gerekiyor içinde ki kablolar yanmış ana kart yanmış pek inanmadım kablolar yanmışsa nasıl beş on dakika çalışıyor.acaba sorun dedikleri gibi mi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

  • 10 dakika çalışıp duruyormu ? ses kazandan gelebilir, yıkama veya pompa motoru da ses yapabilir. tak sesi kart üzerinde rölede arızalı ihtimaller içinde

   • İslam

    Vestel cm9812 makinanın dijital ekran yanmıyor neden olabilir

 17. Ali Soylu

  merhabalar evet 10 dakika yıkama yapıyor.sonra atıyor. şalter de devreden çıkıyor bir kaç kez denemeden sonra hep aynı arıza veriyor..

  • Yavuz

   Merhaba, Vestel 9614tgt çamaşır makinesine sahibim. Makine çalışırken bir cızırtı sesi çıkarmaya başladı. Ve ses 15-20 saniye arayla ses tekrar başlıyor. Araştırdığım kadarıyla su jet pompasında problem olabilir dediler. Sizce problem ne olabilir. Teşekkür ederim

 18. özcan

  vestel olimpus 1000 cl 8 kg makinemiz var makine çalışırken aniden durdu ve tüm ışıklar söndü kabloyu çekip tekrar takınca bu seferde tüm led bildirim ışıkları tüm ışıklar aralıksız yanıyor ve hiçbir şeye tepki vermiyor.
  yardımcı olursanız sevinirim…

  • Kapı Kilidi durmalara sebep olur, diğer ihtimal program kartı arıza olabilir.

 19. AKSU

  Vestel CMK -XL 7208 TL çamaşır makinem end yazısı çıkıyor sürekli ayarını değiştiriyorum yıkama ama gene aynı end yazısı bı kere ana kart yanmış dediler değişti şimdi gene aynı yazı END yazisi ne yaparsam yapayım çalışmıyor

 20. Yeşim

  Vestel eko çk 9kg 1000 devir(9710) makinasına sahibim ekranda sadece 8 numarası çıkıyor bunun anlamı nedir

  • E08 çamaşır makinası motor ( motor tiryağı, kömürleri) arızasıdır. E10 eps arızası eski tip makinalarda kullanılan presostat yerine kullanılan elektronik su ölçüm elamanıdır. (yıkama yapmaz bu arıza oluştuğunda)

 21. Metin

  Vestel eko 9711tl makina su alıyor sonra sessiz şekilde gösterge normal çaĺışiyor gibi düşüyor kazan dönmüyor her hangi hata kodu göstermiyor yıkama motorunu test ettim çalışıyor sıkmaya aldığımda boşaltma yapıyor makinenin arızası nedir acaba vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

 22. özcan

  selam ustam vestel eko 9111 çamaşır makinasının su tahliye pompası çalışmıyordu sökük kotrrolümü yaptım ve sargı telinin lehim yerınden ayrıldığını gördüm tekrar lehimleyim montajını yaptım makina bu seferde direk su almaya başladı ve su dulumu durmuyodu camdan baktım tambur yarıya kadar su ve hala su alımına devam edıyordu kapattım bu sonun nedenı ve çözümü hakkın da bılgı rıca edebılırmıyım makınayı soluna yatırmıştım bunun etkısı olabılırmı

  • Su seviye prostatı ile ilgili sorun, hava hortumunu kontrol ediniz.

 23. özcan

  ekran yok birde sadece başlatma tusunun üstundeki >>👈bu simge yaniyor diger hiçbir simge gostermiyo birde suyu makinayi başlatmadan aliyor yikama programini seçer secmez teşekkür ederim

 24. Benim makina Vestel EKO 97 11 once E03 Gösteriyordu açtım altında ama pislik çıkmadı tekrar açtım bu defa CL ekranda gösteriyor ve halia çalışmiyor su alıyor ama boşaltma yapmiyor acaba yapalır yoksa atmam gerek başka marka almak için

 25. Natalia

  Benim makina Vestel EKO 97 11 once su alıyordu ama boşaltamiyordu açtım altında ama pislik çıkmadı tekrar açtım bu defa CL ekranda gösteriyor ve halia çalışmiyor su alıyor ama boşaltma yapmiyor acaba yapalır yoksa atmam gerek başka marka almak için

 26. Irmak

  Merhaba makina 4 ay oldu alalı ama çalışmıyor. CL sinyal veriyor dijital ekranda yardımcı olursanız sevinirim

 27. Kevser

  Merhaba Vestel kurutmalı çamaşır makinemin dokunmatiği çalışmıyor acaba servis mi çağırmalıyım

 28. Kürşat

  Merhaba makineye elektirik geliyor fakat başlatmıyor

 29. Zeynep güngör

  Merhaba benim vestel çamaşır makinesi fişi takınca ses çıkarıyor ve ekranda ışık yanıyor ama göstergeler görünmüyor sorun neden olabilir

 30. Uğur

  Vestel 9812 TGE çamaşır makinem çalıştıktan 5 dk sonra End hatası veriyor çalışmayı durduruyor neden

 31. Vahid

  Mehaba vestel 9614 te çamaşır ve kurutma makinem kendi kendine programları değiştiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Servisi Ara (0850) 333 1 687